ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

karkana
26. aug 2011

@kviann fúúúú,to máš super,gratulujem a aj tak si chcete adoptovať?

kviann
26. aug 2011

vsak jasne kazdy musi usudit podla seba, na co sa citi, niekto moze aj behata skakat a uchyti sa a iny zasa je v klude a nic. My sme otehotneli aj na 3x ale bolo vela stresu tak sme potratili, a na 4x ked sa zasa podarilo tak uz som neriskovala, pekne som odpocivala, a cele tehu som bola doma a vychutnavala si kazdy den, aj tie grckacie a potom prislo aj negrckacie. Najviac energie som mala posledny mesiac.Drzim palceky nech sa zadari vsetkym snazilkam. 🙂

kviann
26. aug 2011

@karkana hej ked sme sa uz na to dali, tak ano, aj napriek tomu ze uz mame konecne vlastne, lenze ked chceme male do 5 mes, biele a zdrave na take je velky poradovnik, romske by si mala aj do mesiaca dvoch.

karkana
26. aug 2011

@kviann u nás v BB asi rok sa čaká,aj my len malé chceme dali sme dopol roka a teraz 1roka,prehovorili nás,

mamartinka
26. aug 2011

@kviann na kontrole ked sa to podari si budem musiet tu najst neakeho lekara a ked pojdeme na SK tak pojdem zas k svojmu.Ale to je este dlha pesenka.Este to nieje ani uhniezdene.Aj tak niekedy budem rodit u nas na Sk.Vobec neviem ako to vsetko potom bude.
@kaciatko81 zaciname 09.09 a do 27.09 to musia postihat.Ja 2 mesiace zas nemienim zostat doma.By som aj zosedivela doma bez manzela.Ale aj tak moc nedufam ze na prvy krat to vyde.To by sme uz museli mat neviem ake stastie A to mi moc asi vobec nemame.

holly74
26. aug 2011

Čaute kočky, @kviann takže dievčatko? Gratulujem! A krásne meno ste vybrali. Ja som si včera objednala čajovú kúru na podporu tehu, tak som zvedavá či pomôže...no možno aspoň pre pocit že pre to robím ešte niečo navyše...+ zase cvičím Mojžišovú (ehm odvčera) tak držte palce nech mi to vydrží 😀

mirili
28. aug 2011

ahoj, chcem sa spýtať či beriete okrem vitamínov aj lieky - anopyrin a prednison , a či máte urobené genet. a hematolog.vyšetrenia.

karkana
28. aug 2011

ak ti ich predpísali určite ich užívaj len pomôžu 😉

kaciatko81
30. aug 2011

@kviann ja som sa citila v pohode a doma som len roymzslala... a myslela som, ze to co sa deje v brusku uz po tych par dnoch aj tak neovplyvnim. potom som bola par dni doma ako som mala ohss a nakoniec od 8tt zasa...
@mamartinka no myslim, ze stihat by sa to malo, aj ked ono planovat tieto veci na den presne je asi dost zlozite. mne mm dost cestoval pocas tychto veci, ale zvladalo sa, ved tu bol v urcitych fazach aj tak uplne "zbytocny". a s tzm dufanim na prvy krat, ja toto nechapem, ked do niecoho idem, tak predsa naplno a musim tomu verit, nie?

noa_33
31. aug 2011

Ahojte kocky. Mam otazku: s partnerom nie sme manzelia, no uz dlhsie sa snazime o babo. Je pri inseminacii podmienka, konkretne v ISCARE, ze musia byt partneri manzelia?
Dakujem za odpoved.

aninka666
31. aug 2011

@noa_33 ahoj, nie nemusia.

noa_33
31. aug 2011

dakujem za rychle info :o)

monesz226
1. sep 2011

@kaciatko81 ahoj,prosim ta kolko budem platit za tabletky na ivf?

karkana
1. sep 2011

@monesz226 utrogestan približne jedno balenie 10eur som doplácala ,mna to stalo okolo 30eur, už davnejšie ,podla toho aké lieky ,

bobi3
2. sep 2011

@kviann super, veľmi blahoželám!!! ako si ten drmek užívala? ja si robievam čaj, len dúfam, že tým nič nepokazím 😕
holky, ešte sa chcem opýtat, tie čo už stimulujete, beriete aj nejaké vitamíny? ja som si dala kyselinu listovú a tiež gynex, ten už užívam dlhšie...
teraz už len aby mrška dorazila a možme začať 🙂 merional už ma čaká 😉

yukaya
2. sep 2011

viete mi niekto lahko vysvetlit kde sa to v Martine presne nachádza?

tinka9075
3. sep 2011

@yukaya v Martine je Iskare vo fakultnej nemocnici budova čislo6 na prvom poschodi

kaciatko81
3. sep 2011

@bobi3 ja som brala femibion 800 az do nejakeho 12tt, potom som si kupila 400, ale kedze chrumem vela zeleniny a ovocia, tak si ju davam len kazdy druhy den... a davam si melasu, kvoli zelezu...

bobi3
3. sep 2011

@kaciatko81 femibion 800 mám ešte od minulého tehu, pár tabletiek, tie budem užívať počas stimulky, ináč papám kyselinu listovú s minerálmi... a prečo železo? zistili ti anémiu?
ináč, moja mrška dnes dorazila, takže odzajtra začíname 😉

holly74
3. sep 2011

@bobi3 Držím palce, nech je to tentokrát úspešné až do veľkého finále 😉

bobi3
3. sep 2011

@holly74 ďakujem 🙂 tebe tiež veľa sily do boja!!! 😉

kaciatko81
4. sep 2011

@bobi3 mam len trochu nizsi hemoglobin, ale vraj je to normalne. umele zelezo nechcem... vedela som, ze je to caste, ale myslela som, ze ked jem vela ovocia a zeleniny, tak v pohode... teraz by som si radsej asi tu melasu davala aj skor...
@holly74 @bobi3 drzte sa kocky, vela stastia 😵

holly74
5. sep 2011

@bobi3 Díki, zatiaľ čakám na tú poisťovňu..keby to stihli ešte v septembri, mooc by ma potešili ...

@kaciatko81 Díki, Kati. Ty sa ako máš? ....kukám na to číslo, že ktorý si týždeň..to teda letí raketovou rýchlosťou... Všetko v pohode? Čo tieto horúčavy? Chvalabohu už by mali končiť...

kviann
6. sep 2011

@bobi3 Drmek, robila som si caj rano a vecer, ale je to take stiplave a dost ma aj zaha palila s neho, asi som ho mala velmi silny, inak Drmek ete mam ak by niekto potreboval nieco vyse 1kg, to sa melie na prasok a ten sa zalieva ako caj.

bobi3
6. sep 2011

@holly74 tak držím palce, aby si začala čím skor... už je to tak, stále len na niečo čakáme 😠

@kviann robievam si ho ráno, vždy nalačno, tak to vraj odporúčala jedna bylinkárka. Chuťovo je to dosť zlé, ale horšia je podľa mňa maca... to si občas dávam tiež, vraj podporuje plodnosť, no je to bŕŕ 😝 Tak ale čo by sme pre mimi nevydržali, že?
Ja už mám za sebou tretiu včeličku, vo štvrtok ma čaká sono ako sa folíkom darí. Dúfam, že dobre, už by som aj chcela, aby to bolo za nami 😒

kikus77
7. sep 2011

Zdravim 😉 co je pravda na tom, ze sa Marsik vratil do Iscaru?

mili78
7. sep 2011

ahojte dievcata...dlho som tu nebola....co tu nove? mame nejake nove tehulky z Iscaru? 🙂 ja som teraz troska vypla od snaženia, pripravovala som sa na svadbu....buducu sobotu sa vydavam 😀 ....vidim zname tvare...Kaciatko, Kikus,Bobi,Holly,Karkana...tak co babenky, co nove?

kaciatko81
7. sep 2011

@holly74 no leti to 🙂 mam sa fajn a velmi sa z toho drobca v brusku tesime. to teplo bolo unavne, ale teraz uz je fajn 🙂
@mili78 tak nech ta svadba dobre dopadne 😉
@bobi3 drzkaj sa a daj vediet ako si dopadla

mili78
7. sep 2011

@kaciatko81 .... dakujem moja, aj tebe nech vsetko dobre dopadne 🙂

kikus77
8. sep 2011

@mili78 dufam, ze sa budete zabavat az do rana bieleho 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre