ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

simonini
21. apr 2011

@nemko viem viem aj ja som mala 🙂 ale mne ET odlozili, a na ket doslo az teraz lebomi meskala mens.. Ohss je hnusna vec. A teraz sa citis ako?

karkana
21. apr 2011

tak a idem čakať,dnes mi vložili dve embriá blastocysty sto bunkove,dufam,že sa to už konečne podarí 🙂

simonini
21. apr 2011

@ikacka ahoj Iki Petrova je super, len ma toho vela. Ak ti mozem odporucit, sadni si k netu a prestuduj si od A po Z co sa tyka ivf. Modry konik pomohol aj mne. Je pravda, ze sa treba pytat, netreba sa jej bat. Ona ma toho az az, ale celkovo myslim , ze celkovo IVF centra maju momentalny boom. Ona sa tvari velmi velmi prisne, ale je fajn clovek. Co sa tyka roboty , tak je workoholik a ako mi povedala jedna znama, ktora s nou pracovala.... ked neotehotnies u Petrovej, tak u nikoho. To je moja rada a urcite by som to nevzdavala. Kamaratka bola u Tazberikovej, citila sa pri nej super a ked sme porovnavali, co robila Petrova u mna a Tazberikova u nej , tak sme zistili, ze Tazb. ju neskutocne odflakla, co sa tyka vysetreni. Drzim palceky.

simonini
21. apr 2011

@karkana jasne ze hej, klud, pohoda, nohy hore ak sa da a vydrzis 🙂

nemko
21. apr 2011

@simonini uz super, uz tak tehulkovsky s problemami ako zvracanie, zravost a podobne 😀 😀 ale stalo to zato, aj bolest pri ohss 🙂

kaaaty
21. apr 2011

ahojte baby pripajam sa k vyjadreniu ze Petrova je super....dufam ze coskoro budem u nej pupkata 🙂

kaaaty
21. apr 2011

@nemko ahoj ako sa mas? juj ty uz maz 8 tyzden ako to leti....

nemko
21. apr 2011

@kaaaty dakujem, da sa to vydrzat 🙂 no cez vikend ideme "uz" do 9 tyzdna 🙂 sa vytesujem, ze sme dostali "az" sem, dufam, ze to bude ok az do konca 🙂 aj ked som este v soku ze budeme mat dvojicky, ale hadam to prejde 😉

katus27
21. apr 2011

Ahojte baby, poradte mi isť k Petrovej alebo Latákovej? Prvé inf.sme absolvovali u Latákovej no nebolo to nič moc, tak rozmýšlam či to zmením...

karkana
22. apr 2011

len včera mi vložili a na intímke mám také hnede,ako pred menzes ,to som nikdy nemala po vložení ,utrogestan je biely bože neviem či to nevadí? a nechcem doc. ☹ hned volať

sneznicka
22. apr 2011

@karkana ahoj, mozno je to este po transfere, predsalen sa tam trosku v nas vrtaju🙂 Skus pockat, polezat a uvidis. Pokial Ti nie je nejako zle...

andysok
22. apr 2011

@karkana z utrogestanu vraj býva hnede obcas

karkana
22. apr 2011

ešte počkám ak mi to neprestane tak zavolám,a dosť ma prekvapilo,ked som bola naposledy už dosť dávno,po vložení nás preložili na postel a zodvihli nohy hore,a hodinu ležať s plným ,teraz po vložení odísť po svojich na wc a na 20min.lahnúť,ktovie prečo či len skúšaju čo je lepšie,no asi je to v podstate jedno

mary10
22. apr 2011

@karkana k tomu transferu som chcela podotknut, ze je to asi naozaj jedno ci sa lezi alebo nie, ja som to absolvovala aj mimo slovenska a tam som po ET ostala len chvilku lezat, kym vypisali papiere a sek (maximalne 10 min) a sup dole, na wc a ked som sa pytala ci to nie je nejako skoro, ze nie ved sa to tam prilepi a nemam sa coho bat. Drzim palceky, aby bolo vsetko v poriadku!

nemko
24. apr 2011

@karkana ja som sa ihned po ET a odchode zo saly isla vycikat a obliekla som sa a nelezala som ani minutu a vyslo nam to takze to asi vplyv nato nema

karkana
25. apr 2011

@nemko môžem sa opýtať ,či tie dva prve týždne po vložení či si niečo cítila nejaké náznaky si mala,že to vyšlo? 😕 alebo absolutne nič

nemko
25. apr 2011

@karkana ja som mala ohss takze priznaky som nemala ako sledovat 😉 ja som mala ET vo stvrtok a v pondelok som uz bola v Iscare v katastrofalnom stave pod narkozou a infuziami a od toho dna som sa snazila zbavit sa ohss takze ja som priznaky nesledovala

clauda2010
26. apr 2011

ahojte , neviete nahodou ake su zakonne podmienky poistovne aby schvalili umele oplodnenie?

nemko
26. apr 2011

@clauda2010 viem, ze zena nemohla predtym podstupit potrat, ak len tak zo zdrav.dovodov, ziadatel nemoze mat nedoplatky v ZP a myslim, ze ine by ani nemalo byt dovodom neschvalenia

clauda2010
26. apr 2011

@nemko a ked som bola na potrate a nie zo zdravotnych dovodov ? neviem najst ten zakon co to zakazuje

nemko
26. apr 2011

@clauda2010 no tak v tom pripade poistovna zakrok schvalit nemusi dokonca viem, ze vo vela pripadoch neschvali - maju nato narok

aduskatt
26. apr 2011

@clauda2010 poistovna Ti nikdy neschvali nic, co suvisi s asistovanou reprodukciou, ak si co len raz bola na UPT z inych ako zdravotnych dovodov

aduskatt
26. apr 2011

@clauda2010 poistovni ani netreba zakon, ktorý to zakazuje...kedze to oni platia, oni si mozu urcit, kam daju peniaze.......a za toto ich proste nezaplatia a nespravis s tym nic.....

ivvvy
26. apr 2011

neviem ako v BA , ale ISCARE v Martine mam vyskusany a mozem len chvalit. Pan Docent Tomas je neskutocny lekar, na ktoreho sa neda povedat ani jedno zle slovo. Rovnako chvalim aj cely kolektiv .

buba13
27. apr 2011

my ideme v utorok do Iscar-u v BA na k lekarke Lattákovej. Bojim sa. Neviem co mam ocakavat... 😖 snazime sa o babo uz od minuleho roku (marec) a nic. V decembri minuleho roka mi zistili, ze mam PCO (zvysene muzske hormony, moje dni neprichadzali...), ale lekarka na Heydukovej (bola som na preventivnej prhliadke) mi povedala, ze nevidi tam ziadne polycysticke vajecniky. Takze neviem vobec co mi je! Manzel je uplne ok po vysetreniach v Iscare 🙂

simonini
27. apr 2011

Babyyyyy dnes som nevydrzala a urobila som si test (8. den po KET) a je tam slabulinka ciarocka 🙂)). Sme vkladali 2 drobcekov 😉

holly74
27. apr 2011

@simonini Simi, teším sa s Tebou 🙂 len tak ďalej, držkám palce!
@buba13 Bubi, neboj sa..oni sú milí a starostliví, aspoň podľa mojich skúseností, tak všetky zlé myšlienky a strachy treba zahnať, lebo na konci bude bábetko 😉

karkana
27. apr 2011

@simonini a na koľký pokus ? 🙂 držím palčeky 😉

kaaaty
28. apr 2011

@andysok ahooj tak vam sa to už blíži....držte sa 🙂 🙂 ....ty si taký moj vzor u dr Petrovej....teba chcem nasledovat 😉 ....i ked drahý by sa ťažko vyrovnaval s dvojickami 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre