ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

simonini
14. feb 2011

@mili78 Dakujem velmi pekne, dufam ze vsetko pojde ako po masle.

andysok
14. feb 2011

@mili78 a ty si doma? alebo robis?

mili78
14. feb 2011

@andysok ...Andy teraz som PN...ale inak robim...zajtra uz asi pojdem do prace, lebo takto sa doma len umáram... ☹

andysok
14. feb 2011

@mili78 ved toto......hlavne pokoj

mili78
14. feb 2011

@andysok ....ty si ako na tom bola? chodila si do prace po transfere?

andysok
14. feb 2011

@mili78 ano ano chodila

mili78
14. feb 2011

@andysok ....ak si dobre spominam aj ty si pisala, ze si mala 8 bunkove embryjka...a teraz, ze ani vam nezostali mrazacikovia...tusim mame rovnaky osud...tak dufam, ze ta budem nasledovat aj nadalej 😀

bibi24
14. feb 2011

@mili78 Ahoj Mili, ja uz v praci. Tak straaaasne sa mi nechcelo ☹ Fuj. Ak zajtra uz prides, tak sa u mna zastav, nebudem tu mat sefove 😀 Pokecame o embryjkach v brusku 😀
Vidis, ja som mala len jedno jedine, dvojbunkove, malicke a aj tak mu verim. Verim, pokial nebudem pocut, ze je to negativne. 😉 My ju aj menom oslovujeme...Ela 😉 😀 Priroda je mocna a nikdy nevieme, ako si to zariadi.....

mili78
14. feb 2011

@bibi24 ... ahojcek Bibi....no uvidim ci zajtra, alebo v stredu pridem...nejako ma stale boli brucho a mam ho nafuknute ako balon...ked lezim je dobre, ale ked sedim, tak je to na nevydrzanie...zajtra rano idem k mojmu dokymu nech ma kukne ultrazvukom...aj ja sa snazim mojim dvom fazulkam verit...len som smutna z toho, co mi dnes rano povedali :( zvysne embryjka nezabojovali...ziadne mrazaciky, ziadna dalsia sanca ☹ ☹ to delenie embryjok uz asi nevedia nicim ovplyvnit, ze?

bibi24
14. feb 2011

@mili78 No, vsak ja som na tom takisto a este aj 2. ivf. Takze, vzdy si na tom este lepsie ako ja 😉 Hlavu hore.
A nie moja, delenie ani uchytenie oni ovplyvnit nevedia...to je ako uz v rukach bozich.

andysok
14. feb 2011

@mili78 tak tak 😉

mili78
14. feb 2011

@bibi24 ...tak prosim Boha, aby moje fazulky v brusku zabojovali...ale neviem ci to bude vypocute, ked cele UO je proti Bohu ☹

kaciatko81
14. feb 2011

@bibi24 ahoj 🙂 ako sa citis? to verim, ze sa ti nechcelo 😒 @mili78, baby, kde ste v ba?
ja som dnes schytala ten agolutin, ani sediet nemozem 😢 a to mam dneska odovzdat nejake veci, no des...

mili78
14. feb 2011

@kaciatko81 ....Kaciatko ja nie som momentalne v BA, som doma na PN... az zajtra alebo v stredu budem 😕

kaciatko81
14. feb 2011

@mili78 hej, citala som. ja len, ze ked sa tu takto dohadujete, takze by som sa mozno niekedy pridala, ak by ste neboli daleko a nevadilo by 😅 preto som sa pytala...

mili78
14. feb 2011

@kaciatko81 ... Kaciatko mne to neroobi problem...robis v BA? hocikedy mozme vybehnut na kavicku alebo cajik 🙂 budem len rada

kaaaty
14. feb 2011

@mili78 ,@bibi24 jej baby citam ze sa osobne poznate....ja vam obom drzim palceky... 🙂

mili78
14. feb 2011

@kaaaty ...Katy ano...svet je maly...pracujeme v jednej firme a stretli sme sa tu na koniku a v Iscare 😀

kaaaty
14. feb 2011

@kaciatko81 to nie priechodnosť zatial dr ani nespomenula...ako sa da zistit ci je problem aj tam? Niekde to riesia pred IUI a niekde az po neuspesnych pokusoch?

kaaaty
14. feb 2011

@mili78 tak aj vy ste taka "uspesna" firma....u nas maju taketo problemy skoro vsetky baby 😠 ....ale má prist nový šef tak dúfame ze prinesie viac stastia v tejto oblasti 🙂

bibi24
14. feb 2011

@kaciatko81 Ahoj 😉 No, citim sa tak ako po Pregnyle a Utorgestane. Bolia ma prsia veeelmi, sem tam vajecniky, sem tam podbrusko. Klasika. Ale vody uz tolko nepijem, uz som si naordinovala, ze netreba 😀
Tak uz tuzobne ocakavas? 😉 Mna este terat boli zadok po Pregnyle a aj po Agolutine ma bolel.

Mili, tak ked prides do prace, tak sa ozvi, aj v stredu, to je jedno 😉

nemko
14. feb 2011

ahojte kocky - mam vysledky imuna aj genetiky - vsetko dopadlo dobre 🙂 som velmi stastna a smutna zaroven, ze neviem dovod preco nam to nevychadza ☹(((

bibi24
14. feb 2011

@nemko Ahoj nemko, gratulujem k vysledkom 😉 Je to pozitivna sprava, ze ste v tomto smere zdravi a vsetko je v poriadku. Tak to bude zrejme len o stasti, treba este skusat a nevzdavat to 😉

nemko
14. feb 2011

@bibi24 dakujem 🙂 ideme skusit s darcom kedze ten spermiogram je biedny a testosteron pod hladinou - skusime to takto - mozno to vyjde 😉

kaciatko81
14. feb 2011

@mili78 hej, robim v ba, v podstate v centre 🙂 u nas vo firme nikto toto neriesi, viem, ze v inej kancelarii ano, ale s tymi ludmi sa zasa neda celkom rozpravat...
@kaaaty bud je na to vysetrenie-"prefuky" alebo sa to pozera pri laparke
@bibi24 tak hovoris, ze netreba? 😀 verim, ze to embryjko bude to spravne 😵 ja tuzobne ocakavam uz tyzden ako ma brucho boli, ale nechcela sa spustit. a fakt to boli a aj strasne mrzuta zacinam byt 😒

mili78
14. feb 2011

@kaaaty ... Katy no uspesna...ako sa to vezme...ked budeme s Bibi mat v rukach uzličky, tak potom povieme, ze sme uspesna firma 🙂)

@bibi24 ... Bibka aj mna bolia strasne prsia, ani dotknut...a ako som pisala to brucho mam ako balon...tak ale utesujem sa, ze to z tej bublinkovej mineralky..nechcem si pripustit hyperstimulak

@kaciatko81 .... nie je problem teda, mozme dohodnut stretko... ked budem v BA napisem 🙂)

lowee
14. feb 2011

@kaciatko81 no sak mozem zato ?🙂))

matahacik
14. feb 2011

@amigaa22 ahoj, chcela by som sa spytat na tvoje skusenosti s Bravelle, citam ze si to brala..ja to mam zacat od buduceho tyzdna, dnes som si sla vybrat recept..tak ak mozes porad nejake vychytavky...vdaka

..holky je tu prosim este niekto kto bral Bravelle 75, zeby sa so mnou podelil o skusenosti ..velka vdaka

nemko
15. feb 2011

@matahacik aj ja zacinam buduci tyzden 🙂

bibi24
15. feb 2011

Caute baby, mam vam odovzdat pozdrav od Mili78 - dnes ide na prijem do nemocnice. Bola u svojho Dr. a ten ju poslal, lebo ma OHSS. Vodu v bruchu, zvacseny vajecnik, ale hlavne bolesti.
Tak ja len dufam, ze jej to skoro prejde a ze to znamena, ze sa krpec-krpci uhniezduju (aj ked, asi je to este skoro), ale verit mozeme, nie? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre