ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
31. mar 2013

@muchotravka166 no vidim že som si nemala s tebou začííííííííínať 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😠 ☹ 😉 😒 😎

ada83
31. mar 2013

@muchotravka166 ale ja ti to dám aj za 1,50 ked prideš ku mne 😀 😲 😲 😲 že si to ty

ada83
31. mar 2013

@muchotravka166 ináč neviem kedy nás začnu mazat admin

muchotravka166
31. mar 2013

@ada83 jaaj ale aspon tu je trocha zivo nieee vsak musime trocha dat zivota do toho umieraniaa jaj ale som rada bude dobra lyzovacka bude dobra sankovacka ej ale som rada

muchotravka166
31. mar 2013

@ada83 preco co tu mozme pisat len o ivf?

ada83
31. mar 2013

@muchotravka166 no neviem necháme sa prekvapiť u nás nesnežíííííííííííííííííííííííííííí konečne

ada83
31. mar 2013

@muchotravka166 pridi pojdeme sa sankovať 😀 😀 😀

muchotravka166
31. mar 2013

@ada83 haha takto a s dvomi ciarkami to chces aby som zase mala spinenie to nieee
no idem dalej cumet do bedne pak sa ozvem raz este urcite 😀 😀 😀 😀

ada83
31. mar 2013

@muchotravka166 ok tak kukat do bedne ked sa nechceš isť so mnou sanovať ja sa pôjdem 😝 😝 😝 😝 sama

csokasi
31. mar 2013

@muchotravka166
@fantinka Darovane ci uz vajicka alebo spermie je obrovska zataz na psychyku. My to mali doma tazke, ked nam povedali, ze priatel ma pravdepodobne azoo, nieje asi nic horsie ako ked povedia, ze asi nikdy vlastne dieta. Ale nakoniec je vsetko relativne dobre a mame len pomale spermijky s vysokou patologiou (97-98%) a Ja mam PCO, ale verime ze raz budeme mat babatinko.
Teraz priteľ berie injekcie aby sa to zlepšilo a po 9 týždňoch možeme ísť na 2.IVF nakoľko pri prvom nám všetky odišli i keď sme mali 8 ks ...
Podľa mňa su babatinka naše keď ich vynosime a vychovame a je len dobre že je tu tato možnosť i keď aj darocovstvo ....

muchotravka166
31. mar 2013

@ada83 a som tu zase to nie je mozne ako som zavisla na tebe ty kokso , no co zobrala si aj psika sankovat? urcite si ju pouzila ako ciapku

muchotravka166
31. mar 2013

@csokasi takze mozem povedat ze som veeelmi silna osobnost, vyrovnat sa s neplodnostou ok a pomoct sa da tak je dobre ale ked uz clovek musi ist do takeho extremu ze bud darovany oocyt alebo nebodaj darovane embryo to je este horsie lebo to nie je ani z partnera no, ale aspon pre zenu to je ten pocit ze vynosi to dieta v sebe aspon tu krv si zmiesaju a ma ho zo seba a preziva vsetky pocity, tak ja som sa stym zmierila dost rychlo neviem snazim sa mysliet na to ze to nie je darovane a nepripustat si to, ja som uz aj na to zabudla ze je darovane da sa povedat akoze nezabudnem ale ten pocit nie je taky ze by som to neprijala, dolezite je ze budem matkou a moj chlap otcom a bude nas niekto milovat najviac na svete

muchotravka166
31. mar 2013

@csokasi inak pri pco som pocula ze je dobry inofolic neskusali ti to nasadit?

ada83
31. mar 2013

@muchotravka166 no vidiš aj ja som zase tu sankovačka bola super škoda že si tam nebola

muchotravka166
31. mar 2013

@ada83 haha co ty viees ja som ta videla, vies ze ja som inkognito aj som ti urcite kyvala a kricala ze ci mi nejdes kupit kredit 😀

ada83
31. mar 2013

@muchotravka166 hej počula som že niekto niečo krical ale nevidela som ta polepším sa nabuduce ale počkaj videla som nejakú pojašenu blondinku 😝 aj som ju pozdravila a ona nič nebola si to ti 😠

muchotravka166
31. mar 2013

@ada83 no ta blondynka musela byt @fantinka hahahah ja nemam blond hhehe podla mna si sa len robila ze nepocujes lebo mi nechces kupit hento

ada83
31. mar 2013

@muchotravka166 ale veť si písala že si blondíííííííííííína 😲 😀 😀 😀 😀

muchotravka166
31. mar 2013

@ada83 jaaj ale to len taaak akoze zmyslanim niekedy

ada83
31. mar 2013

@muchotravka166 no neviem ale určite si to bola ty lebo si mala také bruško a povedala si že čakáš dvojičky pozerala som že už máš aj termin pôrodu 😀 😀 😝 😝

muchotravka166
31. mar 2013

@ada83 hahahhhaha noo vidis brusko rastie ale nie este tak nie ale trosicku inak som pribrala asi dve tri kila ale od pripravy aj 7 no a tak mi je dnes divne neveris, bolia ma krize vsetko mi je navaly alebo co kera rit

ada83
31. mar 2013

@muchotravka166 to su tie hormóny je váx viac na ne ináč aj ja som pribrala a to som chcela schudnuť do Ket a nic no neviem či sa mi to podarí ja už viem ktrora si bola tá čo tam blvkala a potom to tam nechala 😀 😀 😀 😀 😎

ada83
31. mar 2013

@muchotravka166 ináč všimla si si nikto tu neostal snami sme tu ako siroty

csokasi
31. mar 2013

@muchotravka166 mne PCO zistil až Valky, keď sa mu nezdal jeden vaječník, keďže normálne pravidelne menštruujem. Mám aurát zvyšenu hladinu mužských hormónov ... Tak neviem či by to fungovalo aj u mňa, ale 11.4. budem mudrejšia, ideme na kontrolu.
A Tebe-Vám držkam pršťoky nech všetko dobre dopadne. 😉

muchotravka166
31. mar 2013

@csokasi citala som tu pripady treba to skusit to je liek na pco pravdepodobne a nasla som tu babu ktorej to pomohlo a viacerym no skus sa na to opytat ale urcite to nebude za mesiac ale viem ti urcite dat motivaciu ze su s tym tehotne urcite ze mala by si fakt a viem co je pco ja uz som si zo zaciatku to myslela inak ale nemam to asi to by bol este lepsi pripad pre mna , inak kolko chodis do centra a tak uz ste boli na ivfku?

muchotravka166
31. mar 2013

@ada83 ze bvlkala ja ti daam co tu prezradzas nesmiees, inak ano sme tu ako siroty ale mame aspon jedna druhu no ni? 😠

ada83
31. mar 2013

@muchotravka166 musim to dať všetkým vedieť aky vedeli aku si 😀 😀 😀 😉 😉 😉 to hej mame jedna druhu 😢 😢 😢 ked tu nikto nechce byť snami

ada83
31. mar 2013

@muchotravka166 tak potom si to bola ty si sa prezradila 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😅 😅 😅 😅 😉 😉 😉 😉

muchotravka166
31. mar 2013

@ada83 aby vedeli aka som preco dobra som? 😠 😠 😠 hahah

ada83
31. mar 2013

@muchotravka166 ináč vajička máš nafarbené na zajtra

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre