ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

kitu
20. júl 2010

@sakura super teším sa s tebou... a aj ty chodíš k tazbríkovej? lebo tá tam teraz nie je... ja som mala ísť k petrovej ale sa to zrušilo...a pojdeme až v auguste keď tam budem naša dr...

marrad
21. júl 2010

@sakura
blahozelllllám
opatruj sa moja.....

sakura
21. júl 2010

@kitu
ďakujem, si zlatá 🙂 ja chodím k Petrovej 🙂 A ty si mala k nej ísť a nešla? Čo sa stalo?

@marrad
ďakujeeeem 😉 I keď ma teraz zužuje OHSS,dúfam že o chvílu sa už budem môcť normálne nadýchnuť a aj normálne fungovať 🙂 V piatok idú zo mňa zas dolovať vodu tak sa už neviem dočkať. Je to neskutočná úlava. ja som už chcela dnes aby mi to Války urobil a že to nemôžu brať často lebo by sa to častejšie tvorilo ☹

jajus18
21. júl 2010

@sakura ahojky,tok mojko blahozelam ti,nech sa ti dari.. 🙂 a kde ti vyberali tu vodu,v iscare?ked sa mozem opytat tak ake si mala priznaky,myslim toho ohss...

kitu
21. júl 2010

@sakura nemáš za čo, ono to aj nás ostatné povzbudí keď vidíme že boj ktorý bojujeme má význam... 😉 no mala som ísť k petrovej, bo ma mala pripraviť na iui ak by rástol folík, ale dr. potom povedala že čo to komplikovať, aj tak toho budú mať dosť,keď tam ona 2 týždne nebude a tak sme to nechali až na ten august a už s našou dr. a teraz beriem ten parlodel či aký zránik to je na zníženie prolaktínu ... a od kedy ho beriem tak mám náladu pod psa... furt som smutná...

a aký bol valky? vpoho?

zojec
21. júl 2010

@sakura och drz sa .. viem co zazivas.. mne chvalabohu nemusli vodu tahat, ale ten pocit na rozdrapenie a nemozes spat.. jaaaaaaaj.. 😠 no vsetko sa da zvladnut, ked v tebe rastie babatko.. aj my sme takto zacinali a teraz uz slniecko spinka v postielke. drzim palceky nech ti to vyjde 😉 aspon sa vies co ta caka ked budes finisovat tehulkovanie, len brucho bude ste vacsie.. 😀

sakura
21. júl 2010

@jajus18
ďakujem 🙂 Áno, brali mi to v pondelok v Iscare. Ale v nemocnici som skončila v piatok lebo už som bola v kolapsovom stave a aj do nemocnice som už prišla s fialovými gambami ☹ No a v sobotu som volala Petrovej a že hneď aby som v pondelok prišla lebo že v obyčajnej nemocnici by do mňa pchali len infuzky -aj tak by nevedeli aké majú pichať a nič by so mnou nerobili, len čakali či sa to vstrebe.. tak som v nedelu podpísala revers a v pondelok som prášila do BA..
Vieš čo mne sa to z ničoho nič... Vo štvrtok večer sa mi trošku začalo napuchovať bruško - a v noci som mala také kŕče a zle sa mi spalo.. No a v piatok som už bola spuchnutá riadne ale vôbec by ma nenapadlo že by to mohol byť OHSS. Ja som si myslela že to sa už tak neskoro neprejaví.... No a prišla som k obvodnej gynde a ta mi urobila ultrazvuk a hneď vypísla papier do nemocnice....To bolo hrozné, nechcem to už zažiť... A to som pritom pila viac ako aj 4 litre vody denne 😒

@kitu
a to už možno nebudeš mať v auguste ani takéto teplá.. Neni horšieho ako behať po doktoroch v takýchto horúčavách.....katastrofa......
A to sú nejaké hormóny, že? sa potom ani nečuduj... Hormóny sú svine zákerné 😝
Jaaaaj baby ja želám každej z vás nech vám to vyjde. Lebo my si tie detičky zaslúžime 🙂

jajus18
21. júl 2010

@sakura tak diky ti moc za vysvetlenie..a v pondelok si v iscare bola rano?lebo ja som tam tiez bola...

sakura
21. júl 2010

@zojec
ďakujem moja 🙂 Ako fakt takéto bolesti som v živote nemala a chce sa mi až plakať... lebo už mi ani nemajú odkial brať krv a ani kde pichať infuzky. Mám už také rozpichané žily čo mi stále berú krv a dávaju injekcie.. A najlepšie že mi vraj kolabujú žily - vôbec z nich nechce ísť krv... To zas neviem čo má znamenať 🙄 Včera mi na 7 krát zobrali krv. Dnes našťastie už na 3 krát 😅
Riadne ma ten krpec natrápi.. Ale nevadí, som pre neho ochotná obetovať a vydržať všeličo 🙂
A vy sa ako máte? Boože malá má už mesiac - ale to letí, že?

sakura
21. júl 2010

@jajus18
ja som prišla už okolo 8:30. Mala som takú čiernu teplákovú súpravu - trojštvrťové nohavice a také nariasené triko..Lebo sa už bohužial vmestím len do teplákov na gumičku 😠 😠 😠 Som si myslela že na nakupovanie väčších vecí budem mať ešte čas ale akosi som sa pomýlila 😅

jajus18
21. júl 2010

@sakura no vtom case som tam bola aj ja..nemala si znahodou obute zabky?lebo jedna kocka co tam prisla tak chudiatko ledva dychala...a tak som si hned spomenula na teba,ci znahodou nie ty 😉

sakura
21. júl 2010

@jajus18
ano, mala som žabky a ledva som pachtila po dychu.... Ty si sedela kde?

jajus18
21. júl 2010

@sakura ja som si vsimla ze ti nie je dobre aj si sedela aj chodila,ale asi nic nepomahalo ☹ ja som sedela hned vedla teba 😀

kitu
21. júl 2010

@sakura jáj no a to ani sama neviem že či sú- ale asi hej.. to máš pravdu- dúfam že nebudú také teplá lebo dve hodky sa pariť v buse tam aj späť bléé 😝 ... ale už som mm nahovorila že najbližšie pojdeme do iscare na aute- lámem ho a lámem a povedal že by si aj trúfol... veď uvidíme... no ako tam chodíme tak čím ďalej sa mi tá cesta tam nezdá taká komplikovaná...

kočky a ako to je potom čo otehu? to aj počas tehu sa chodí potom ešte do iscare alebo už nie?

sakura
22. júl 2010

@jajus18
a ty si v akom štádiu? Ku komu chodíš?

@kitu
No skúste to auto. To motanie na prvé razy nič moc ale teraz je to v pohode 😉 Ozaj to parduchovanie v buse v takýchto teplotách - nič moc 😝

bobi3
22. júl 2010

ahojte princezny 😵

tak ja do Iscare chodievam sama autom, už som sa tú cestu naučila, len občas je tam problém s parkovaním 😖

kitu, myslím, že počas tehu už potom chodíš k svojmu gynekológovi, aspoň mne tak povedal, keď mi dával lístok do Iscare, že sa mám vrátiť až ako tehula 😀

@sakura držím palčeky, nech sa ti to rýchlo skončí a tehu si užívaš tak ako sa má 😉

kitu
22. júl 2010

@sakura veď to aj minulý piatok sme skor zdochli- doslova a to išiel taký bus čo nemal klímu len okná otvorené- strašný prievan a teplo... ja to vidím na najbližšiu návštevu autom...

@bobi3 no teda máš môj obdiv, ja by som si sama netrúfla...

jajus18
22. júl 2010

@sakura ajoj.tak ja som v stadiu cakatelky na schvalenie ziadosti...chodim k valkymu 🙂

sakura
22. júl 2010

@bobi3
ja by som sa sama neodvážila. A obzvlášť nie do Bratislavy 😀 A ešte tam tie úzke uličky a natrieskanén autá a ťažkosti s parkovaním - to by som nezvládla 😀
Ďakujeeem 😉 MOmentálne ma začali od rána bolieť zuby takže paráda 🙄 Som objednaná na budúci týždeň ale asi pôjdem prv ako bolestivý prípad 😖

@kitu
no bleeeeeeee, to si neviem ani predstaviť. A duplom nie 2 hodiny ako si písala že cestujete 😒

@jajus18
a kedy ste spisovali žiadosť? Ja som ju mala schválenú za 3 týždne aj niečo 🙂 Ak sa smiem spýtať aký máte problém?

bobi3
22. júl 2010

@kitu tak ja už po Blave jazdím dosť dlho, bývam tu a mala som aj služobné auto, takže som musela... no pravdupovediac mi tá Šulekova tiež nevonia, tiež má občas riťku stiahnutú, keď tam idem 😀

@sakura zuby? no pekne 😠 ja mám začiatkom budúceho týždňa dostať mršku, takže tiež bojujem ☹ už ju cítim v kostiach alebo skôr v brušku, to ja bývam desne mlsná 😝

marrad
22. júl 2010

Cesta autom do ISCARU nie je vobec tazka, ja teda chodievam tiez sama ako bobi3,
to parkovanie je niekedy problem, ale zajdem do bocnej ulicky a trochu sa prejdem...
Inak ked som tam prvy krat isla tak som si tiez myslela ze tam bude problem, ale v BA su aj ovela horsie dostupne miesta s ovela horsou moznostou zaparkovania. myslim ze je to celkom dobre aj oznacene....

bobi3
22. júl 2010

hej, hej, v tej bočnej uličke zaparkujem aj ja celkom v pohode 😉

kitu
22. júl 2010

no veď teraz už asi aj my pojdeme na aute... to len tá predstava že ba... vela uličiek vela aut a keď človek na to nie je zvyknutý tak sa trošku obáva... ale hovorím čím viac tam chodíme tak tým sa mi tá cesta zdá ľahšia... 😉

kitu
22. júl 2010

@bobi3
@marrad v ktorej bočnej uličke? aby sme vedeli pre budúcnosť...? Ď

jajus18
22. júl 2010

@sakura no,tu ziadost sme pisali ten pondelok co som ta tam videla..teda tento pondelok...bola som tam poriadne dlho v nutri...moj problem je ze mi nedozrievaju vajicka..

jajus18
22. júl 2010

@kitu ja som isla na posledy vlakom a od stanice je to nejakych 25min.peso...cesta vlakom nieje az taka hrozna 😉

marrad
22. júl 2010

@kitu pockaj pozriem na mape ako sa vola
je to jednosmerka dolu kopcom......

bobi3
22. júl 2010

@kitu hneď ako prídeš z tej svetelnej križovatky, tak potom nie rovno k Iscare ale predtým doprava... 😉

marrad
22. júl 2010

@kitu
niekedy sa najde aj na Timravinej,,,,, pozor pred vchodom do domov a garazi neparkovat, mohli by vas odtiahnut
a vacsinou na zaciatku Godrovej ulice, hned od timravinej.......

marrad
22. júl 2010

@bobi3
presne ako pises bobi.... my dbe sme "stare blavacke vodicky" co? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre