ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@denulka85 snažím sa....ale aj ja mám slabé chvíle..to by som klamala🙂 ale ja som psychoolog, takže to je skôr profesionálna deformácia a aj životné skúsenosti..vidiš to, prechádzam tým, čím si prešla ty...tak empatia funguje oveľa lepšie🙂

denulka85
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka asi hej, no zachvilu je doma muz tak som zvedava ako to cele dopadne

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@denulka85 neboj sa....ved je to tvoj partner, aj v dobrom aj v zlom...len sa nezlož ty, lebo chlap to nesie ťažšie, ked ty ukážeš že si ako tak oka a porozprávate sa o tom, tak to lepšie do zajtra zvládnete

denulka85
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ja viem len daleko je do zajtra nechcem to dat ukoncit hned pisala som si s babami a tiez jej chceli spravit kyretaz a nedovolila a je 29tt

katulka25
18. mar 2013

@denulka85 ja viem.ja som to zazila tri krat a plus neuspeny ket. Ale kazda jedna zla skusenost ma posilnila.teraz ako som zacala cvicit tak nato vobec nemyslim. Precistila som si hlavu. S manzelom zaciname chodit na badmintom a tak. Zacali sme sa viac venovat sebe 🙂 hlavu hore. Urcite sa nevzdavaj. Este si mlada a babatko urcite pride. Uvidis 🙂

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@denulka85 ahaaaa, no neviem či by som riskovala svoje zdravie...ja som asi vadná, verím lekárom...ale nič ešte nemáš stratené...ja viem že je do zajtra daleko, ale nič iné ti neostáva, nejako to len musíš prežiť...nič s tým neurobíš...nedá sa preskočiť noc a nech je desat hodin doobedu, aj keby to bolo najlepšie...chápem..a čo ti hovorí tvoj vnútorný hlas????

denulka85
18. mar 2013

@katulka25 neviem moja som zvedava ako dopadne zajtrajsok a podla toho sa to asi bude dalej riesit nechcem mysliet negativne ale v kutiku duse dufam a modlim sa

denulka85
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ze mam cakat neviem teraz som zmetena ako svina a neviem co by bolo dobre

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@katulka25 ako ti ide cvičenie? zahryzla si sa riadne, čo?🙂

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@denulka85 tak čaaakaj...ale ty si tu teraz dôležitá..nezabudni, že budúca matka musí byt v poriadku, aby bolo dietatko zdravé....

katulka25
18. mar 2013

@denulka85 urcite nadej je. Hlavne vela oddychuj a bude ok. Uvidis. Silno drzim prsty

csokasi
18. mar 2013

@denulka85 ahoj čo si nedavaš zrychlený hcg test. Mne u nás robili tak a vysledok som malá za hodinu. Moj gyn. my takto odporučil, že veď to čakanie je aj tak ťažké.

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@csokasi to som nevedela že aj niečo také je...síce my máme tiež celkom rýchlo..ráno krv a okolo jednej výsledok, ne?

katulka25
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no zatial kila dole nejdu,ale citim sa lepsie. Uz nemam ten ppcit toho nafuknutia. Takze som rada 🙂 a ty ako?som citala ze negativne.kedy mozes ist ppat? Ja mam zajtra vysledky hematologie, v stredu kontrola v iscare a uvidime co dalej.

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@katulka25 no supeeeer..hlavne že ty sa dobre cítiš🙂 tak som zvedavá na tie výsledky..daj vediet... ja tiež začnem trošu cvičit, mam orbitrek, tak skúúúsim🙂
no, vyzerá to tak, že teraz ms....potom kontrola a od dalšej ms stimulka..a vklad..vklad na polovicu mája vychádza..tak uvidíme🙂

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@katulka25 a ze vraj mi zmení protokol, tak neviem ako...som zvedavá🙂

katulka25
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no ak budem rozumiet tomu co mi povie tak dam vediet 🙂 a mas aj mrazacikov?no ja som zvedava co so mnou. Uvidime

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@katulka25 hej, máme ešte pat mrazacikov..tak dúfam že su krajšie a lepšie ako bola táto várka..tu nam jedno neprežilo, tri sa nedelili a jedna po piatich dnoch, mala byt blastocysta a bola morula...takže tak
no, tak dúfam že čoskoro aj ty na vklad...máš mrazáčikov?

katulka25
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no my mame este troch. Tak verim ze su to ti najsilnejsi bojovnici

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@katulka25 určite to tak bude...no jednoducho je im tam lúto samým ostat🙂 to je fajn že máme ešte mrazačikov...no tak uvidíš čo ukáže hematologia a ideš po ne🙂

denulka85
18. mar 2013

@csokasi nesla som do caru to robil moj gyndos

denulka85
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka zvladol to dobre ale mam si vybavit ze nech idečm na utz stvrtok vtedy ma volno a chce ist somnou....

ada83
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj tak maj je nas ako to tu citam

denulka85
18. mar 2013

@katulka25 dakujem katka velmi pekne za podporu 🙂

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@denulka85 no vidíííííš...sa bojíš predčasne...ved je úžasný🙂

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@ada83 taaaaaa, ved to bude najlepší mesiac, ne?🙂)) ale už nebeireme nikoho...možno katka pôjde v apríli._)

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@ada83 kedy si dostala ms po vysadení utrošu?

ada83
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ja som bolo 19 NA KRV a vecer som zacala a to som mala utros ale trochu to tlmil a az 21 som ho vysadila po druhej krvi
hej bude to najlepsi mesiac aj pre nase malicke

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@ada83 ahaa..tak ja dúfam že tak do trocch dní mam madam tu🙂

už sa teším na máj🙂)) naozaj...a dúfam že už budej aj po kete pozitívne naladená🙂)

gigi77
18. mar 2013

babule tak som konecne tu a negativna jak sirota 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre