ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

holly74
19. nov 2011

@silvinnka Ďakujem moja...A gratulujem k tým dvom bubáčikom 🙂) Držte sa a opatrujte a žiadne krvácanie a nič podobné nech ťa už netrápi!

monesz226
19. nov 2011

ahojte baby,som 4 den po kete a ja nemam ziadne bolesti,vobec nic necitim v podbrusku,ani z liekov my neni zle a ani prsia my nerastu a ani nebolia ☹ ☹ asi v to ze by som mohla otehotniet nemam moc dufat,ked nic sa nedeje ☹ ☹ ☹

karkana
19. nov 2011

v tom ti neporadím,ale zas mna pobolievao v podbrušku aj prsia boleli a aj tak som nebola,asi to nezávisí od toho 🙂 🙂 len dúfaj,docent hovoril,že prve štyri dni by sa mali uhniezdiť,asi nemusíš nič cítiť 🙂

little_miracle
20. nov 2011

@monesz226 netrap sa tym.....kazda zena je ina, niektora priznaky ma, ina ich nema. Ja mam z krvi potvrdene tehu uz par dni.......zajtra nas caka prve sono, a tiez ma trapilo ze nemam ziadne priznaky. Taka som bola napochybach, ze som si dnes rano znovu urobila test.....a ciarocka krasne silnie 😀
Takze priznakmi sa vobec neriad a hlavne mysli pozitivne!!!

monesz226
20. nov 2011

@little_miracle ahoj,dakuejm za povzbudenie a som rada ze sa vam to podarilo...ja mam taky pocit ze preto nemam ziadne bolesti lebo sa to nepodarilo,co vobec nechapem ze preco ked my vkladali dve embrijka,ked my robili iui tak som mala bolesti a aj zle my byvalo,tak nechapem,na kokaty krat sa vam to podarilo?v stredu by som mala dostat mrchu a ked ju dostanem tak mam prestat uzivat tabletky alebo mam zavolat doktorke?

karkana
20. nov 2011

@monesz226 nedostaneš mrchu,pretože lieky nedovolia neboj stále ber lieky až po vysledok z krvi ,ak budeš tak nadalej ak nie tak vysadíš a mrcha pride,verím,že sa to podarí 😉 😉

monesz226
21. nov 2011

no dnes som si robila test a ako som predpokladala ziadne dve ciarocky ☹ ☹ ☹

karkana
21. nov 2011

ešte to nevzdavaj,ešte je dosť zavčasu 😉 na test,

monesz226
21. nov 2011

rada by som to nevzdavala.ale nepatrim medzi tie stastnejsie co sa to podari,cele tomu nechapem a nechcem sa tym ubijat cely zivot,radsej si zacbnem zvykat ☹ ☹ ☹

bibi24
21. nov 2011

@monesz226 kolkate ivf mas za sebou?

monesz226
21. nov 2011

@bibi24 iba prve,no a nevieim ci nie aj posledne ☹

bibi24
21. nov 2011

@monesz226 tak ja som ti len tolko chcela napisat, ze zatial ty smutna nebud a neuvazuj nad tym, ze deti mat nebudes. ved je to len prve ivf, stale mozes skusat dalej. ja mam za sebou tretie neuspesne a nevzdavam to, opat do toho pojdem.
no a ci je pre teba posledne, tak to je naozaj len na tebe, ale nerozumiem tomu, preco to chces vzdat.

monesz226
21. nov 2011

@bibi24 lebo ja tomu celemu nechapem ze preco sa to nedari,mam maternicu v poriadku,vlozia zdrave embrijka a aj lieky sa uzivaju kvoli tomu a ani tak sa to nedari,a psychicky to nejako nezvladam,aj ked som si myslela ze budem,ale nie ☹

bibi24
21. nov 2011

@monesz226 na to ti odpoved ani nikto neda. proste je to tak a treba to prijat ako fakt.
ale znova ti opakujem, mas len jedno neuspesne ivf za sebou, to nic este neznamena. to dalsie uz uspesne byt moze.

monesz226
21. nov 2011

@bibi24 dakujem,uvidim ci budem mat nato silu v novom roku

little_miracle
21. nov 2011

@monesz226 my sme mali 2x IUI a 2x IVF - druhe bolo vitazne.......a dnes sme sa dozvedeli ze cakame dvojicky 😀
Kym nemas vysledky z krvi, lieky urcite nevysadzuj.

timona
21. nov 2011

ja sa pripravujem na KET, beriem estrofem 3x2mg ale stale trochu spinim, je to normalne??

karkana
21. nov 2011

@timona to nevadí,aj ja som 😉 to prestane

holly74
22. nov 2011

Ahojte, správy odo mňa sú, že máme 3 embryjká...zdá sa mi to málo, keďže vajok bolo 9.... ☹
@little_miracle veľká gratulácia 🙂

sakura
22. nov 2011

@holly74
ahojky 🙂 Siiilno siiilno držím palčeky aby to vyšlo moja 🙂 SEm tam tu pozerám čo nové ale pri našej malej sa veru dá ozaj že len rýchlo prečítať 🙂

holly74
22. nov 2011

@sakura Díki moc...Naozaj si sa dlho neozvala, ako sa vám darí ?

silvinnka
22. nov 2011

@holly74 gratulujem,urcite tieto 3 vajucha budu velki bojovnici 🙂

holly74
22. nov 2011

@silvinnka Díki, moja, tiež v to veríme 🙂 Ty si už z nemocnice doma? Ako sa cítiš? Prestalo to krvácanie?

silvinnka
22. nov 2011

@holly74 moja,este sme v nemocnici,vo stvrtok mam sono a tam sa rozhodne ☹ citim sa celkom o.k,akurat podbrusko niekedy viac pobolieva,nastastie nekrvacam ani nespinim,podarilo sa im to uplne zastavit 😉

holly74
22. nov 2011

@silvinnka Silvinka, čo sa má rozhodnúť? Bábetká nie sú vporiadku?? 😨 ☹

silvinnka
22. nov 2011

@holly74 dr.nenapisal ,ze vidi srdcovu akciu a ked im to ja vravim,ze videli srdiecko,tak neveria!!! chcu spravit kontrolne sono,ak budu srdiecka vidiet pojdeme domov,ak nie (co dufam,ze sa nestane) tak to budu chciet prerusit!!! To,ale nedovolim!!!

sakura
22. nov 2011

@holly74
ahojky moja 🙂 Máme sa fajn, malá rastie ako z vody, uz sa ucime chodit, je strasne hyperaktivna a neobsedi ani keby co bolo.. No máme s ňou čo robiť 😅 😅 Mám pocit že jej tam embryologička pichla trochu besnoty 😀 😀 😀
A kedy ideš na ET? Máš aj PK alebo?

little_miracle
22. nov 2011

@holly74 neboj sa a mysli pozitivne! Ja som tiez mojim chrustikom od zaciatku verila.......az sme z toho v soku ze sa chytili obaja 😉 .Manzel chyta paniku......a ja chytam zachvaty smiechu 😀
Drzil palceky a zelam vsetko dobre!!!

silvinnka
22. nov 2011

ahojte,opat krvacame,teraz uz aj s krcmami,rano sono a uvidime,bude vsetko o.k alebo spravia mi hned kyret
Bodaj by sa stal zazrak a vydrzalo to aspon jedno miminko....

holly74
22. nov 2011

@silvinnka Silvi moc moc moc držím palce!

@sakura Mám PK, vklad bude v sobotu..trochu sa obávam, či sa toho maličké vôbec dožijú... zdá sa že celkovo nemám moc kvalitné vajká....veď už mi ich doteraz celkovo vložili 7 a žiadne sa neujalo

@little_miracle Díki moja....ja tým malým vždy veľmi verím a teším sa že sú v brušku a že sa tam zahryzkávajú a robia si hniezdočko...no ale zatiaľ ma tá viera sklamala...čo neznamená že sa vzdávam a podlieham nejakej malomyseľnosti to nie... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre