ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
25. jan 2013

@denulka85 mne ostali davky ale dala menopur povedala že tam vidi cca 11 že dobre reagujem

denulka85
25. jan 2013

@sakura aj ja som nevedela tarz ten moj protokol zabudla som napisat ze s ktorymi zacinam tak som zavolala na recepciu a prepojili ma k sestrickam a potom to vysvetlili....

ada83
25. jan 2013

@sakura no mohla ale ak budeme tehu stretneme sa všetky na káve a pokecame dúfam

denulka85
25. jan 2013

@ada83 tak to mas dobre ked dobre reagujes............. kedy budes mat asi vklad?

ada83
25. jan 2013

@denulka85 to ani ja ako mi robily laparku a videla som tam samých chlapov nebolo mi všetko jedno som chcela zdrhnuť s kozi ja som myslela že ostame sedet len za stolom a ona prišla aj sa pozerať a dr jej niečo povedala

denulka85
25. jan 2013

@ada83 no cisty uzas........ kokso budem sa modlit aby tam neboli tak to neznasam 😝

ada83
25. jan 2013

@denulka85 dnes povedala že v utorok este 1 kontrola idem na 7:30 a vidí opu na štvrtok

ada83
25. jan 2013

@denulka85 ešte štastie že bola len 1 a bola to žena 🙂 🙂 🙂

denulka85
25. jan 2013

@ada83 no uzasne...... ked pojdes na opu daj vediet ako to bolo, ci ta obdivovali atd.....

ada83
25. jan 2013

mam ešte otázku od zajtra si pichám aj cetrotide a sestrička mi povedala že su po nom také flaky a že to asi 3 hodky svrbí mali ste to?

ada83
25. jan 2013

@denulka85 dufam že nieeeeeeeeeeeeeeeeeee. alebo nech pridu ked budem spať a nebudem o nich vedieť 😠

vidruska
25. jan 2013

Ale baby, berte to z pragmatickeho hladiska...Su to buduci lekari a tiez musia niekde nabrat prax 🙂) Ja som tiez na kontrole na koze mala pri dr. Latakovej jednu slecnu, ktorej vysvetlovala co vidi na monitore a brala som to uuuplne normalne tak ako keby aj ona bola doktorka...

klaudia84
25. jan 2013

@ada83 ahoj,ako si dopadla?ja som nechcela sa rozpravat,ani sa ti priblizovat,lebo som chora,aby si odomna nic nedostala,ale som rada,ze som ta videla 🙂

sakura
25. jan 2013

@denulka85
budem tak musieť urobiť aj ja 🙂))

sakura
25. jan 2013

@ada83
🙂 No jo 🙂 A dúfam že nám to všetkým vyjde 🙂

denulka85
25. jan 2013

@ada83 neviem ked budes na koze pre opu tak tam bude viac ludi aj mlady dvaja chlapci tak zvyknu byt tak uvidis no ale urcite daj vediet

denulka85
25. jan 2013

@sakura no su mile vysvetlia ti fakt 🙂

sakura
25. jan 2013

@denulka85
ja mám strašne rada takú blonďavú 🙂 Ona sa stále usmieva 🙂

ada83
25. jan 2013

@klaudia84 dopadla som docela dobre mám asi 11 folikulov v utorok idem na kontrolu a asi vo štvrtok vyber a ty ako. no nemôžem byť chorá 😀

sakura
25. jan 2013

@denulka85
hej hej.. aj ja ked som bola na OPU a teda aj na odbery vody pri OHSS tak tam bol stále taký mladý 🙂) Miško sa tuším volal 🙂)

ada83
25. jan 2013

@denulka85 tých som videla pri laparke potom som sa radšej pozerala ako mi kvapka infuzka a poto sm sa zobudila ako ma davaju na postel holu 😀 😀 😀 😀

klaudia84
25. jan 2013

@ada83 ja cakam na menzes,ked dostanem do pondelka,tak ideme pondelok,ked nie tak utorok.potom zacnem brat tabletky

katulka25
25. jan 2013

@ada83 tak to je super

ada83
25. jan 2013

@klaudia84 prečo tabletky nejdeš hneť pichať ideš do car potom v pondelok alebo utorok ?

klaudia84
25. jan 2013

@ada83 tak mozno hned injekcie.ked dostnem menzes,tak idem pondelok.ked nie tak utorok.to je problem,ze mam poobednu,a uz neviem co povedat v robote.mam povedat kam chodim,ci radsej nie?

cucoriedkacucoriedka
25. jan 2013

@klaudia84 ja som za menopur a cetrotide platila 380 eur..a bola som na 14. den na punkciu vajíčok...a na vklad nie, kvôli OHSS, mala som ich vela....tak idem na KET...ale ked to dobre pôjde, tak u teba od menzesu s odberom, oplodnením, vložením, tak 19-21 dní..tak nech to rýchlo ubieha🙂

cucoriedkacucoriedka
25. jan 2013

@sakura ahoj, tak ako si dnes dopadla? 🙂 no ja som v príprave na KET🙂 teda 31. si pichnem a čakám na menzes.....a lieky mám už všetky doma🙂

cucoriedkacucoriedka
25. jan 2013

@ada83 jatiež ked som bola na OPU, tak tam bol taký zlatý, mladý..hej, mišo🙂

cucoriedkacucoriedka
25. jan 2013

@ada83 ja som mala, ale tie fliačky červené boli malinké a trvalo to asi tak pol hodku a prestali svrbkat a stratili sa....mala som to po každej jednej injekcii...

sakura
25. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka
a aký máš protokol???
No ja začínam s pichaním 5 februára a tiež čakám na mršku...
máme rovnakú dr tak by sme mohli mať aj rovnaký protokol..lebo som nejaká domýlená z toho môjho 🙂)
No dr nám navrhla PK s 5 embryjkami..že vložíme potom 1 najlepšie...

cucoriedkacucoriedka
25. jan 2013

@sakura prosím ta, berieš prednison a anop. od prvého dna? ja som sa to neopýtala....ale idem pichať 31. decapeptyl...čakám kramy, mám ich dostať 8.2..a začínam estrimaxom, pať dní len jednu, dalších pať dní dve, potom tri...a idem na UTZ a sa uvidí....a dala ti aj utrogestan? to sa kedy začína brať? až po ultrazvuku? ja som nejaka v pomykove...kurnik:(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre