ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
12. máj 2013

@fantinka to je knižôčka o pozitívnom myslení, ale dobrá....čítala som ju ked som mala aj menej financii ako som chcela a ked som sa nastavila, tak som si zarobila za mesiac mimo prácu okolo 12 000 sk, ešte vtedy, na mesiac...a bolo...len tomu uverit a samo ti mi prichádzali také veci a ponuky že až🙂))))) skús si to kuknut

ada83
12. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka ináč tie kŕče mám aj ja od kedy beriem lieky mavala som ich cca raz na týžden a tera aj 3 krat denne tak neviem a tiež som si dala magnezium

cucoriedkacucoriedka
12. máj 2013

@ada83 to fakt? kukala som že to môže byt aj hormonmi, ale som si myslela že neeeee....no uvidíme.

gaga83
12. máj 2013

@ada83 neboj zajtra budú určite volať dobré správy

ada83
12. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka hej asi to bude s tabletkami zabudla som sa dr opýtať či to môže byť s tým a zase sa mi začina robiť kútik ako sa zacala brať utroš po ivf som sa ho asi 2 mesiace nemohla zbaviť a teraz zase začina

ada83
12. máj 2013

@gaga83 dám vedieť 😉 idem si do beda pre pn a budem čakať telefonat 😉

gaga83
12. máj 2013

@maxilienka ahoj, ja som mala akurát s tlakom problém - behal hore dole, inekcie som si pichala sama, to sa dá v pohode naučiť 🙂

cucoriedkacucoriedka
12. máj 2013

@ada83 bože, to je strašné toto...všetko sa na nás tabletkové lepí🙂 ja si už fakt niekedy pripadám ako taký hypochonder🙂

fantinka
12. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka hm, môže to súvisieť s nedostatkom magnézia iba. Pekne ho papaj, kúp si aj magnéziu vodu. Tiež som mávala, hlavne v počas spánku brutálne kŕče do nôh, ale odišli samé...a teraz po tejto druhej stimulke sa mi veľmi zlepšila pleť. Čo som sa bála, lebo po prvej som mala veľmi zničenú vyrážkovú tvár.

fantinka
12. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka no tak si ju asi kúpim. Potrebujem teda fakt veľa pozitívneho okolo seba, lebo sa trochu bojím.

cucoriedkacucoriedka
12. máj 2013

@fantinka no, ved so si už kupila magnezium...aj vodu magnezia, čo ja vôbec minerálky nepijem, tak možno mi fakt chybajú nejaké minerály...uvidíme. ale dakujem🙂
inak, mne sa zhoršila ked som čakala tri týždne kramy, a teraz ju mám ako bábatko...ale pijem aj žihľavový čaj, tak asi sa trošku čistím🙂

fantinka
12. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka hm môže byť, ja som aj kozmetiku vymenila, možno aj to pomohlo 😉 pijem väčšinou vodu alebo čaj. Teraz mám síce kofolu, ale tak... 😎

cucoriedkacucoriedka
12. máj 2013

@fantinka to sa všetky bojíme, jasné že prídu aj také pochybnosti, ale musíme to všetko tak brať ako to prichádza...nič iné nam nik neporadí a my si len uškodíme, ked sa budeme zožierať...

aj ja sa bojím, veľmi...ale snažím sa to potlačiť a dať do popredia pozitívne myslenie....uškodiť to neuškodí, snád len pomôže🙂

cucoriedkacucoriedka
12. máj 2013

@fantinka no, možno aj tá kozmetika...aj ja som menila🙂 jajaj, ale budeme krásne budúce mamičky🙂
aj ja som čajová....ale ja len bylinky, ovocné nemám rada....a vodu a mlieko🙂

cucoriedkacucoriedka
12. máj 2013

@fantinka ježiši, kukám na čt jedna film, jaké rezneeee tam žerú.........:((((( a ja hladná....a aj šalát zemiakový majú....kurnik, som pribrala asi z liekov, nejaké dve kilá, ale cítim sa nekonfortne, tak som si povedala, že idem na očistný týžden.

gaga83
12. máj 2013

@fantinka neboj všetko dobre dopadne, treba myslieť pozitívne 🙂

fantinka
12. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka ja som pribrala dve kilá a som šťastná 🙂 konečne sa mi to podarilo, len ako to teraz zastaviť.... 😀 😀

denulka85
12. máj 2013

Baby uz od dnes zacal blazninec 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 a pokracuje do soboty tento tyzden vas tu navstívim trocha pomenej... ale aj tak budem ma vas mysliet a hlavne na adku aby sa jej ket podaril na utorok.... nezabudnite mam vas vsetkych velmi rada 🙂

ada83
12. máj 2013

@denulka85 diiik aj my na teba budeme mysliet a daj potom nejaku fotku 😉

denulka85
12. máj 2013

@ada83 neboj dam a hlavne na fb takze to uvidissssssssssss adka keby som ti nebola tak mi napis do spravy ake ti dali... myslim na teba potom

ada83
12. máj 2013

@denulka85 neboj napisem ti mozo sem alebo na fb do chatu 😉

cucoriedkacucoriedka
13. máj 2013

@fantinka ty sa k tomu prosím vôbec nevyjadruj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to je super že priberáš ked chceš🙂

fantinka
13. máj 2013

@denulka85 ano fotku nezabudni 🙂 jaaaj by som si zopakovala svadbu ešte raz 😀

fantinka
13. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka ale nooo 😀 ja som pribrala, lebo som začala žrať sladkosti, ale prestali mi už chutiť, takže sa to zastaví už dúfam 😀 😀 😀 začína mi asi PMS, mám nejakú depresiu zase, chutí mi iba slané, prsia mi narástli. Tak počítam, že cez víkend by mohla prísť a začínam aj ja 😉

gaga83
13. máj 2013

@denulka85 budem na teba mysliet, potom daj nejaku fotecku;);););)

gaga83
13. máj 2013

@ada83 ako uz volali?

ada83
13. máj 2013

@gaga83 nevolali neviem či mám volať ja alebo čo sa deje

katulka25
13. máj 2013

@ada83 mne volali minule az okolo pol tretej. Takze klud.

ada83
13. máj 2013

@katulka25 tak díík mna už brucho bolí od 10 a tiež ti dr povedal že budu volať okolo 10

csokasi
13. máj 2013

Ohss potvrdený, hnusák jeden. A pritom sa cítim dobré, len ten 8 cm priemer vody je neprehliadnuteľný.
Všetko sa odkladá 😒 ... Ale takto to má byť a s drobca je zatiaľ mrazáčik ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre