ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

martinazvo
21. mar 2013

@denulka85 ja by som isla hned do Iscare...... aj k inemu lekarovi, ved to je 5-minutova zalezitost, nevyhodia Ta......

sakura
21. mar 2013

@denulka85
kašli na to ..choď do car..neboj sa... budeš už aspon vedieť na čom si....Ja by som sa tam nanominovala hned zajtra.. nemala by som na toto nervy.. ta neistota..kks

sakura
21. mar 2013

@denulka85
skús Petrovú.. tá by tam ala zajtra byť...ja som s ňou max spokojná...

fantinka
21. mar 2013

@denulka85 ale čo je chorá tá Lattáková? Ja by som išla k inému dr. v car, alebo choď do Kocha, tam majú super vybavenie.

denulka85
21. mar 2013

@sakura preto ma maximalne sklamala lekarka aj ja som si myslela ze aspon bude chciet ma vidiet jedine co povedala ze sa mam dohodnut s mojim dr. kde mi spravia cistenie

denulka85
21. mar 2013

@fantinka v koch som bola na laprke tam nerobia ivf

sakura
21. mar 2013

@denulka85
aký odfaj ty kokso...nemám slov.. ale fakt že nemám.....

denulka85
21. mar 2013

@sakura uvidim ako to cele dopadne ale urcite menim lekarku

fantinka
21. mar 2013

@denulka85 viem, ale ultrazvuk majú 🙂

sakura
21. mar 2013

@denulka85
fakt choď tam zajtra...

martinazvo
21. mar 2013

@denulka85 urcite chod do Iscare, ale nie Lattakovej - na recepcii povedz ze chces ineho lekara... ona Ta da Valkymu napr. ale nevyhodia Ta neboj, drzim palce 😉

denulka85
21. mar 2013

@fantinka
@sakura
@martinazvo baby pockam do pondelka co bude dalej aj hcg mi zoberu a budem mudrejsia

martinazvo
21. mar 2013

@denulka85 no moja ako myslis, ale HCG jw v Tvojom pripade jasne - stupa a krasne 🙂 Tebe treba riadny a hlavne nejaky iny UZV 😒

denulka85
21. mar 2013

@martinazvo jaj matka veris ze uz neviem co si mam mysliet? podla teba ak sa embryo prestalo vyvijat stupalo by hcg?

martinazvo
21. mar 2013

@denulka85 urcite nie...... moooozno by bolo den-dva rovnake, ale zacalo by klesat......

csokasi
21. mar 2013

@denulka85 kokso toto je jak pribeh na pokracovanie. Podla mna by si mala skocit do Car a to si mala spravit uz v pondelok a dohodnut sa a nimi co dalej. Ale rozhodne zmenit lekara, kedze u tejto uz nieje ziadna dvovera. Ale je to len a len na Tebe, ide o TEBA a tvoje babatko ...Rozhodne sa drz a vela sil...

silvinnka
21. mar 2013

@denulka85 ahoj,obcas sem skocim aby som povzbudila Vas snazilky....ja mam dvojky vdaka ivf,podarilo sa sice az na 3x,ale predsa 😉 pred tym som 3 x prirodzene bola tehu,zial vzdy to skoncilo potratom...nechcem Ti davat zbytocne nadeje,ja som mala presne toto co ty 2xHCG krasne stupalo,bolo mi spatne,krasne zodpovedalo 7,8,9 tt test taktiez pozitivny.V 10 tyzdni mi spravili prve sono,zial som mala len gestacny vak bez plodu ☹ o dva dni ma cakal kyret ,aj napriek stupajucemu hcg.Zvykne sa stat,ze vacok rastietym padom produkuje hcg a plod tam nie je,je to tzv.aeromola(tehotenstvo bez plodu) 😒 Nechcem Ta strasit,ale uz len to,ze si pozadu a v podstate zodpovedas 9-10tt uz by musela byt vidiet akcia srdiecka a do tyzdna aj plod....

denulka85
21. mar 2013

@silvinnka dakujem ale uz neviem comu ma verit

denulka85
21. mar 2013

@csokasi no mozem zacat pisat knihu co ti mam povedat ja do caru nejdem naco aby dr.. len nadavala ako teraz okamzite vysadit a ist sa dat cistit

silvinnka
21. mar 2013

@denulka85 inak nechcem nic vraviet,ale mas trosku divny pristup...nezalezi na vyske hcg,na tvojom mieste by som isla v prvom rade do caru na sono,ak by nebolo nic vidiet,kludne o dva dni na pohotovost a potom k tvojmu dokimu ako Ti kazal....vsetko zalezi od ultrazvuku,nie od krvi a srdiecko po pk embryi v 6tt su uz vidiet....neviem odkial si,ale ak z BA,odporucam dr.cunderlika,alebo na antolskej Janaca,obaja su odbornici na utz...

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@fantinka počkaj na výsedky krvi a pi ju, kludne...do ovulky, potom nie, resp. do vkladu...ale jasom ju pila furt...celý cyklus a nikdy mi neuškodila

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@sakura ooooo, takže vy oslavujete, no kráááásne, to bude ale veselo🙂 moja, drž sa ,dúfam že je to dobré znamenie🙂

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@sakura máš pravdu, ja by som neváhala a nečakala....ja sa mám až tak rada...🙂 acch, by som sa netrápila takto...a dôverovala dr v care..

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@denulka85 ja by som nečakala do pondelka. ved tam príd a počkáš...ide víkend..aby sa niečo nezomlelo...nedaj boh

denulka85
21. mar 2013

@silvinnka nemala som pk.... kaslem nato nejdem sa dat cistit uvidim do pondelka a hcg by sa len tak urcite nezvysovalo

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@denulka85 trápiš samu seba zbytočne...chod do caru, lataková vie čo robí..už nech to dopadne ako dopadne, potom ju zmeníš...chod k petrovej, alebo zmeníš car....ak to tak cítiš...ale netráp sa, naozaj je najlepšie sono v car...majú viac skúsenosti ako gynekologovia,ku ktorým patríme...nič neurobíš s tým, len si ublížiš, ak budeš otáľať s ultrazvukom....chod tam zajtra..

denulka85
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka nejdem do ba.... pockam na pondelok nechapem sakra vacsina kaze este cakat a niekto sa ze nie ale ja pockam nejdem do ba

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@denulka85 musíš urobit deni to čo cítiš...ak to takto cítiš, je to tvoje rozhodnutie. samozrejme...my ta tu nenútime, len sa ti snažíme pomôct, lebo ver mi, ani si neviem predstaviť čo cítiš:(

timona
21. mar 2013

@denulka85 ja si tiez myslim, ze by si zajtra mala ist za Lattákovou a doriesit to s nou a potom zmenit Dr, aj ked ja si nemyslim, že postupuje nesprávne. Take veci sa stavaju , ze je vidno len vak a HCG stúpa a plod nikde. Takto si to trápenie len celé predlžuješ a ohrozuješ svoje zdravie, tým že ak budeš ďalej vyčkávať celé sa to može skomplikovať ešte viac. A j ked chapem , že sa nechceš vzdať nádeje, ale neboj sa ešte prídu ďalšie aj ked sa ti to teraz nezdá.

vidruska
21. mar 2013

@martinazvo a preco ti zakazala sportovat? aj take light sporty? a preco povedala vyslovene ze bicykel nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre