ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

holly74
23. mar 2011

@bibi24 Áno, asi to hovoria každému, lebo v číns. medicíne močová a pohl. sústava spolu súvisia..ale je fakt že ja chodím veľmi často cikať, už roky rokúce to tak mám a som aj zimomrivá...
Vyšetrenia mám len tie asi základné, kt. sa robia pred IVF - horm. profil, genetika + prefuk, kde zistili tú nepriechodnosť vajcov. Embryjká sa delili, niektoré síce zastali vo fáze 2-5 buniek, ale tie čo mi vkladali mali vždy toľko buniek koľko v daný deň mali mať... Ale aké mali známky to neviem, to mi nepovedali, ani som sa nepýtala, ale teraz dodatočne sa aj na to opýtam .

nemko
23. mar 2011

@bibi24 som jak slonica 😀

sasetka
23. mar 2011

@zomata
Pri 2 vložených embryách sa zvyšuje šanca....tak mi to aspon blo v Iscare povedané......Aj ked v Martine (neviem presne názov kliniky) vkladajú len jedno embryo. A kvalitovo embryo, ktoré ti už vkladajú nemôže byť zlé, leb prešlo náročným "výberom"
@nemko
Držím ti veľmi palce.

nemko
23. mar 2011

@sasetka dakujem moc

baby fakt a zo srdca vam vsetkym velmi pekne dakujem za podporu a velmi kazdej prajem aby nam to uz konecne vyslo 😉

sakura
23. mar 2011

Ahojte babule 🙂
Tak my to už máme za sebou 🙂 Malá Ella sa narodila 18 marca o 14 hod s mierami 3800 g a 51 cm 🙂
Musím vás prečítať čo máte nového len musím počkať pokial malá zaspí 🙂

sakura
23. mar 2011

Nemko
jeeej super.. Gratulujeeeeem 🙂 Strašne ale strašne sa tešííííím, juuuj 🙂 Tak krásne tehulkovanie prajem 🙂

mili78
23. mar 2011

@sakura ....gratulujeeeem Sakurka a zelam tebe aj malinkej vela vela zdravicka 😅

andysok
23. mar 2011

@sakura gratulujeme vitaj Ellka na svete 🙂

ladybaby
23. mar 2011

@sakura gratulujem, prajem vsetko dobre!....nech ste zdrave, spokojne a Ella v noci dobre spi.... 🙂

nemko
23. mar 2011

@sakura jeeej zlatko som na Teba myslela, no dakujem.Gratulujem k malej a prajem vela zdravicka a stasticka s vytuzenym pokladikom.

nemko
23. mar 2011

no baby , nedalo mi to a bola som v obchode pre test 😀 ale mi sibe co 😀 😀 😀
skusila som teraz mamatest 10 a rapi ten zeleny no a vysledok je nasledovny - na mamateste ciarka silnejsia ako na rapikovi takze asi bol predsa len clearblue spolahlivy a neklamal a rapik je len duchacik 😀 no takto na rapiku by ta ciarka realne aj zodpovedala, ale takych testov ja mam doma uz milion takze uz som vyliecena z dilemy 😒 😠
a aby nestacilo mam zapalene mocove cesty tak fajn dari sa mi 😠 😠 😠

petuska123
23. mar 2011

tak baby testla som a ideme na IVF....

zomata
23. mar 2011

@nemko rapid je shit uz netestuj lebo ti fakt sibne

a je tu niektora co na to ide v aprili? 😉

holly74
23. mar 2011

@sakura Blahoželám! Pôrod prebehol ok? Prajem maličkej krásny a šťastný život! 🙂

mary10
23. mar 2011

@sakura Uzasne! Gratulujem a prajem hlavne vela zdravicka, stasticka a spokojnosti...!!! 🙂 🙂 🙂

nemko
23. mar 2011

tak ja uz sa teda na testovanie vykaslem a nebudem vas otravovat mojimi sprostostami 😀 😀 😀
tak baby este ze vas mam lebo inak by i siblo uz fakt 🙂
uz nech je tak ako ma byt a hotovo - testom a nervami to cele nezmenim 😉

mary10
23. mar 2011

@zomata ja idem v aprili len na konzultaciu a potom uvidime co a kedy...

ladybaby
23. mar 2011

@nemko no uz si aj mna navnadila 🙂 , ale mne vysiel uplne cisty, jedna cara... fnuk....

kaciatko81
23. mar 2011

ahojte, tu som len mam toho vela 🙂
@sakura gratulujem a malinkej Elle, zelam ten najkrajsi zivot 😵
@nemko do zajtra uz vydrz, budes presne vediet na co si 😉
@ladybaby si 8 den od et? podla mna este skoro na testy 😉
@mili78 @holly74 @bibi24 ahojte 😀

nemko
23. mar 2011

@kaciatko81 a ty ako? vydrzim uz ked prezijem 🙂

bibi24
23. mar 2011

@nemko Co ty riesis prosim ta? 😀 😀 Vsak na kazdom mas druhu palicku, myslis, ze nestaci? Ci cakas, ze ti vybehne aj tretia? 😀 😉

@sakura ... Gratulujem a prajem malej Elle krasny, spokojny a stastny zivot s ludmi, ktori ju miluju 😵 inak, super meno, aj nasa raz bude Ela (ak bude) 😉

nemko
23. mar 2011

@ladybaby mozno je skoro, nezufaj 😉 psychika je dolezita takze hlavu hore 😉

nemko
23. mar 2011

@bibi24 😀 😀 😀 😀 uz su aj na raposovi pekne 2 😀 baby mna strasne boli mocovy mechur asi mam zapal alebo mi pri punkii nieco zaniesli ☹

holly74
23. mar 2011

@kaciatko81 Kačiatko,ale ty nás držíš v napätí.... 🙂 Ja si teda dovolím tipnúť, že krv bola pozitívna..... 😎....či ...?

nemko
23. mar 2011

@kaciatko81 akoooo??? nenapinaj nas lebo mne od tolkeho napätia uz streli brucho, ved si videla foto ako vyzeram 😀

holly74
23. mar 2011

@nemko berieš aj prednison, alebo niečo na oslabenie imunity? lebo v takom prípade môžeš infekciu takúto chytiť raz-dva. Tak šup do tepla a žiadne behanie po vonku a zháňanie ďalších testov 😉

bibi24
23. mar 2011

@nemko Ja ked som brala Prednison som mala taketo problemy. Nie hrozne, ale chodila som furt curat a trocha ma rezalo pri moceni. Tak som pila litre urologickeho caju a jedla aj vitaminy s obsahom brusnic. Troska zaberalo.
Mozno to mas aj z toho vecneho curania....
A ja si myslim, ze sa tak trosicka pomalicky mozes ukludnit a tesit sa 🙂

@kaciatko81 😀 😉

nemko
23. mar 2011

@holly74 nie nic neberiem uz budem doma pijem brusnicovy napoj snad pomoze

kaciatko81
23. mar 2011

@nemko myslim, ze prezit urcite prezijes 😉 a neboj, brucho nestreli, ked ta to potesi, ja vyzeram stale velmi podobne 😀 😵 pri punkcii ti nic nezaniesli, s mechurom sa pri nej vobec "nehybe" 😉
baby, ak sa nenahnevate, ja sem teraz moc nepisem, cmuchalov je bohuzial dost 😔 ale asi chapete 😵

mili78
23. mar 2011

@kaciatko81 ...ahooooj 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre