ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

pistaciaa
3. aug 2012

@micak Ahoj prist tam sama samozrejme mozes, a na prvu navstevu ho nepotrebujes, ale jedno z najzakladnejsich vysetreni je spermiogram a ten uz sama nezvladnes 🙂.

micak
3. aug 2012

@pistaciaa to mi je jasne 🙂 lenze ja viem, ze problem je u mna. preto spermiogram bude urcite zbytocny..takze neposlu ma prec, ze co tam chcem sama, vsak?

pistaciaa
3. aug 2012

@micak Na prvy krat urcite nie, ale ten spermiogram ak nemas daky z ineho centra alebo od inakadial budu chciet spravit urcite a ak aj mas, aj tak si myslim, ze si budu chciet spravit svoj.

lucia2505
3. aug 2012

@micak ahoj...na prvú konzultáciu určite s partnerom, lebo aj jemu budú robiť spermiogram a brať krv...potom už môžeš chodiť aj sama.

lucia2505
3. aug 2012

@kristina81 ahoj, ďakujem ti za odpoveď...a ako to myslíš, že to ICSI a PK nerobia???

ada83
3. aug 2012

@micak ahoj užciete z partnerom je to lepšie. a potom možeš chodiť sama alebo bude chcieť chodiť s tebou zapaci sa mu to ako mojemu

mary86
5. aug 2012

@micak ahoj, tak aspoň ja si myslím,že na prvú konzultáciu by mali chodiť ženy aj s partnermi - lebo to nie je iba o žene, ale aj o chlapovi - nám napríklad hneď pri prvej konzultácií urobili ešte dodatočné odbery krvi a manželovi urobili aj spermiogram, o hodinu mal výsledky, takže na ich základe sme si hneď v ten deň mohli podať aj žiadosť do poisťovne 😉

kristina81
6. aug 2012

@lucia2505 To je len moj nazor.Ked sa zamyslis,nikde na svete snad to nerobia zadarmo.Preco v tomto centre ano???Je to trosku na zamyslenie.Nie?Snad cele to je len o stasti.Niekomu to vijde na prvy krat a ma velke zdravotne problemi a niekomu to trva viac pokusov a nema zdravotne problemi.Ja mam napriklad vsetky vysetrenia negativne a to som podstupila uz vsetky.Aj spermiogram mame ukazkovy.Bohvie preco to nejde.Ale teraz to uz beriem zlahka,cez najhorsie obdobie som sa uz asi dostala ked som z toho neuspechu bola vhodna na psychiatriu. 😀

micak
6. aug 2012

Ahojte, takze idem zajtra do ISCARE doc.Válkymu o 13.00 a sama.Volala som tam, vraj nevadi, ze drahy nepride, spravia zatial vyšetrenia mne a ked bude moct,tak potom aj on pride na spg. Tesim sa, no zaroven obavam...

micak
6. aug 2012

Co mam prosim vas cakat na prvej navsteve? ake vysetrenia mi budu robit?
Dakujem!

carie32
6. aug 2012

@micak ahoj klasika ako vyšetrenie u tvojho gynekologa, potom zoberú krv, pokecáte a to je všetko. teda aspoň u mňa to tak bolo 😉

zuzullik1001
6. aug 2012

@micak ahoj a chces ist na IUI ci??? bo aj ja sa tam chzstam objednat tez som tam nebola nikdy....potoom napis co a jako..🙂

micak
6. aug 2012

@zuzullik1001 ahoj, nie nechcem. osobne dufam, ze tonebude treba. moja doktorka ma hned poslala tam, takze budu vysetrenia a dufam, ze bude stacit drilling,po ktorom tak tuzim 🙂 dam vediet..

zuzullik1001
6. aug 2012

@micak ahaaa tak daj vediet..🙂 a ked si tam zavolala za juku dobu ta objednali hned??a beres tam aj nejake vysetrenia od svojej gynekologičky?

ada83
6. aug 2012

@zuzullik1001 ahoj mna objednali do cca týzdna na prve sedenie si nemusiš nic zobrať oni si všetko urobia ale ak mas niečo od gynekologa tak možeš zobrať

mary86
6. aug 2012

@zuzullik1001 ahoj, oni ti síce porobia čo treba, ale ak si sa ešte neobjednávala, tak si skús dať urobiť ešte tie najpotrebnejšie vyšetrenia - http://www.iscare.sk/kontakt/objednajte-sa/ tu je zoznam, ja som sa objednávala na prvú konzultáciu tak 2 týždne po mojom telefonáte, dovtedy mi obvodná urobila potrebné odbery a gynekológ napísal správu - ušetríš trochu času a obvodný lekár ti to rád urobí v rámci preventívnej prehliadky - zabiješ dve muchy jednou ranou 😉

micak
7. aug 2012

@zuzullik1001 jasne, dam vediet, sama som velmi zvedava 🙂 volala som tam v piatok a prvy volny termin mali uz dnes, v utorok. to ma prekvapilo, ale i potesilo. a neberiem nic, gyneko mi ziadne testy nerobila a od endo neberiem, lebo to bolo pred polrokom a tak nech mi spravia radsej nove, aktualne, testy.

micak
7. aug 2012

Inak, napadlo ma - zrejme bude problem s tym, ze som od 1dc uzivala fytosoju a kazdy den agnucaston, vsak?
dnes som 16dc.

micak
7. aug 2012

Na doc. Valkyho necitam velmi dobre ohlasy..mam sa teda bat, ked dnes k nemu idem 1x?

ada83
7. aug 2012

@micak neviem ja chodim k lattakovej tak ti neviem povedať aký je valky niekto hovorí že je dobrý

ustrachana
7. aug 2012

@micak ja mam vdaka nemu a doktorke Lattakovej syna, ale volila by som skor Lattakovu pokial tam este pracuje - skvela zena a vdacim jej za vela kedze som po ET chytila strasny OHSS a dostala ma z neho 🙂

ada83
7. aug 2012

pracuje tam dr. lattakova chodim k nej

zuzullik1001
7. aug 2012

@ada83 a kam do centra chodis...???ja by som chcela asi ist do GYN-fiv....

zuzullik1001
7. aug 2012

@micak no jako si dopadla????a v jakom centre si bola??

zuzullik1001
7. aug 2012

@mary86 a co je lepsie GYN-FIV alebo ISCARE???

holly74
7. aug 2012

@micak ahoj, on možno nepôsobí veľmi prívetivo, ale je to fakt odborník a netreba sa ho zľaknúť, treba sa pýtať, pýtať, pýtať, nenechať sa odradiť jeho uzavretou povahou...určite budeš u neho v dobrých rukách...ved aj Dr. Lattáková je jeho žiačka čo sa týka ivf...

ada83
7. aug 2012

@zuzullik1001 ja chodim do icsare som tam veľmi spokojná

mary86
8. aug 2012

@zuzullik1001 tak neviem čo ti ku gyn-fivu povedať - nebola som tam 😀 , no ja som si aj na základe referencií a preštudovania asi celého fóra tu na MK vybrala práve Iscare, mal veľmi dobrú úspešnosť a hodnotenia - ich klientky boli veľmi spokojné, a nakoniec aj ja 😉 - takže ja osobne ti môžem Iscare len odporučiť 🙂

zuzullik1001
8. aug 2012

@mary86 dakujem ti a otehotnela si tam?teda pomohli ti tam?

mary86
8. aug 2012

@zuzullik1001 áno na prvý krát 😉 Takže spokojnosť maximálna - veď len vďaka nim mám v brušku krásne miminko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre