ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

santamonica
5. aug 2014

potvrdne , KET negativne ☹ , mame este 3 zmrazene morulky, ktovie, ci vobec vydrzia rozmrazenie a potom, co dalej ? neviem 😒

mamartinka
5. aug 2014

@karkana ja som skor chcela email ci nema ale vdaka.

karkana
5. aug 2014
pavlinakol
5. aug 2014

Baby neviete kedy ordinuje dr. Grossová? Stále pracuje iba jeden deň v týždni?

katkacernakova
7. aug 2014

Ahojte, stalo sa vam niekedy, ze ste isli na odber (OPU) a lekar vam oznamil, ze mate prazdne vajicko? Nas posiela na geneticke vysetrenie, len neviem, ako nam moze pomoct genetik. Neviem, ci este mam sancu otehotniet, ci existuje nejaka liecba, ktora by mi pomohla. ☹

alexia17
7. aug 2014

@pavlinakol ahoj, co viem tak robi ut - stv.

dorotka2013
7. aug 2014

caute baby...mozem sa k vam pridat? aj my sme zacali chodit do iscare...zatial mi brali krv a robili spermiogram...este musim ist na 4D ultrazvuk maternice...potom som o 2 tyzdne objednana k dr.Reismullerovej...som zvedava co dalej...

alexia17
7. aug 2014

@dorotka2013 ahoj. Kto ta objednal na 4D ultrazvuk? Co tym zostuju? Nevies?

dorotka2013
7. aug 2014

@alexia17 dr.reismullerova mi dala kontakt. robia to v dunajskej strede. nieco sa jej nezdalo pri vysetreni na maternici...tak ma poslala na vysetrenie.

cucoriedkacucoriedka
7. aug 2014

@dorotka2013 no tak drzim prsty.nech vsetko pokracuje ako ma.🙂 a skore otehotnenie prajem🙂

cucoriedkacucoriedka
7. aug 2014

@katkacernakova ja som bola na opu s jednou babou a ta nemala ani jedno vajicko.lekar na utz vidi len folikuly ale nevie ci nie su prazdne.to sa zisti po odsati.a genetiku si dajte spravit.my sme do centra uz dosli aj s genetikou.ta bola ok tak sme sa mohli pohnut vpred.a nezufaj.urcite to vyjde.a na povzbudenie - kolegyna bola na tri iui na tri ivf a 6 ket.a minuly tyzden mi poslala pozit test.prirodzene.pred styridsiatkou.zazraky sa deju.a co mas napisane to ti neujde.drzim velmi prsty.a aj ostatnym babam.viem ako sa citite a aka to je miestami beznadej.ale nevzdavajte to.

cucoriedkacucoriedka
7. aug 2014

@karkana drobaaatko🙂 ako ten cas leti🙂 nas matko uz bude mat 4 mesiace.a to este len tot sme boli na vklad.boze.drzte sa🙂

cucoriedkacucoriedka
7. aug 2014

@santamonica no musis len dufat. Uz ste vycerpali vsetky moznosti?

pavlinakol
7. aug 2014

@alexia17 dakujem 🙂 ale pre istotu ešte - iba utorky a štvrtky alebo od utorka do štvrtka?

katkacernakova
7. aug 2014

@cucoriedkacucoriedka dakujem pekne, budem sa snazilkovat, kym sa nepodari 🙂

cucoriedkacucoriedka
7. aug 2014

@katkacernakova drzim palce.ono to raz vyjde.len keby clovek vedel kedy.ja teraz muzovi zo zartu hovorim ze tie neuspesne dva kety sme nemuseli vobec absolvovat.ze stacil ten jeden pokus s cerstvym embryjkom🙂 uz teraz nasim martinkom🙂

alexia17
8. aug 2014

@pavlinakol od utorka do stvrtku ;) len cul dovolenkove obdobie, zevraj je tam malo personalu

santamonica
9. aug 2014

@cucoriedkacucoriedka ahoj, snad nie, este mame 3 mrazaciky a potom asi skusime darovane vajicka, poradime sa este.......teraz sme si trochu oddychli na chate, dostala som mrchu presne v den narodenin 😒 , minuly rok kyret den pred vianocami ☹ , takze snad na meniny mi to vyjde 😲 , myslim este stale pozitivne, teda po prvotnej depke sa celkom snazim, budem cvicit mojzisovu a jogu, zdravo jest, mozno skocim k tete anke z vrboveho , ci mi nejake bylinky neodporuci, no a ideme znovu na to...... co ine nam ostava .... aach jaaaj

alexia17
10. aug 2014

@santamonica k " tete Anke" sa treba objednat ci ako to tam funguje?

santamonica
10. aug 2014

@alexia17 no, zavolat je asi najlepsie, ona doma ordinuje tusim iba v utorok a stvrtok par hodin a ktovie, ci su tam rady, alebo co , cislo na nu najdes tu v rubrike anka z vrboveho, ona tam obcas aj odpisuje na otazky

lea231
10. aug 2014

Ahojte, ozyvam sa po dlhsom case .... hoci sme pocali napokon prirodzene, tak vas sledujem priebezne a drzim kazdej snazilke silno palce. Lukasko sa narodil spontannym porodom 2.8.14 o 11:42 h v bratislavskych Kramaroch, vazil 3860 g, meral 52 cm a na prvorodicku vsetko prebehlo rychlo.

mamartinka
10. aug 2014

@lea231 Krasnucky Lukasko a krasne miery aj vahu ste mali.Vela zdravicka a mamicke vela mliecka.

evadek
12. aug 2014

@ada83 ahoj adi..si na dovce?..kedy ides do centra?..a ako mas?

ada83
12. aug 2014

@lea231 gratulujem leni krasnucky je

ada83
12. aug 2014

@evadek ahoj prisli sme v sobotu vecer bolo dobre a teplo. Mam este tyzden dovcu mam tu sesternicinu dceru 14 rocnu tak chodime po obchodoch vceta sme boli vo viedni dnes som bola u endokri a potom v ikei. Dr mi povedala ze si mam dat pauzu od toho vsetkeho zedoporucuje tak neviem kramuse prisli v nedelu tak pred dalsimi pojdem asi do car a uvidi sa chcela by som ist v septembri na to tak uvidime a ty ako

ada83
12. aug 2014

@pavlinakol mne sa zda ze je tam 3 krat v tyzdni dr

pavlinakol
12. aug 2014

@ada83 diky 🙂 ja som k nej chodila a teraz asi budem musieť zase..

ada83
13. aug 2014

@pavlinakol ja som k nej tiez chodila ale ako isla na matersku som sla k inej

evadek
13. aug 2014

@ada83 neviem ci som ti pisala...ale zistili mi slabe vajecniky...takze i pribudla dalsia diagnoza:(..takze spejem do prechodu..
takze cim skor trba sit na ivf ..este mi treba znizit stitnu zlazu...teraz rozmyslam ci neprestupim do Brna....neviem....nemam peniaze na vela pokusov...a ani zdravie...

ada83
13. aug 2014

@evadek to si mi nepisala ty mas tych diagnoz skusto brno mozno prvu konzultaciu a uvidis

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre