ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

alica311
5. dec 2015

Ahojte dievčence, robia v ISCARE HYCOSY? a ak áno, robia ju v celkovej anéstéze? Koľko to cca stojí, alebo ju prepláca zdravotná poisťovňa? Rozhodujem sa stále medzi ISCARE a HELIOS, tak budem veľmi vďačná za Info. 🙂 ,

alica311
5. dec 2015

Dievčatá robia v Iscare Hypocy, ak áno, robia to v celkovej anestéze? a koľko to stojí, prípadne prepláca to zdravotná poisťovňa? Neviem sa rozhodnúť medzi ISCARE a Heliosom, tak by som bola veľmi vďačná za info, dakujem 🙂

mirip
6. dec 2015

ahojte chcem sa spýtať, kto sa chystáte s partnerom prvýkrát do iscare na nejaký lekársky ukon, dajte mi vedieť do správy, súrne

melmel78
8. dec 2015

@alica311 ahoj, no hysteroskopiu robia, ale v poslednej dobe pridali vela novych ukonov, zavolaj si tam a uvidis ako na tom su.

alica311
8. dec 2015

@melmel78 OKI, ďakujem za info, zavolám tam zajtra, vieš prosím, či ju robia aj v narkóze?

melmel78
9. dec 2015

@alica311 neviem ci bez narkozy by to niekto zvladol, no ja urcite nie 😀 :Absolvovala som to v narkoze. Oni ked ti tam potom nieco najdu, tak rovno spravia zakrok a ked si v narkoze, neriesia ci mozu, nemozu. Rovno spravia. Opytaj, uvidis 😉

smejlicka
10. dec 2015

ahojte da sa v novom centre parkovat?

utte
10. dec 2015

@smejlicka da a velmi dobre. V podzemnej garazi, priamo pod budovou. Plati sa tusim 1,- EUR/hod.

ada83
10. dec 2015

@smejlicka najdes aj v ulickach obcas miesto

alica311
10. dec 2015

ahojte dievčatá, na stránke iscare som našla, že norma na FSH je do 12IU/l a ja mám 11,27. Je to v poriadku, čítam diskusie na MK a všade je písané, že s hodnotou nad 10 rovno na IVF, viete mi poradiť?

kika0510
10. dec 2015

@smejlicka ja som tam bola vcera okolo obeda a bola to katastrofa... vsetky platene parkoviska plne.... o klasickych ani nehovorim... nakoniec som sla do uliciek, ked su rodinne domy..!!!

melmel78
10. dec 2015

Ja sa tam chystam buduci tyzden, v novom som este nebola, som zvedava. Poznam miesto kam sli a vzdy tam bol problem parkovat. Fakt mohli najst uz lepsie miesto ked sa stahovali 😒 Asi je lepsie tam chodit doobeda. No uvidim necham sa prekvapit

moname
11. dec 2015

darujem

dorotka2013
11. dec 2015

@moname preco darujes? Ked by sa to dalo vyuzit aj pri Ket tak by som si prosila ☺...

moname
11. dec 2015

@dorotka2013 je to pre každý nový pár

dorotka2013
11. dec 2015

@moname tak to uz my by sme asi nemohli vyuzit.. 😞

alica311
11. dec 2015

ahojte baby, viete mi povedať, koľko sa čaká na embryo v ISCARE?

alica311
12. dec 2015

je tu niekto s vysokým fhs, kto chodí do ISCARE, prípadne už stimuluje?

alica311
20. dec 2015

Baby, koľko sa čaká na výsledky amh? vo štvrtok 17. 12. mi brali krv a zajtra 21. 12. idem na kontrolný ultrazvuk , budú už výsledky?

ada83
31. dec 2015

Prajeme stastny novy rok vsetkym

lilienkalilina
31. dec 2015

Stastný Nový Rok.Krásné babatko 🙂

smejlicka
2. jan 2016

@ada83 šťastný nový rok prajeme všetkým a bambulka je náááádherná cmuuuk 🙂

ada83
2. jan 2016

@smejlicka a vy ako sa mate?

smejlicka
5. jan 2016

@ada83 a suuuper mame 7130g uz sa otaca z chrbatika na brusko pomalicky sa zacina zdvihat do sedu, a zacina vymyslat, stavia sa na nohy aa take nase male zlaticko 🙂

luciatrencin
6. jan 2016

@dorotka2013 ta zlava je volne stiahnutelna na ich webe a mozes ju pouzit na lubolny zakrok, nenasla som nikde casove obmedzenie. Treba sa spytat na konzultecii 😉

dorotka2013
6. jan 2016

@luciatrencin to ano...ale je to len pre nove pary...my tam chodime uz nejaky cas...☺

ada83
7. jan 2016

@dorotka2013 ale je to nefer voci nam ze davaju zlavu len novym co sme tam uz nechali kopec penazi

luciatrencin
7. jan 2016

@dorotka2013 sak aj my od septembra, ale este sme si to nevybrali 😀..... fakt neviem od kedy maju tuto akciu ale ved ako novy par sme sa rozhodli ze to vyuzijeme az na umele ak bude treba 😀.... juj, snad to nebudeme potrebovat... ani jedna z nas

bambinecka
9. jan 2016

Ahojte. Mám na predaj viac balení Utrogestanu. Viac info v správe.

smejlicka
26. jan 2016

ahojte hlásim správy: 7650g 66,6cm neurologický nález je úplne v poriadku.. doktorky z nej boli veľmi prekvapené že je veľmi šikovná aj pekne priberá a zodpovedá svojmu veku emoticon ako 6mesačné (podľa skutočnosti 9m emoticon) kontrola o 3 mesiace máme podporovať polohu na štyroch, cvičiť obraty z chrbta na bruško a späť, vysadili nám aj lieky už len Vigantol a Cebion

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre