ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

alexia17
1. sep 2014

@nimana no uvidim kolko ich prezije, ale baby ma tu nanotali ze dat dve vlozit. Tak ked budem mat tu moznost tak dam asi dve. Asi bude zalezat aj od sily vajka. Neviem ;)

dorotka2013
1. sep 2014

@alexia17 držím palce.. Nech to tentokrát určite vyjde....

alexia17
1. sep 2014

@dorotka2013 je to moje prve IVF tak som zvedava co ma caka

nimana
1. sep 2014

@alexia17 Hlavne treba pozitivne mysliet!!! Mne na prvykrat vkladali len jedno a teraz nas caka druhe IVF a tiez mi chcu dat len jedno, ale tiez by som chcela skusit dve. No doktorka nechce, aby z toho nahodou neboli dvojicky. Tak este to prediskutujeme 🙂

ada83
2. sep 2014

Ide niekto zajtra poobede do car

alexia17
2. sep 2014

@nimana a je po odbere. Dve vajka. Pockat do zajtra co zavola embryolog

nimana
2. sep 2014

@alexia17 no super, tak si to dnes zvladla 🙂 silno drzim palceky!!!

cucoriedkacucoriedka
2. sep 2014

@lea231 krasne chlapciatko🙂 nech vam robi radost🙂

cucoriedkacucoriedka
2. sep 2014

@nimana ja som mala petrovu.aj ma odrodila.uzasna dr.uzasnaaaa.

alexia17
2. sep 2014

@nimana kedy mas ist na vklad? Komu xodis?

alexia17
2. sep 2014

@cucoriedkacucoriedka vyzera prisne a odmerane. Dnes som ju videla, ked sme cakali

cucoriedkacucoriedka
2. sep 2014

@nimana nechapem pristup lekara.mal povedat preco.napisat stanovisko.dajte si urobit genetiku u doc.ondrejcaka.zeleznicna nemocnica. My sme dosli uz do car s genetikou.a podstupila som u nho aj nifty testy v trinastom tt.namiesto amniocentezy.na odporucanie dr.petrovej.ale ona ma uz pred amnio chcela chranit.lebosom mala tazky ohss.pat tyzdnov v nemocnici.hrudny dren.a mame krasne zdrave dieta.uvidis co ti dr.poradi.jej ver.je fakt odbornicka.drzim palce

cucoriedkacucoriedka
2. sep 2014

@alexia17 ano.presne tak.a niekedy sa aj sprava cydne.ale ved nechcela som kamosku ku kave🙂 ale odbornicku so skusenostami zo zahranicia.a nikdy sme nemali konflikt.bola som teraz po peciatku na tlacivo.dala maleho foto a aj sme sa postiskali.

alexia17
2. sep 2014

@cucoriedkacucoriedka si tam dnes bola? Jasne ze ne kamosku ;) to je super

cucoriedkacucoriedka
2. sep 2014

@alexia17 nie nie.ja uz tam nechodim.mame 4 mesacneho martinka. Aj vdaka prave dr.petrovej:)

alexia17
2. sep 2014

@cucoriedkacucoriedka ach tak. To je fajn. Ono pacientov vzdy potesia pozitivne spravy a aj pozitivny komentar na lekara.

cucoriedkacucoriedka
2. sep 2014

@alexia17 jaj viem ako si to myslela🙂 som nepochopila🙂 to ta materskaaaa🙂 bola som za nou pred tyzdnom.na zaporozskej.

cucoriedkacucoriedka
2. sep 2014

@alexia17 presne ako pises🙂 ja som jej verila od prvej sekundy.moj chlap nie🙂 inak soch chodila k nej aj do poradne.kazdy tyzden.boze to bolooooo.ale vsetko ok dopadlo🙂

alexia17
2. sep 2014

@cucoriedkacucoriedka napriek OHSS sa podarilo to je super. Si k nej xodila aj inam ako do CAR?

cucoriedkacucoriedka
2. sep 2014

@alexia17 ked som ostala tehotna tak do ruzinova do poradne.utz na zaporozskek.a rodila som v ruzinove pri nej.

cucoriedkacucoriedka
2. sep 2014

@alexia17 a strasne drzim palce.nech vam to vyjde.mas aj bolesti?

alexia17
2. sep 2014

@cucoriedkacucoriedka takze ty si u nej bola stale. To je super. Ta sledovala stale. Sak v CAR je iba obcas. Ona sa aj inde venuje problemom s otehotnenim

cucoriedkacucoriedka
2. sep 2014

@alexia17 myslim ze dvakrat v tyzdni je v car.inak robi v ruzinove.vo stvrtok poradne.streda utz.potom ma poobede utorok utz na zaporozskej.ma toho dost.

alexia17
2. sep 2014

@cucoriedkacucoriedka no krvacala som po zakroku na izbe. Podbrusko pobolieva, ale nie stale. Viac ma trapi, ako mi dopichali ruku, nemohol dr trafit zilu. Cela ruka ma boli . Sestricka ma potom napichla zvrchu do ruky, to dost bolelo. Brucho bola cakana bolest ;)

alexia17
2. sep 2014

@cucoriedkacucoriedka ze to aj stiha a ma prehlad v pacientoch ;)

cucoriedkacucoriedka
2. sep 2014

@alexia17 joj moja.este aj zily zle.juj.daj nejaky heparoid ak mas. Este ze ja mam dobre zily.lebo som mala 7 INFUZII denne pri ohss🙂 ty by si to asi pit musela🙂 ale kvoli babu vydrzime vsetko. Budete davat aj predlzenu kultivaciu?

cucoriedkacucoriedka
2. sep 2014

@alexia17 sa aj ja cudujem🙂

alexia17
2. sep 2014

@cucoriedkacucoriedka ked som bola na laparke v CAR tak mi sestricka , ta tam dnes nebola, na prvy sup pichla ihlu a tade aj infuzka a pohoda ;) dnes mal dr asi zly den ;)
No embryolog aj moja dr vraveli ze radsej take cerstve vajko. Takze PK asi nie. Uvidim rano co zavola embryolog ako, co a kolko prezilo vajok.
Heparoid asi nie. Idem daco pozriet cim natriem.

alexia17
2. sep 2014

Ked si davate urogestan 3x denne treba to kazdych 8 hodin bo ze rano naobed a vecer akokolvek?

cucoriedkacucoriedka
2. sep 2014

@alexia17 no tak asi fakt zly den mal dr.🙂 no tak teda zelam dobre spravy zajtra.daj vediet.drz sa🙂 idem ja do postele.lebo o chvilu je drobec hore na krmenie
Paaa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre