ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

mirinda10
19. jún 2008

pozerala som sa na to ale tam neviem nasjt kategoriu B to som videla vo svojej karte a mali 6 buniek ale ci je to dobre alebo zle to neviem nasjt viem, ze niekde hovoria jednotkove, dvojkove atd. u nas asi v Iscare maju A, B ..

beke
19. jún 2008

mirinda, držím ti palce nech sa uchytia...aj ja mám estrofem 3x1 a utroša 3x2. 😒

adinam
19. jún 2008

Mirinda,netráp sa nad tým,zlé to určite nie je,myslím,že saxo mala 6-bunkové a sú z toho nádherné dvojičky 🙂 🙂 🙂 .Ja som mala štyri osembunkové a jedno šesťbunkové.Hlavne buď v klídku,aby to vyšlo. 😉

mirinda10
19. jún 2008

dik beke no drahy doniesol z lekarne dalsiu davku liekov ako narkoman chudak no ale ak to mojim bobakom pomoze tak preco nie

beke za chvilu sa tajomstvo kolko bobikov odhali ci jedno ci dve 😀 😀 😀 😀 si na to pripravena... len nech ste pekne zdravi ved je to jedno no nie ale taky pekny parik by som veru brala
🙂 🙂

adinam a tebe nic nezamrazili ked ich mas tolko viacbunkovych? no ved teraz uz iba tam hore vedia co bude a nebude ale ja verim teraz sa to uz musi podarit

adinam
19. jún 2008

Mirinda,áno mám ešte troch mrazáčikov.Asi sme sa nepochopili-ja som mala 5 vajíčok odobratých,všetky sa mi oplodnili,dve osembunkové vložili a dve osembunkové a jedno šesťbunkové mi zamrazili. 😉 Tak sa drž a mysli pozitívne.

scarlette
19. jún 2008

ahojte kocky, neviete mi pls povedat ci muzovi v iscare potvrdia priepustku z prace?
ideme buduci tyzden na vstupny pohovor a on uz nema dovolenku

bety1
20. jún 2008

ahoj scarlette:my sme boli v iscare vcera a v pohodicke ti daju potvrdenku 🙂 dali aj mne a manzelovi. 😉

pointka
20. jún 2008

mirinda nic si z toho nerob, ja viem iba tolko, ze boli embrya pekne 🙂 nic viac, ani to, ci boli a, b ani kolkobunkove, asi sa necham prekvapit.
Ozaj ako to je s menzesom po KET a pri uzivani liekov?
Dnes mam 28 DC, v pondelok som bola na transfere, ak sa embrya neuchytia pride menzes? Alebo nie? Neviete?

beke
20. jún 2008

mirinda, no pripravená asi nie ale keď budú dvaja tak dvaja, v pondelok sa uvidí 😀

pointka, pri užívaní liekov by si nemala dostať menzes aj keby to nevyšlo...po negatívnom krvnom teste sa lieky vysadia a do 2-3 dní by si mala dostať menzes...ale musíš myslieť pozitívne a určite sa to podarí...nemysli na menzes, len sa opatruj a do toho testu ho nedostaneš...držím palčeky 🙂

pointka
20. jún 2008

Dakujem, no stale musim nieco vymyslat 🙂 vsak uvidime. Drz sa aj ty s tymi dvoma hladosmi 🙂

edit.ka
21. jún 2008

Ahojte,je to skvele citat taketo povzbudzovania, aj ja chodim do Iscare k Valkymu a som s nim velmi spokojna,ideme na prve IVF,ale vsetko ide super,tyzden som cakala na odpoved z poistovne a do mesiaca sa vsetko zacalo diat, uz teraz chodim na stymulaciu, je to pravda, ze vela chodim do Bratislavy na pozorovanie, ale verim tomu, ze sa to podari na prvy raz.U nas bol ten problem ,ze ja mam endometriozu a manzel ma tiez problemy, ale netreba sa vzdavat. Ked sa naskytne pomoc treba ju vyuzit.A ja v nich verim 🙂

dadulik111
21. jún 2008

babenky ja som bola na transfere a v utorok idem na krv...robila som si sice test ale bol negativny, no podla toho co tu citam tak priznaky by som aj mala ako tehu ale som na vazkach , mate s tym prosim niektora skusenosti?

pointka
21. jún 2008

daduli, na testy sa vobec nespoliehaj, mozu byt falosne pozitivne, ale aj falosne negativne, krv je najvierohodnejsia.
uz to mas za par 🙂

besova
21. jún 2008

Ahojte ja som chodila doktorke Petrovej, a bola som s nou velmi spokojná, hlavne s jej prístupom.. Bola vzdy ochotná na vsetko mi odpovedat.. Ja som chodila len na inseminácie.. bola som aj na laparoskopickom vysetrení, čo si myslim ze mi dost pomohlo, bol to aj jej názor..

A co sa týka sestriciek tak s takymi príjemnými som sa este asi nikde nestretla, boli vzdy usiate a zdvorilé..
A dokonca ked som prvý krát otehotnela mali velku radost aj oni.. 😀

Ak by som mala znovu nejake problemy určite sa tam znovu vrátim.. 🙂

pointka
21. jún 2008

besova zdielam tvoj nazor uplne do bodky, tiez som pacientkov dr.petrovej a lepsieho lekara som este nestretla.

dadulik111
21. jún 2008

pointka aj ja chodím k Petrovej a som s ňou nadmieru spokojná, nemenila by som

pointka
21. jún 2008

myslela som si, kedze mas take iste lieky 🙂 to teraz z nejakej konferencie odkukala tuto kombinaciu 🙂 paci sa mi, ze sa vzdelava, hlada nove moznosti 🙂

mirka.m
22. jún 2008

ahojte kocky
19.6 som bola na IVF a zabudla sa spytat nakoko som mala 3 embrya ale len 2 mi davali, zmrazuju aj jedno?
taktiez chodim do Iscare k doktorke Durechovej a som velmi spokojna. Teraz som absolvovala 2 pokus a dufam ze vyjde.

adinam
22. jún 2008

mirka.m,áno zmrazujú aj jedno,ale záleží od jeho kvality-koľko malo buniek?

sylvia21
23. jún 2008

Ahojte snazilky 🙂

som tu nova, v septembri mozeme zacat v iscare so stimulaciou🙂 Cakali sme viac ako pol roka na schvalenie ziadosti od vseobecnej 😝 , ale konecne ju mame, no v ten den, ked nam ju prave schvalili, tak som uz bola v nemocnici s mimomaternicovym tehotenstvom, takze som musela podstupit laparku, kde som prisla o lavy vajcovod, ale nevzdavame sa, teraz budeme musiet pockat aspon do septembra.
Budeme musiet absolvovat aj PiGD s Dr.Cernakovou. CHodim k Dr.Durechovej, je velmi zlata a ochotna.
Mate niekto skusenosti s predimplantacnou diagnostikou embrii?
Vidim, ze mnohe tu ste uz skusene s IVF. Neviete mi poradit ako je to s poradovnikom na IVF, ak som vo vseobecnej a ako dlho sa caka? ALebo mi ta kocka v kancliku vsetko povie? Zatial len viem od nej, ze to mame schvalene, ale stale neviem presne kolko nas to vsetko spolu bude stat,viem len priblizne; len dufam, ze budem mat tolku trpezlivost ako vy, lebo uz cakeme velmi dlho po dvoch neuspesnych tehotenstvach sa bojim viac a viac.
Vsetkym Vam velmi drzim palceky, nech sa Vam dari, co najuspesnejsie. 😎

pointka
23. jún 2008

Sylvia, ja nechapem preco si cakala tak dlho? ja mam vseobecnu, ziadost som mala do 3 tyzdnov a hned som isla na ivf, ziadne cakanie...

beke
23. jún 2008

ahojte, dnes som bola na utz a videla som fazuľku a je tam jedna 🙂 🙂 🙂
mirinda, estrofem aj utrogestan mám brať do 12tt 😠

pointka
23. jún 2008

beke gratulujem 🙂
no treba tie lieky brat az do konca 12t, to aj mne dokina vravela. istota je istota

beke
23. jún 2008

vďaka pointka...o 10 dní mám ísť k svojmu gyndošovi či už je akcia srdiečka a mám len zavolať do Iscare...už tam nemusím chodiť.

cmuk05
23. jún 2008

ahoj beke aj ja ti gratulujem a stebou sa strasne tesime 🙂

pointka
23. jún 2008

🙂 tak drzim palce, 12tt bude co nevidiet 🙂

beke
23. jún 2008

ďakujem baby...pointka, o týždeň ideš na krv?...držím palčeky a nesleduj sa!!! 🙂

pointka
23. jún 2008

ano, o tyzden 🙂 neda sa nesledovat, dnes zacalo popichavat a jemne mrchove priznaky, tak snad je to dobre znamenie 🙂 a vela jem 🙂

pointka
23. jún 2008

a vajecniky ma dost bolia

beke
23. jún 2008

aj ja som veľa jedla a tie príznaky sú dobré 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre