ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

nemko
10. júl 2010

@sakura uvidime, musim nejako vydrzat, v piatok chcem testovat tak uvidim co ma caka 😉 Tvoje bolesti su priznak uhniezdovania podla mna 😉 Uvidis - ja sa nemylim - v tomto urcite nie 😉

sakura
11. júl 2010

@nemko
no ja si myslím že sú to dozvuky stimulky.....V piatok skúsim testnúť aj ja. I keď dr mi velké šance nedala.... Ja pevne verím že tebe sa uchytí aspon to jedno... Veď ako by to bolo.. 😉

nemko
11. júl 2010

@sakura mna tuto noc znova pobolievalo podbrusko takze asi tam uz nie je nic a tie bolesti su sposobene Utrogestanom.preco Ti Dr.nedala velke sance?ved si bola uplne v pohode ci nie?

sakura
11. júl 2010

@nemko
ale čo toto aké pochmúrne myšlienky, no no no !!!!
No veď na sále sa do mňa trošku pustila že prečo si idem dávať vkladať len jedno - že tam je malá šanca že sa uchytí. Možno aj preto to tak povedala že boli málobunkové. Možno keď si chceš dať vložiť iba jedno tak ti ho vkladajú keď už je vo vyššom štádiu delenia.. neviem....
Ale nakoniec mi popriala nech nám to vyjde 🙂
No neviem, už mi začína aj šibať z toho že som bola týždeň doma - ešte aj v takom teple, žiadna voda, kupko nič... Chceli sme ísť teraz na dovolenku ale musíme čakať na krv.. Neviem, som z toho nejaká nervózna, vrrrrrrrrrr. Zrejme úradujú tie hormóny 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

nemko
11. júl 2010

@sakura aj ja by som isla k vode, ale mne povedali, ze nemam sa opalovat
a co sa tyka mojich myslienok - myslim, ze keby som bola v poho nemala by som tie bolesti, v tehu nema co boliet tak brucho takze asi utros robi svoje a moje telo s nim bojuje a preto ma boli maternica ako na M

xxmargaretka
11. júl 2010

ahojte sakura a nemko..
8.7. som bola na IUI a tiez beriem ustrogestan a vidim,ze vy sa chystate testovat tak sa chcem spitat ci ten utrogestan nemoze sposobit,ze by test vysiel pozitivny vdaka nemu..bo na krv by som mala ist 22.7. no to budeme na dovolenke a tak idem az 2.8. a neviem ci testovat..
za odpoved vam vopred dakujem..
p.s. tie bolesti robi mozno naozaj utrogestan a vsetko je inak ok bo aj mna boli podbrusko a v piatok som dokonca cca polhod po utrogestane dostala take krce,ze som nevedela ani sediet ani chodit ☹
gitka

nemko
11. júl 2010

gitus, Utros nema vplyv na pozitivitu resp.negativitu testu

xxmargaretka
11. júl 2010

dakujem 🙂

nemko
12. júl 2010

Baby tak necydrzala som - testovala som 🙂 A? Mam tienik !!!!!!!!!!!!!!!Dufam, ze bude silniet!!!!!!!!!!Mam aspon malililililliililliliilinkatu nadej, ze sa chytilooooo!!!!! Aj ked verit budem az po krvi, ale aspon mam tienicek 😀

sakura
12. júl 2010

@nemko
supeeeeeeeer gratulujeeeeeeeeem. Strašne sa tešíííííííím 😀 😀 😀

kaciatko81
12. júl 2010

@xxmargaretka utrogestan vplyv na test nema, ale moze na neho vplyvat pregnyl
@nemko potichucky gratulujem, verim, ze bude silniet 😵

nemko
12. júl 2010

baby dakujem, uz hodinu mi vali z nosa krv tak sa tesim uslzena a krvava - som stastna, ale vyhrate este nic nie je este je to kratko len mna znepokojuju tie bolesti podbruska tak som bola zvedava ci tam vobec nieco mam a dufam, ze ti bolesti su sposobene niecim pozitivnym.Dufam, ze sa mi to tam udrziiiii!!! A @sakura tehulkovat budeme spolu!!!!!

sakura
12. júl 2010

@nemko
a prečo ti tiečie krv z nosa:? No len sa pekne šetri,juuuj, nech čiarky každým dňom len silnejú 😀 😀 😀 😀
No ja si urobím testík možno zajtra - dnes mám sviatok a nerada by som si pokazila deň - keby tam nič nebolo 😝
Ja už sa začínam od dnes cítiť fajn - už aj idem konečne von fungovať....... Lebo za ten týždeň doma mi to ináč kapalo na mozog 😀

bibi24
12. júl 2010

@derylka, prepac nemohla som skor odpisat, nebola som tu. Ale KET rozhodne NEPLATIS!!!! Mne v tom vyuctovani, co prislo mam uz oznacene ET - ako 0,- €. A ked som volala s tou pani, co mi posielala vyuctovanie, tak mi povedala, ze KET platit nebudem. Nemas kontakt priamo na toho cloveka, kto ti robil to vyuctovanie? Ja som to mala uvedene na tej "fakture".

nemko
12. júl 2010

@sakura neviem, uzivam Anopyrin a asi z toho, idem ku gyn.si dat este napisat Utros lebo uz nemam a opytam sa ho ci mozem Anopyrin uz vysadit alebo znizit davku lebo je to neprijemne a uz mi to takto robi cca od piatku.Blahozelam k sviatku a strasne Ti prajem aby si dostala ten najkrajsi darcek v podobe // 🙂

sakura
12. júl 2010

@nemko
ďakujeeeeeeem, si strašne zlatá 😀
Aj ja mám dnes namierené k dr lebo mi nevyjde utroš 🙂

nemko
12. júl 2010

az teraz som konecne zastavila tu krv, no to bolo brutal 🙂 idem do vane a pojdem pre Utros aj ja, dufam, ze Dr.nema dovolenku 😒

mib
12. júl 2010

@nemko - nemko, sem tam vas sledujem, ale nemam uplny prehlad. teraz ma vsak zarazilo, ze pises o anopyrine a z par prispevkov pred tym mam pocit, ze si absolvovala nedavno transfer. akokolvek ... ja som tiez uzivala anopyrin kvoli MTHFR a este pred zacatim stimulky mi ho nahradili fraxiparinom. anopyrin sa nesmie uzivat v tehotenstve. pokial ho mas naordinovany niekym z centra, porad sa s lekarom a spytaj sa na dovod, preco ho vlastne stale uzivas. 😨 😨 😨

nemko
12. júl 2010

@mib mam ho naordinovany Hruzikom a nemam dovod ho upozornovat nato, je lekar a predpokladam, ze vie co robi.

nemko
12. júl 2010

mne ho nasadila Durechova a Hruzik mi ho neprikazal vysadit a pytala som sa nato uz x krat a aj Valkyho a ten mi povedal pokracovat

monika0001
12. júl 2010

@nemko - nemko, ja som na tom tak isto ako mib. Tiež akonáhle stimulujem na IUI musím prejsť na fraxiparine...
skús sa ho na to spýtať.. mne to tak naordinovali priamo u hematologičky a Ďurechová povedala, že tak sa to robí... akonáhle zistím, že som tehu (bez IUI) musím okamžite prejsť na fraxiparine...

kaciatko81
12. júl 2010

v nemocnici so mnou lezala kocka, bola cca v 11tt a stale uzivala anopyrin, mala ho nasadeny od hematologa... preco sa vlastne anopyrin nesmie? ja idem na hemato pre vysledky zajtra, ale uz viem, ze sa tomuto vsetkemu nevyhnem ani ja...

monika0001
12. júl 2010

@nemko - aha.. je to ale divné.. lebo mne ho kázali vždy nahradiť fraxiparinom... či už u hemato. či v centre a aj môj momentálny gynekolog.. 😕

monika0001
12. júl 2010

na letáku sa píše:
Liek sa nesmie podávať v treťom trimestri tehot., pretože by mohol vážne poškodiť plod, predĺžiť pôrod a predĺžiť krvácanie.
V prvom a druhom trimestri tehotenstva sa nesmie liek podávať, ak to nie je celkom nevyhnutné. Ak sa však zo závažných dôvodov liek podá ženám, ktoré chcú otehu. alebo sú v prvom a druhom trimetri, musí byť podávaná dávka čo najnižšia a liečba čo najkratšia....

nemko
12. júl 2010

koculky moje, myslim, ze ked mi povedali dvaja lekari nevysadit tak asi vedia co robia, ci nie? nebudem snad ja ordinovat lekarovi co ma alebo nema robit 🙂

monika0001
12. júl 2010

@nemko - je to len na Tebe.. nechceme ti zle..
ale prepáč ak ti to vadí.. 😉

nemko
12. júl 2010

ja som si to nenaordinovala sama monika a riadim sa pokynom lekara takze asi len tolko 😉 a inak beriem minimalnu davku 😉

kaciatko81
12. júl 2010

nemko, tiez verim, ze vedia co robia... preto som pisala o tej kocke, ze sa to naozaj dava aj v tehotenstve-mala to od hematologa 😉 drzim palce 🙂

jancica74
12. júl 2010

@kaciatko81
@nemko já ho beru taky a společně s fraxiparinem ale prej mi ho brzy vysadí 😉

bobi3
12. júl 2010

ahojte babulky 🙂

takže naše IUI pravdepodobne v piatok alebo v sobotu, podľa folíkov, v stredu idem na ďalšie sono k Valkymu 😉

pozdravujem vás všetky, idem prelúskať, čo tu nové 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre