ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

nemko
10. máj 2010

tak barchee ako? su //

nemko
10. máj 2010

je tam?

barchee
10. máj 2010

kukni album, je tam slabulinká 😵 ale šak 5.deň po ET o 20:30 sa nedá iné čakať... 😝 normálne ju vidieť, ale neviem to dobre odfotiť. Ešte skúsim zajtra ráno, ranné ciko 😉 snáď zosilnie 😅

nemko
10. máj 2010

super, drzim palce aj ja som to fotila je to dost blbo vidno, ale "nazivo" tam su aj ked skoda ze len z Ovitrelle

nemko
11. máj 2010

tak barchee ako? mne to dnes znova nedalo tak som testla a su // tak a od dnesneho dna sa zacinam modlit aby ta ciarka zacala byt kazdym dnom vyrazne silnejsia - o tyzden by som mala mat M a verim, ze nedoraziiiiii 😀 😀 😀 😀 😀
teraz tomu verim a nebudem skepticka ako pri mojom prvom IVF/KET

marrad
11. máj 2010

nemko, barche, ste po ET? dryim vam palciska a potichu gratulujem nech nezakriknem.....

barchee
11. máj 2010

nemko, slabučké tieniky, ale neriešim to 😉 ešte je skoro, akurát rozmýšlam, že ako sa rátajú tie dni po ET, či vrátane dňa kedy bolo ET alebo až od ďalšieho dňa... 😕

nemko
11. máj 2010

barchee pozerala som na tvoje testy, ja som rano testovala, ale potom ma zacalo boliet podbrusko tak som v strese na obed testovala znova a su tam // tak dufam, ze zacnu tmavnut, v pondelok mam ist na krv, ale ak zmiznu // tak pockam na M.
drzim palce aby kazdym dnom boli tmavsie ( u mna je mensia pravdepodobnost kedze som mala foliky na nepriechodnej strane, ale ved zazraky sa deju tak dufam....)

nemko
11. máj 2010

zajtra som 10 den od pichnutia Ovitrelle tak uz by to mohlo aj prestat reagovat na tie testy a ukazat mi pravdu 😀 😀

barchee
11. máj 2010

nemko, ty si ale nebola na ET? tebe len ovitrellom spustili ovulku a mali ste hneď sexík, nie? To je úplne iné ako môj prípad...ja mám na // ešte kopu času 😉

nemko
11. máj 2010

ja som mala stimulku ako na IVF, ale mala som ist na IUI nakoniec sme "museli"mat sex doma 🙂))) minuly pondelok praskli foliky cca 3 hodky po pichnuti ovitrelle a sex sme "museli" mat 3 dni po sebe...

barchee
11. máj 2010

hej, čítala som tvoj album 🙂

jaja1118
11. máj 2010

ahojte kocky....

nemko,barchee-je na case to tu ozivit dalsimi tehulkami....velmi vam drzim palce a ticho gratulujem k //.

u nas skoro nic nove-radka sa od vcera na plavani uz aj potapa....

mib flock-co v nedelu?

pekny den

zojec
11. máj 2010

jej jaja.. aka krasna fotocka.. 🙂

nemko
11. máj 2010

jaja uvidime, ale kazdopadne srdecne dakujem 😉

mib
11. máj 2010

ahojte kocky,

nemko, barchee, drzim palce, aby dve ciarocky vydrzali. 😉

jaja, flock, my sme chori ... ☹ vyzera to na prechladnutie, ale bez tych oblbovakov sa dost tazko zvlada. zajtra mam ist na krv, aby bola istota, ze tam nieje nejaky zapal. nedelu teda predbezne nevidim dobre, ale v kazdom pripade sa este ozvem.

nemko
11. máj 2010

mib srdecna vdaka 😉

nemko
12. máj 2010

mam // som 10 den od Ovitrelle, 10 den od ovulky a nasho "domaceho" IUI a straaasne dufam, ze uz to nie // z Ovitrelle....snaaad to bude tmavnuttttttt

zojec
12. máj 2010

nemko drzim palce.. 😉
mib, davaj na seba pozor.. a liec sa.. 😉

nemko
12. máj 2010

strasne si prajem aby ciarocka tmavla, strasne, strasne, po 4 rokoch by sa to uz mohlo splnit 😉
dakujem zojus 🙂

derylka
12. máj 2010

ahojte.. včera som bola na OPU ... 14 sa nám podarilo 🙂 ... dnes nám volali z laboratoria že 8 sa oplodnilo.. 5 nám zmrazili a 3 nechali... tak som zvedavá ako to bude do zajtra vyzerať... poviem vám ale že bolesti brucha mám poriadne... mi to pripadá ako keby ma črevá tlačili... ☹ síce doki povedal že bolieť to bude.. vraj vela krát musel napichať.. ale takto.. 😨 .. od včera beriem utrogestan a estrofem... poviem vám ale z toho estrofemu čítať príbalový letáčik... je fakt zábava -- že pre ženy v prechode... a podobné srandy.. :( mala ste ho niektorá???... ešte sa chcem spýtať .. tie čo ste mali viacej vajíčok... aj vás tak nepríjemne bolelo brucho.. ☹

zojec
12. máj 2010

derylka.. hlavne vela pi!!! moze to byt OHSS:. nechcem strasit.. ja som mala 12 kuskov, a tiez ma bolelo brucho.. ako keby mi islo creva potrhat.. ale ak to bude nabeh tak ti to zajtra doki povie ked ti bude vkladat babatka.. ale vela, vela naozaj vela pi!! aj 6 litrov sa snaz dostat do tela.. nech sa ti voda v bruchu nezadrziava.. ak ti nic hovorit nebude, tak mu to spomen, ze mas take tlaky.. ale ak sa budu vajecniky zvacsovat, tak si to na sone urcite vsimne.. mne preto dali len jedno embryjko a druhe zamrazili..

derylka
12. máj 2010

zojec.. presne ako píšeš. neuveriteľné tlaky... ked idem čúrať až mi slzy idú... včera som si dala panadol od bolesti.. dnes zatial "trpím" bez neho.. ale asi to inak nepojde.. a budem musieť min. jeden zhltnúť... ☹ sa mi zdá že ked sa mi naplní možový mechúr je to ešte horšie... lebo to viac tlačí... chodím každú pol hodinu na wc-ko.. 😒 ... zatial som síce stihala len 2 litre.. je to hrozné viem..
ak sa možem spýtať.. ty si mala OHSS???.. ak hej či ti nato dali????

derylka
12. máj 2010

a o tom či zajtra budú niečo vkladať.. to nám hovoril aj včera doki.. že najskôr urobia zajtra sono a podla toho uvidia či vložia alebo počkáme... vraj pri väčšom odbere je vyššia pravdepodobnosť že OHSS nastane.. 😠

zojec
12. máj 2010

ano mala som OHSS.. na to sa nedava nic.. maximalne infuzia... 2 litre je malo.. musis viac!! veeeeeeeela vody.. ak by to bolo zle tak ta poslu do nemocnice.. ja som to nemala az tak zle.. ale tie tlaky boli fakt hrozne.. a ked sa embryjko uhniezdilo isla som do nemocnice, lebo ako stupa HCG, zacina sa tvorit tekutina v brusnej dutine.. fakt ti na to nic nepomoze.. to proste musi pominut same.. ak sa embryjko neuhniezdi, odide to s prvou menstruaciou, a ak sa uzniezdi, tak to bude chvilu este horsie, tak do toho 8 -10 tyzdna budes mat velke brucho, ale bolesti po dvoch tyzdnoch prejdu !! ja som musela tehu nohavice kupovat uz v 4tt.. tak ma nafuklo.. ale neboj da sa to vydrzat.. je viac stupnov OHSS.. ja som mala druhy stupen.. zajtra sa povypytuj doktora.. ale ak bude nabeh na velke OHSS, tak ti embryjko nevlozia ziadne.. ☹ budes musiet pockat .. ale potom uz budes mat istotu, ze ho mat nebudes.. 🙂

jaja1118
12. máj 2010

ahojte kocky

derylka gratulujem k urodicke....-tiez som si presla OHSS a preslo to asi az po dvoch-troch t.-pozitivne je -ze sa Radka pekne uhniezdila 😉 -naozaj vela pi,aby ti nedlozili ET-mne to hrozilo

nemko-drzim palce

zojec-ale to ubehlo...uz sa ti to krati.....

barchee-tiez drzim palce

flock 😉

pekny den

jaja1118
12. máj 2010

mib skoro sa uzdrav

mib
12. máj 2010

derylka, netreba podlahnut panike ... bolesti v podbrusku su takmer vzdy. clovek sa citi ako nafuknuty, neviem cim to je. ale ako pise zojec aj jaja ... veeeela veeela pit - aj keby si si mala flasu niest so sebou uplne vsade. ako som uz pisala vyssie, ked budes tehu, tak ti kazda pol hodina na zachode bude pripadat ako normalny rezim. 😀 ale vysledok stimulky bol super, gratulujem k peknej urodicke. 🙂

jaja, este ze sme dnes odchadzali. ... akurat co by nas zastihol dazd. 😒

zojec, no fakt ... este par tyzdnov a ficis si po babatko do nemocky. 😉

derylka
12. máj 2010

babulky... takže panadol predsa len padol... už sa to nedalo vydržať... 😢 ... ale padol skoro další liter... takže ešte jeden - jeden a pol hádam zvládnem... ale tie bolesti sú fakt hrozné... pri čúraní jak keby mi močový mechúr niekto vytahoval.. dúfam po tej tabletke to prejde..

jaja... no mne to tak doki povedal, že vo štvrtok najskôr urobíme UTZ a potom sa rozhodne čo dalej.. či vložíme alebo až budúci cyklus... ale kedže to tehotenstvo vraj len zhoršuje... tak by som asi bola radšej keby sa to posunulo.. aby som si to už potom mohla vychutnávať... aj ked to teda stálo do teraz vela nervov..

mib.. ďakujem. 🙂 .. aj ked na začiatku stimulky to nevyzeralo vôbec nádejne... zo začiatku som vôbec nereagovala.. ešte v sobotu na UTz to vyzeralo biedne... odišla som z centra s tým že hádam to do utorka dorastie... a v utorok sa doki zhrozil.. že čo mi to tam narástlo... pomenoval to asi tak že... ako strapce hrozna... 😀

zojec
12. máj 2010

neboj derylka, zajtra ti povedia co a ako... nemusi to byt este OHSS... takze nestresuj.. tehotenstvo to sice zhorsi, ale da sa to vydrzat, neboj.. a keby to uz teraz bolo velmi zle, tak ti urcite nic nebudu vkladat.. a pekne si pockas.. 😀 drzim palce, a zajtra daj vediet.. a veeeeeeeela pi.. stale.. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre