ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

bubina1
3. okt 2009

no ja podobne... ale tebe už vobec nezavidim kedže mas manžela dlhodobo mimo
ja mam mangela do vecera v robote...a teraz je cez vikend mimo....
mna skor deptá, že sa testuje až o cca 10 dni a to, že človek si nie je istý s pozitívnym výsledkom aj ked verím, že bude....,

insolka
3. okt 2009

.no a este mi bolo povedane že na test budem musiet isť na svoradovu absolutne neviem kde to je .Dufam že to vyde lebo 13 mam test a 14 mame s manželom 9 vyročie svadby.......

bubina1
3. okt 2009

fíha...takže vlastne na výročie sa dozvieš výsledok...dufam, že to bude bomba svadobný darček..... svoradova odtial nie je daleko..... ja som tam bola na getetike...ale aby som ti to mohla vysvetlit teraz ako to najdes potrebujem manžela, ktorý nie je doma...ale ked dojde...tak sa ti na to možem spytat...

insolka
3. okt 2009

....no chcela by som aby to bol darček k výročiu...to by bolo super 😀 😀 no aj tak ta svoradova ma este cas cca 10 dni ale aj tak dakujem 😉 😉 😉

bubina1
3. okt 2009

dufam, že ti ten darček na to výročie vyjde... 😉
ja zase dufam, že mi vyjde darček len tak ako prekvapenie v jeden všedný den 😀
nevieš nahodou po kolkých dnoch sa uhniezduje embryo po ivf?

insolka
4. okt 2009

...no niekde som čítala že na niaky 5-6 den ale neviem či je to pravda a myslim že každa z nas je ina tak naozaj neviem či je to pravda 😉 😉 😉 😉 Nech by to bol darček k čomukolvek bol by to najkrajší darček 🙂 🙂

majka212
4. okt 2009

ahojte dievcata!

bubina, insolka mysli na vas, aby vam to dobre dopadlo!!!

insolka neviem, ci ti to dobre vysvetlim a ci to z mojho vysvetlenia pochopis.... Svoradova je ulica subezna so Zochovou.... ja som sla na krv MHD a je to len maly kusok od zastavky Zochova.... od zastavky som sla peso smerom akoby na Novy most...a ak si dobre pamatam, tak je to asi oranzova budova.... oproti je myslim nejaka fakulta VSMU.... ta budova ISCARU je blizko hl. cesty...a od zastavky su to mozno len 3 minutky...

zdravim vsetky ostatne dievcata 🙂 a prajem krasny slnieckovy den 😎

kaciatko81
4. okt 2009

ahojte,
insolka, tak ako pise majka, svoradova je rovnobezna ulica so zochovou. ked vystupis na zastavke zochova, tak priamo hore ide zochova (je tam teraz otvoreny novy hotel falkensteiner alebo tak nejak-na pravej strane) na opacnej strane zochovej je vsmu, pojdes okolo vsmu smerom k tunelu a svoradova je hned prva odbocka doprava. ta budova je po lavej strane. nie je problem to tam najst, vojdes dnu, na vratnici povies kam ides a hore uz len zvonis 🙂

insolka
4. okt 2009

jéééééééj kočky ste strašne zlate dakujem Vám velmi pekne 😉 😉 😉

bubina1
4. okt 2009

ahoj insolka...za toto sa na mna bude majka hnevat...ale dne to čakanie akosi večer na mna dolahlo...som si poplakala, načerpala nejaký nový dych a zajtra sa pustím asi do upratovania a žehlenia...doteraz som skor oddychovala...a vyzera to tak, že mi to udrelo na mozog .....ale len na chvilku.....dufam 😉

insolka
4. okt 2009

ahoj bubina no musim sa ti priznať že to to som mala ja včera večer manželovi som sa vyplakala do telefonu a je mi dobre 😀 😀 😀

bubina1
5. okt 2009

tak to asi tak funguje....ved si krok predo mnou ....aj sa som plakala manželovi...... 🙂))))))) a tiež sa mi zdá, že som načerpala nové sily.... len nejako mi prekáža, že nemam žiadne pocity...ale asi toho chcem vela...mnohe baby v tomto stadiu ani nevedia, že su tehotné....a ja by som už najradšej cítila kopanie babetka 😀 😀 😀 😀 tak idem radsej upratovat....

monika0001
5. okt 2009

ja plačem teraz .........

bubina1
5. okt 2009

moni... lebo? stalo sa niečo?

insolka
5. okt 2009

no bubina to je nas snažiliek asi viac pokial neucitim asi ani neuverím si myslim 😉 😉ja nemam žiadne pocity a skor mam pocit že zase nič moj optimizmus niako vyprchal ☹ ☹ ☹ ☹

monika0001
5. okt 2009

bubli - boli sme rano tam, robila sono - krásny folikul 20mm (som sa bala ze nebude) doholdi sme sa, ze ak bude vsetko O.K v stredu ideme na IUI.. odovzdali sme spermoše, zobrali mi krv a sli sme domov aj s receptom na pregnyl cakat na telefonat.
a ten bol: iui sa rusi, v SPG je nejaky zapal.. v stredu pridite k urologovi..
a taak som sa tesila.. som sa s folikulom rozprávala.. mojím malym velkym fešákom a nič z toho... nebavi ma to... naozaj uz namem silu na to...

mib
5. okt 2009

ahojte kocky,

insolka, bubina, myslim na vas. niecim sa zamestnajte, potom to cakanie rychlejsie ubieha. ja som to zazila tri krat a vzdy mi to prislo ako nekonecne. netreba to s pohybom prehanat, ani pri upratovani sa netreba pretrhnut, ale lezat doma a mysliet neustale na to, kedy to uz bude za vami, .... to nie je dobre. drzim palceky, aby ste mali svoje pozitivne testiky coskoro za sebou ... a krasne tehulkovanie pred sebou. 🙂 🙂 🙂

monika, nejake zle vysledky u diabetologa? snad je to riesitelne. ☹

scarlette, no ty nas teda pekne natahujes. kedy nam ukazes chlapcekov? dufam ze ste uz doma a uzivate si to. mooooc ta pozdravujeme. 😉

szilvia, kedy si ides po drobca? uz sa ti termin blizi. myslim na teba.

flock, jaja, ako sa mate? vsetko v poriadku? tak ako so stretkom? Vikend 7.-8.11. vam vyhovuje? Mozno este 14.-15.11. potom uz dufam budem po KET. 🙂 idem na konzultaciu vo stvrtok, tak som zvedava, co povie doki.

bubina1
5. okt 2009

moni....nezufaj.... ja som isla na odber vajíčok...bolo ich 6 a 3 zrelé....manžel mal práve v den odberu tiež leukocyty v spg ( dovtedy bol 3-4 krát na spg a nemal zapal)...takže spg bol taký, že sme mali len 100 000 pomalých spermii.... nechci vediet ako som sa cítila, a ta neistota...oplodnilo sa len jedno vajce...... a to mam teraz u seba....a dalej visím v neistote.....
kebyže viem, že bude mat manžel zapal v den odberu, tak to zrusím aj ja...ale u mna sa to už velmi zrušit nedalo..... celá stimulácia by vysla nazmar..... tak sa to risklo.... a manžel je možno len nachladnuty...alebo niekde prechladol...to sa da vyriešit.....
kebyže toi urobia IUI so zapalom tak je velmi nízka šanca na otehtnenie......a cakala by si 2 týždne v strese...vyjde...nevyjde....s najväčšou pravdepodobnostou by to nevyslo....

lutika77
5. okt 2009

Ahojte baby, nemate nejaky zvysny GONAL alebo poznate niekoho kto ma? Ak ano, dajte vediet na IP. Dakujem.

majka212
5. okt 2009

ahojte dievcata!

moni, bubina ma pravdu.... pred samotnym iui alebo je ivf je dolezite, aby ste boli obaja v co najvacsej pohode a zdravi.. vtedy je vacsia sanca, aby to vyslo.... vela z nas je tu takych, ktorych cely proces, pokial sme sa dostali k ivf a pod. trval dlho... lebo raz neboli dobre jedny vysledky, potom druhe.... ale treba vydrzat a pustit sa do toho v tom navhodnejsom case.. aby bola co najvacsia pravdepodobnost, ze to vyjde... pretoze sklamanie po neuspesnom pokuse byva este horsie... tak hlavu hore, raz sa podari!!!!

mib
5. okt 2009

moni, vacsina z nas sa bohuzial musi pripravit na to, ze od okamihu ako sa dostane do centra je to beh na dlhe trate. je iba malo kociek, ktorym sa podari otehotniet na prvy - druhy krat bez komplikacii. viem ze toto ti nepomoze, ale mozno ta to aspon povzbudi k dalsiemu boju. pozri ip. 😉

szilvia31
5. okt 2009

ahojte babulky 🙂
tak my sa mame fajn,az na to ze sa mi skracuje krcok a lekar mi kazal lezat,tak sa snazim 😖 moc mi to neide.musime vydrzat este aspon 2t.dufam ze mala vydezi viac.
drzim vam palce a tiez na vas myslim

insolka
5. okt 2009

....ahojte kočky szilvia31-držim palce nech malička ešte trošku pobudne u teba 😉 😉 Kočky neviete mi poradiť od včera som vyhadzana ako puberťačka len na tvary mala ste niektora takyto problem?Minule ked som bola nič taketo sa neobjavilo tak neviem . 😒 😒 😒

emma04
5. okt 2009

ahojte babenky,najede sa tu aj niekto kto podstupil mesa,tese ??? myslim ze pre nas je to jedina moznost ako mat maleho drobceka...len som zvedava ako to vsetko clovek znasa a co to vsetko obnasa..

insolka
7. okt 2009

Ahoj bubina ........no ako sa citiš?....dufam že OK 🙂 🙂 🙂 😉 😉

bubina1
7. okt 2009

insolka ahoj.... no ako sa cítim...ani neviem...do teraz som citila aspon vaječník alebo niečo..teraz nič.....snažím sa moc nesledovat...ale nedarí sa.... z vody mi je už zle...pritom som začala s nou celkom fajn.... 😖
a možno nie celkom ako puberťačka ale pleť mam tiež strasnu...je sucha a citim drobne vyrazky ked si po nej prejdem rukou....po transfere ma chytila pažravosť a posledné dva dni uvažujem, čo mam jest...lebo mi moc ani nechutí.....prsia ma nebolia, brucho mam este stále nafuknute....
ale inak je mi celkom fajn 😀 😀 😀 😀 😀
a ty? ako? 🙂

insolka
7. okt 2009

...no tak si na tom ako ja presne ako píšeš ...skor sa priklanam k tomu že stoho nič nebude viem to nieko to citim už rozmyslam kedy by som isla pre mrazačikov .....no čo už .......dalšie negativum je v tom že som strasne pribrala tak si robym plany kde pojdem si zacviciť po 13-tom.Ani test som si nekupila Ty sa budes doma testovať?..... Len je zaujimave aka som teraz optimistka sama seba nespoznavam 😒 😒 😒

bubina1
7. okt 2009

ej insolka...si sa velmi zle a ťažko čítala....nezufaj...to že sa tak nijako cítime nič neznamená...vela báb v tomto štádiu nevie ani že je tehotných...pribrat som pribrala aj ja...... ☹ ja ma test doma...ale rozmyslam, že to skusim do 14 teho vydržat.... 🙂 tak toto je zaujimavé...ty ako optimista prepadas pesimizmu a ja ako pesimista som celkom optimista... a verím, že to vyjde....jednoducho musí..... vzchop sa žena..... 😉 😀

insolka
7. okt 2009

jéj bubina som si to čítala a fakt som to napisala ako pre tatara 😀 😀 😀 😀 nie som až tak zufala ...už som sa s manželom rozpravala kedy by sme použili mrazačikov .... 😉 😉 😉

bubina1
7. okt 2009

insolka...ja musim byt pozitívne naladena a verit, že to vyjde...my mame len toto jedno embryjko...ak sa neuchytilo, možeme začat všetko od začiatku....aa ty si tých mrazačikov nechaj tiež na neskor...tak na 2-3 roky.... verme, že to vyjde.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre