ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
18. jan 2015

@klaudia84 skus zistit v lekarni ci ti ho predaju alebo popripade svojeho gynekologa ci ti ho moze predpisat a kolko mas embrijok este ?

klaudia84
18. jan 2015

@ada83 mame este osem. 2 blasty,ale tie nedame teraz,lebo minule nic ztoho nebolo.dr volala embryologom,ze nech uz daju to najlepsie.budeme davat pk.

ada83
18. jan 2015

@klaudia84 skus bez pk ci. Ked mas 2 blasty. No tak drzim palce uz sme konecne na rada

klaudia84
18. jan 2015

@ada83 ano uz sme na rade 🙂keby som nevedela zohnat utrogesten sa ti ozvem zajtra.pekny den 🙂

dorotka2013
19. jan 2015

@alexia17
@ada83 takze utolog vybaveny..vsetko ok...vysledky sme uz poslali lenke...mozno to posle este dnes 🙂...a teraz uz len cakat...

alexia17
19. jan 2015

@dorotka2013 to je super ;) aj si s nou volala o svoje vysledky?

romancy
19. jan 2015

Ahojte, ma niekto skúsenosti s doktorkou Petrovoj z Iscare?
Alebo môžete odporučiť dobrého lekára. Chceme vyskúšať intrauterinnu insemináciu.

klaudia84
19. jan 2015

@romancy ahoj,ja chodim dr Petrovej.je taka svojska,malo rozprava,ale je dobra 🙂

dorotka2013
19. jan 2015

@alexia17 nevolala...rozmýšľala som nad tým ale neviem či ju možem kvôli tomu otravovať...

alexia17
19. jan 2015

@dorotka2013 a vysledok od urologa si jej ako poslala? Ak to xes vediet tak zavolaj. Kedy ides na kontrolu?

klaudia84
20. jan 2015

Baby kedy mi budu volat,ako sa dari nasim snehuliacikom,ked piatok bude vklad?Ked dame pk,tak uz by mali rozmrazit nie?

dorotka2013
20. jan 2015

@alexia17 výsledky sme posielali e-mailom...na kontrolu nemám ísť...mame počkať kedy zavolajú ze schválili ivf a potom prísť pred ms...ale som zvedavá, možno jej zajtra zavolám...

alexia17
20. jan 2015

@dorotka2013 ;) uvidis ci vydrzis do kontroly bo zavolas ;) ja sa prave chystam k internistovi na predoperacne

ada83
20. jan 2015

@klaudia84 ahoj volaju den pred vkladommedzi 13-15 a povedia ti kedy mas prist

dorotka2013
20. jan 2015

@alexia17 drzim palce nech dobre dopadne...uz vies kedy ides?

alexia17
20. jan 2015

@dorotka2013 stale nemam MS tak neviem. Cakam ju teda asi vo stvrtok. Dr ze dobre ale mam prekonzultovat s gynekologom tu teplotu

bibaapalko
20. jan 2015

Ahojte snazilky..dychtivo citam kazdy koment a uz teraz mam obavu co ma v tom iscare caka..viete mi poradit ktori doktor je z nich najludskejsi?

alexia17
20. jan 2015

@bibaapalko nemas sa coho bat. Kazdemu vyhovuje iny dr. Podla mna su v pohode Reismullerova aj Grossova aj Valky. Mam iba dobru skusenost

bibaapalko
20. jan 2015

A doktora ci doktorku ti pridelia hned na tej recepcii ked sa tam budem objednavat na prvu konzultaciu?

nikadomi
20. jan 2015

@bibaapalko áno, buď Ti oni pridelia alebo si Ty vyberieš a nahlásiš im koho chceš 🙂 oni Ťa už objednajú len ku konkrétnemu lekárovi.

bibaapalko
20. jan 2015

No tak to je fajn len koho si mam teraz vybrat ked nepoznam ani jednoho.,?.mam to nechat na osud ci? 😝

nikadomi
20. jan 2015

@bibaapalko veru 🙂 ja som volala s tým, že nemám vybratého lekára ale že preferujem ženu a skončila som u Vǎlkyho :D a spokojnosť 🙂

dorotka2013
21. jan 2015

@bibaapalko mne moja gynekologicka dala na vyber Ginfiv a Iscare, ze vyber necha na mna ...tak som si ich nasla na nete a pozerala stranky...viac sa mi pacil Iscare tak som dala na intuiciu...porela som si fotky lekarov,hned ma zaujala Reismullerova,taka mlada,strapata na fotke,jedina sa usmievala...ale ked som si volala na recepciu nemala som vybrate...a ona ma objednala k Reismullerovej...nahoda?osud? neviem, ale sme spokojni,aj ja aj manzel... 🙂

bibaapalko
21. jan 2015

No tak dufam ze budem mat stastie aj ja..drzte palceky

nikadomi
21. jan 2015

@bibaapalko držíme, potom daj vedieť kde si skončila 🙂

bibaapalko
21. jan 2015

Ok

zuzka56
21. jan 2015

ahojte,
pridávam sa k Vám so snažením o baby. Od decembra 2014 som zacala chodit do iscare k lenke, vyber bol uplne spontanny a rozhodla som sa ist k nej na zaklade diskucii tu na konikovi.
Moj pribeh sa zacal uz dost davno ked som mala 16 - 17 rokov prestala chodit ms, mala som velmi dlhe cykly niekedy aj 6 mesacne, ked som isla k Dr. spravila mi ultrazvuk, pichla vyvolavacku a poslala domov, ked sa to opakovalo a nikam to cele neviedlo, zmenila som Dr. ten mi zobral krv a zistil podla HP diagnozu PCO. V tom case som neplanovala otehotniet tak som vyfasovala HAK. Ten som sa rozhodla asi po roku prestat brat lebo som z neho bola velmi naliata a velmi som pribrala. Pristup Dr sa mi tiez prestal pacit ked mi povedal pri preventivke, ze krv mi ma brat obvodny lekar. Zobrala som kartu a teraz chodim na Kramare a zatial spokojnost. U tohto Dr som absolvovala folikometriu + poslal ma aj na LSK tu som mala 12/2013 ale nepomohla. Od 2013 som sa dala na uzivanie Inofolicu a ten mi aspon upravil cyklus, ze chodi raz mesacne, co je u mna uspech 🙂 O babo sa snazime cca 2 roky
Do iscare som sa rozhodla ist aby som sa pohla dopredu, teraz som prvy cyklus s dufikom a clostilom, v piatok idem na sono.

nikadomi
21. jan 2015

@zuzka56 tak zo je fajn, že ste sa dali do boja, veeeľmi držím palce, nech tá cesta nie je dlhá a čoskoro úspešná 🙂

zuzka56
21. jan 2015

@nikadomi
ďakujem, prajem všetkým nech sa im splní po čom najviac túžia 😉
čo všetko máš za sebou ?

nikadomi
21. jan 2015

@zuzka56 3x iui, 1x ET, 2x KET... Teraz stimulujem na další cyklis ivf

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre