ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

scarlette
29. jún 2008

pointka preco si myslis ze to nebude pozit? prisla mrcha?

pointka
29. jún 2008

lebo testy su neg.

scarlette
29. jún 2008

a mozno ti len pomaly stupa hcg, vydrz do zajtra a dnes este nesmut 😉

sylvia21
29. jún 2008

pointka drz sa zlatko, velmi Ti prajem, aby si sa zajtra potesila

sylvia21
29. jún 2008

scarlette - chapem, nas uz pred tym na genetike upozornili, abstinovat!!!, aby mohli urobit spg, ale bol to problem dodrzat, ved vies zakazane ovocie chuti najlepsie, ale dopadlo to dobre 🙂

scarlette
29. jún 2008

sylvi vsak prave a o to je to horsie ze ja teraz v tej hormonalnej liecbe mam malokedy chut a ako na potvoru...

mirinda10
29. jún 2008

pointka, nic iba ma pobolieva podbrusko ako keby tam nejaka cysta robila sarapatu alebo neviem ale inak sa snazim nepozorovat ani BT nemeram ako minule aj tak to bolo zavadzajuce a mam trochu citlive prsia ale to moze byt aj s hormonov to mavam aj normalne aj ked nie pravidelne

testovat no mozno si kupim v utorok test a skusim ale mam strach a nechcem robit paniku citala som vela, ze test moze byt negativny a krv pozitivna tak neviem ale mozno v utorok ale na teba budem moc mysliet ja budem v pondelok v Loviciach tak nebudem mat pristup na PC ale vecer to pridem skontrolovat ako si dopadla ja verim, ze dobre ale inak aj ja uz mam stresiky myslim na to viac a viac intenzivnejsie a som rada, ze dnes som posledny den doma a aj to upratujem asi nieco napeciem len nech nieco robim a nemyslim na hluposti a v pondelok sup do prace a aspon cez den budem myslienkami inde ale musim to este vydrzat

inak abstinovat je najlepsie max 3 dni nakolko potom viac moze negativne ovplyvnit vysledok hlave muzik nesmie mat v praci stres to dost ovplyvnuje spg. ale bude to dobre

scarlette
29. jún 2008

mirinda ja verim ze dopadne dobre, staci ze kvoli mne to mame komplikovane.
stresu sa tak lahko nevyhne nakolko teraz meni zamestnavatela k tomu sa aj stahujeme aby to nebolo jednoduche 😅
inak mna doktor dost nastrasil lebo z operacnej spravy pochopil ze mi ostalo velmi malo z vajecnika ale ked som mu na to oponovala a videl moj "vystraseny" pohlad tak hned navrhol utz a ze pozrie... tak ostalo mi z neho dost a teraz dufam ze mi bude aj cyklus nejako fungovat

mirinda aj tebe drzim palce, dufam ze ked sem cez tyzden pridem budem citat dobre spravy

pointka
29. jún 2008

mna uz neboli nic, len mam asi treti den hnacku. dva dni som trosilinku spinila, ale aj to preslo a dnes je test neg.
takze uz neverim, ze bude. zajtra taka rutina ta krv, poobede sa s dokinou dohodnem, ze chcem hned dalsi KET a uz si testy robit nebudem tentokrat, lebo som v depresiach uz niekolko dni a len sa zozieram. a beriem si aj po dalsom KET dovolenku a nie je toho boha, aby som co i len tanier zdvihla prve tri dni..

mirinda, u teba to vyzera velmi nadejne, drzim ti place!!!!!

mirinda10
29. jún 2008

drz ale neviem je to zvlastne no skusim si kupit test doma nemam ziaden nejak som sa nevyzbrojila tak uvidim v utorok to bude 12 den tak dnes mam 10ty ak nepocitam den ET
ale aj je ti pointak drzim moc palce ved uvidime zajtra inak ja by som asi isla hned do dalsieho KETu nebudem cakat dalsi cyklus

pointka
29. jún 2008

ved to, mrchcu som nedostala, tak ked mi vysadi lieky, mozem zase od 1DC brat lieky nanovo.
chcem ist na KET hned, kym tu sliznicu mam ako tak dobru a potom v septembri ide dokina prec, to by nebolo dobre, musela by som cakat az do oktobra a to uz som sa nacakala dost.
zajtra sa ozvem, papa

mirinda10
29. jún 2008

zajtra sa drz budem na teba mysliet

sylvia21
29. jún 2008

pointka, ktora dokina odchadza prec v sept. ???, lebo ja chodim k Durechovej a v sept. mam zacat so stimulkou, tak som sa troska vystrasila,ze sa mi to zase posunie????? Zajtra sa drz, nech uz to dopadne akokolvek, je dolezite nepoddavat sa , aj ked viem ake je to tazke najst znova silu, ale ty to urcite zvladnes.

beke
29. jún 2008

pointka, držím na zajtra palce a nevzdávaj to!!!!!!!! 🙂

saxo, som rada, že je všetko v poriadku a dvojičky sa držia poriadne 🙂

scarlette
30. jún 2008

ahojte, tak moj chlap bol dnes na spg len musim pockat do 5augusta lebo doktor je prec
pointka ako si dopadla?

beke
30. jún 2008

pointka , čo nového?

pointka
30. jún 2008

negativne..

beke
30. jún 2008

pointka, je mi to ľúto, že to nevyšlo, ale nevzdávaj to!!! ☹

pointka
30. jún 2008

NEVIEM, teraz som zufala, potrebojem sa niekam do tmy utiahnut osamote a dostat sa z tohto

scarlette
30. jún 2008

pointka ☹
dufam ze to rychlo zo seba dostanes aby si dokazala bojovat dalej

zuzankaro
30. jún 2008

hmmm je to smutné Pointka, ja som dnes začala krvácať, zajtra mám ísť na krv, ale vidím to tiež blede.
Ach jo ☹

pointka
30. jún 2008

mam pocit, ze som minula tu pekne rozbehnutu tehu vlnu.

marione74
30. jún 2008

ahojte chcem Ta povzbudit pointku, ja som tiez negativna dnes ☹
ale neboj sa, my urobime novu tehu vlnu 🙂

mirinda10
30. jún 2008

baby boze to to citam, neviem ci si mam ist kupit ten test alebo nie uz mam strach a beru ma depky ☹ ☹

uz neviem co viac mam preto spravit aby som bola mamina tak asi si idem kupit nech nariekam aj ja dnes co uz baby musite sa dat doporiatku a co mate este snehuliakov sup na dalsi pokus ja mam este 5 ale dufam, ze ich nebudem potrebovat ale ak ano tak pojdem opat len tak lahko to nevzdam aj ked uz dovolenku uz nebudem mat a hned potom pojdem do prace ale to je zivot tak si idem kupit tent test

marione74
30. jún 2008

mirinda never testom, mne uz raz ukazali negativ a bola som pozitiv...

Dievcata ja mam za sebou 2 ivf neuspesne a rozmyslam o 3 ze si dam SOFT, uz sa nechcem pchat tolkymi hormonmi a vidim, ze aj pri soft sa daju nastimulovat nejake vajka. A vraj SOFT robia iba v ISCARe tu na Sk.
Tak mi poradte predbezne nejakeho lekara. Pozerala som to na nete.
Valkyho jednoznacne nechcem.
Taka Durechova mi pripada sympaticka alebo Marsik. Dakujem.

mirinda10
30. jún 2008

tak ja som si prave urobila test a je negativny a nie je tam ani duch tak uz kaslem na to vo stvrtok idem na krv ale asi uz viem vysledok neviem co viac uz mam robit aby som bola tehu ☹ ☹

anikoad
30. jún 2008

Ahojte kočky, ja som bola 2x na IVF v ISCARE, teraz idem do Ferticentu.chcem sa spytat, čo je to SOFT.Aniko

gabika24
30. jún 2008

babule - negatívne - je mi to ľúto. treba to predýchať, pokojne si poplačte a hor sa do ďalšieho boja. my sme tých bojov zvádzali niekoľko a nakoniec úspešne 😉

marione74
30. jún 2008

ahoj aniko ja som bola teraz vo ferticente (prvy krat v GF) a vyzera ze pojdem pre zmenu do iscare 😉 Nech uz mam bratislavsku kompletku nie? 😉 Ale nie Iscare som neplanovala ale vraj tam robia prave SOFT. To je ze stimulujes s mensimi davkami hormonov. Nastimulujes menej vajok a s vysokymi davkami.
Ale je to setrnejsie pre telo. Ja mam po dvoch ivf a chcem dat telu menej zabrat.
Je tam riziko ze budem mat len jedno, dve vajka (ja neviem mozno ziadne ale hadam hej) ale niektore dievcata mali aj takych 5-6 vajok ked dobre zareagovali na stimulaciu... a to je pocet, ktory ja som mala pri normalnom velkom IVF.
Takze tak.
Gabi, dikes, Ty si nas svetly priklad, pamatam kolko si toho preskakala kym prisli drobceky 😉

annaanna
30. jún 2008

ahoj marion...ako si dopadla

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre