ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

elle81
7. mar 2013

@denulka85 uz aom aj zvedava, kolko vajok, budem mať, minule som mala velmi malo

b.bardyova
7. mar 2013

@csokasi uz som sa aj ja dovolala a som objednana na 18.3 :D

b.bardyova
7. mar 2013

@ada83 uz ano 18.3 .som objednana

denulka85
7. mar 2013

@elle81 neboj ak to zmenili inekcie tak urcite budes mat viac ja som mala 31a s toho sa oplodnilo 18 a 4 su este v mrazaciku

elle81
7. mar 2013

@denulka85 pekná uroda 🙂 a preco iba 4?

denulka85
7. mar 2013

@elle81 v decembri rozmrazli 5 to nevyslo, teraz dali na pk 6 to hned neprezilo tak dali dalsie 3 rozmrazit a 4 ostali

elle81
7. mar 2013

@denulka85 a tie tri co rozmrazili? co je s nimi?

denulka85
7. mar 2013

@elle81 jedno neprezilo a dve vlozili , zatial krv je pozitivna a pondelok idem na utz 🙂

elle81
7. mar 2013

@denulka85 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 to naozaj??? ta to ti gratulujem, drzim ti silno palce, ale ked uz mas pozit. test tak je to v suchu, uz si to pojdes dat lel potvrdiť 🙂 🙂 🙂

denulka85
7. mar 2013

@elle81 asi hej neviem co somnou bude robbit v pondelok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dufam ze na povedia len dobru spravu 😵 😵 😵 😵 😵

martinazvo
7. mar 2013

@denulka85 nezabudni, oteckovia pri detoch prezivaju druhe detstvo a bude kupovat take hracky, ktore sa prioritne pacia jemu 😀

elle81
7. mar 2013

@denulka85 určite ano...to som rada, že su medzi nami aj take, co sa im to podarilo, aspon nam ostatnym davate nadej na uspech 🙂 🙂 🙂

martinazvo
7. mar 2013

@denulka85 no trvalo to dlho, ale preslo mi to nejako, my sme hadali cely cas kolko ich v brusku mam 🙂 riesila som tu ruku a taaak, aj manzelovi hrozi ta operacia takze bolo stale nad cim rozmyslat 🙂

elle81
7. mar 2013

@denulka85 aj si bola po vklade doma, alebo si isla do prace?

martinazvo
7. mar 2013

@denulka85 ale kazde cakanie na dalsiu kontrolu je nekonecne, ja sa uz tiez neviem dockat pondelka ci su obaja drobcekovia v poriadku 🙂

martinazvo
7. mar 2013

@denulka85 deni len ta pozru uzv zospodu a povedia Ti dobru spravu 🙂

martinazvo
7. mar 2013

@elle81 ahoj...... ja som tu na povzbudenie...... 1.IVF, len 3 vajicka, 2 sa oplodnili, 2 vlozili bez PK a cakam dvojicky 😀 😀 😀 VSETKYM VAM DRZIM PALCE 😉

elle81
7. mar 2013

@martinazvo noo, ved to som myslela aj teba, ze si tu pre nasu dalsiu psychicku podporu a nadej, ze je to mozne a realne a ze ste prikladom ze sa to da 🙂

elle81
7. mar 2013

@martinazvo a rozhodne ti gratulujem, je to velky uspech, to bol aj moj sen, ale nevyslo to, mi trosku menej stastnejsie, musime bojovať trošku dlhšie 🙂

martinazvo
7. mar 2013

@elle81 presne tak, a najma treba verit, viem ze ked je neuspech tak to vie zrazit na kolena ale treba stale verit !!! 😀 😀 😀

elle81
7. mar 2013

@martinazvo tak, verime, vsetky, inak by sme tam nechodili, ja verim, ze sa to raz podari, stale je nadej,ja som mala tolko vajok ako ty ale oplodnilo sa iba jedno a to sa mi neuchytilo, ale pripisujem to aj chripkektoru som hned dostala, teraz si budem na seba davat vacsi pozor 🙂

klaudia84
7. mar 2013

@elle81 ahoj aj ja mam zajtra opu,a som trosku prechladnuta,ale teplotu nemam.je to zle?

elle81
7. mar 2013

@klaudia84 to ja nevie, ja som chripku dostala hned na druhy den po vklade, musela som si davat paralen, inak by som sa z toho tak rychlo nedostala, velmi som kychala a kaslala, a to male jedine embrijko sa podla mna nnemalo sancu uchitit ☹ ale doc.Valky, povedal ze to s tym nesuvisi, tak neviem 😒

klaudia84
7. mar 2013

@elle81 este lepsie ,ze to mam teraz,kým bude vklad budem v pohode 🙂 tak ti drzim palce nech to teraz vide 🙂 🙂

martinazvo
7. mar 2013

@elle81 pressne... ja som tiez z opatrnosti odisla k mame, lebo od zaciatku stimulky boli chori manzel aj svokra... a u mamy som sa smykla 3 dni pred opu a tak som si strasne dolamala ruku, ze sadru mam doteraz... a doteraz som aj na pn ☹

elle81
7. mar 2013

@klaudia84 aj ja verim, ze sa to teraz uz podari, ty to mas lepsie, ty sa dovtedy vylieciš, drzim ti palce 🙂

elle81
7. mar 2013

@martinazvo viem, citala som prispevky, ale vidis, vsetko zle je na nieco dobre, aspon si mala pokoj po vklade, a napokon, ved sa to aj podarilo, takze to mas taku malu dan 😀

denulka85
7. mar 2013

@martinazvo ani nehovor vies co kupil? BMW auto x6 1Meter ma a dal zan 60e 😀

denulka85
7. mar 2013

@martinazvo hej ale ja som doma sama muz robi ale dnes nejak citim asi vajecniky ci co... neviem ci to je dobre znamenie

martinazvo
7. mar 2013

@denulka85 odpadneeeeeeem 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre