ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

kaciatko81
24. feb 2011

@mili78 😀 😀 😀 dobre
@holly74 no mne to nejako nevyslo... tak ale snad nevadi, ono reakciu tela asi dr neovplyvni 😒

mili78
24. feb 2011

@petuska123 😀 chiii...co sa im karty domotali? 😀

petuska123
24. feb 2011

@mili78 asi ano

bibi24
24. feb 2011

@mili78 Mili, to cooooo? 😀 No, mne ked oznamila vysledok, tak som este chcela kvoli nieco hovorit s Valkym a potom zabudli polozit telefon, tak som ich chvilu pocuvala, ako sa vykecavaju 😀

@kaciatko81 Ja som ho videla dnes 😉 😀

A dakujem vam vsetkym velmi velmi.....

mili78
24. feb 2011

@bibi24 ...no ja neviem co to malo byt 😀 asi sa ma uz chcu zbavit alebo co 😀

kaciatko81
24. feb 2011

@bibi24 no mne stale vychadzaju kontroly na dni, kedy tam nie je a uprimne, zda sa mi nefer voci dr sa k nemu teraz silou mocou hrabat 😒
@mili78 bodaj by sa nas zbavili cim skor vsetkych 😵

bibi24
24. feb 2011

Baby, viete o niekom komu vyslo az 3. ivf? 😒 Teda okrem @andysok 🙂

kaciatko81
24. feb 2011

@bibi24 osobne nie, ale myslim si, ze je dost kociek, ktorym vyslo 3. a dalsie ivf. dufam, ze to nechces vzdat

bibi24
24. feb 2011

@nemko Ty si sa pytala ako sa vola ten liek proti OHSS a ja som to uplnou nahodou nasla. Je to Dostinex. 😉 Spytas na nan v iscare?

andysok
24. feb 2011

@bibi24 ale ved koli zabrane OHSS sa picha hned po ET pregnyl nie?

bibi24
24. feb 2011

@nemko... teda ja som to nahodou nasla v jednej teme, kde to baba spominala. V skutocnosti neviem na co to je, ani nic o nom....Vygooglila som, ze je an znizenie prolaktinu, tak neviem...

bibi24
24. feb 2011

@andysok Nie, pregnyl je na lepsie uchytenie embrya. Telo dostane davku hcg a tak sa istu dobu chova ako tehotne, kym sa embryo neuhniezdni a nezacne produkovat vlastne hcg.
Pregnyl moze OHSS prave vyvolat, prave tym, ze je to hcg.

andysok
24. feb 2011

@bibi24 mne ho raz nepichla, raz pichla...... cccccccccccccc a je to jasne

bibi24
24. feb 2011

@andysok Ale pred OPU sa picha kazdemu, je na vyvolanie ovulacie a dozretie vajicok. Pre ET som este nepocula, ze by nepichali. Nepicha sa ale pri KET, ale neviem preco.

andysok
24. feb 2011

@bibi24 mne nepichali pri ET....... ale vtedy sa aj neujali

nemko
24. feb 2011

@bibi24 rano sa pytam

mili78
24. feb 2011

babenky a mam po nadeji...tusila som to...teraz som bola na WC a co nevidim....na vlozke krvavo-hnedy vytok...takze malinke odchadzaju ☹

nemko
24. feb 2011

boze babyyyy kedy tu uz bude tehula?ved ked to citam ani sa mi do toho nechce ist ☹((((
ozaj , Valky bol dnes v Reflexe.

petuska123
24. feb 2011

@mili78 ale nieeeeeeeeeeeeeeeeee zastav to

nemko
24. feb 2011

kocky mne pri ani jednom IVF po transfere nepichali Pregnyl, zajtra sa musim opytat Valkyho, ze aky bol dovod 🙂 inak zajtra som mala zacat stimulku a nemam menzes, po roku mi meska, to je nahoda 🙂 ta psychika je fakt svina 😕

mili78
24. feb 2011

@petuska123 ....ako? 😢 som hotova...plačem a pišem a drahy ma tu utesuje,ale vobec to nepomaha 😢 😢 😢 😢

petuska123
24. feb 2011

@mili78 do riti tam!!!!!!!!!!!!!!!! 😢 😢 😢 😢 😢

petuska123
24. feb 2011

@mili78 a nieje to len take jemne spineneie??

mili78
24. feb 2011

@petuska123 ....nie 😢 😢 😢 pred par hodinami este nic a teraz som skoro odpadla na WCku

petuska123
24. feb 2011

@mili78 😢 😢 😢 ale mozno aspon to jedno sa uchyti

mili78
24. feb 2011

@petuska123 .... ja som to tusila, ze to takto skonci 😢 😢

diankas
24. feb 2011

@mili78 je mi to velmi luto...presne viem ako sa citis...je to peklo...ale musime ist dalej.... 😉 drz sa

mili78
24. feb 2011

@diankas .... dakujem moja ☹

bibi24
24. feb 2011

@mili78 Mili, zlatko moje....neboj neboj neboj, raz budeme mat babatko!!!! Budeme spolu bojovat dalej, nevzdavat to a budeme uspesne!!! Tiez si zasluzime vlastne dietatko. 😉 Vyplac sa moja, pomaha to...

@nemko, vsetko sa pytaj 😉 Potom musis referovat!! Zajtra pozriem ten reflex, ale pochybujem, ze by tam bolo nieco, co neviem.

mili78
24. feb 2011

@bibi24 😢 😢 😢 preco? co som komu spravila? zrovna dnes sme o tom pisali s Andy...ze pokym nemam vytok, tak este je sanca...a teraz toto....som na dne 😢 😢 ani nemam chut uz ist na krv...na co?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre