ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

lila297
26. jan 2013

ahojte dievcata mam prozbu na vas pokusame sa o babetko uz 5 rokov boli sme aj gin five ale pristup sa mi nepacil mam za sebou 3 inseminacie bezuspesne teras mi doktor oznamil z krvy ze sa mi malo tvoria nove folikuli a mam ist do centra rozmyslam ist do iscare ale neviem ktoreho lekara si mam vybrat? alebo to mi urcia ako v gin five?

ada83
26. jan 2013

@lila297 ahoj mne ho určili ale môžeš si aj vybrať ja chodím k dr. lattakovej a som spokojná ale dosť chvália aj valkyho

lila297
26. jan 2013

@ada83 dakujem v pondelok tam zavolam a uvidim co vlastne povedia

ada83
26. jan 2013

@lila297 skus a uvidiš čo ti povedia ja som tiež rozmýšlala aj nad gyn fiv ale posielala som mail tam aj sem a s iscare mi pekne napísali a z gyn fivu tak odmerane tak sme skoncili v iscare ja som mala tiež3 IUI a neuspešne a teraz ideme na ivf a dufam že bude uspešne

martinazvo
26. jan 2013

@ada83 ja som mala reakcie ale da sa to v pohode vydrzat

lila297
26. jan 2013

@ada83 no asi aj nas daju na ivf kedze mne sa malo tvoria folikuly a manzel ma slabsie spermie len nechapem preco to neziztili skor a nerobili hned ivf.takto sa nam cas len predlzuje.drzim aby bolo uspesne 😉 a potom to bude naj radost

martinazvo
26. jan 2013

@ada83 adi vzdy pichas v den uzv az u nich po uzv

ada83
26. jan 2013

@martinazvo jaj dobrelebo som nevedela presne. s toho cetrotide mám stale taký červený flek ale už nesvrbí už aby skoncilo pichanie už ma to nebaví aj to miešanie injekcii ked som mala puregon len som si dala 150 a bolo a teraz všetko miešat

ada83
26. jan 2013

@lila297 to oni stale skušaju aj tu ja som mala 2 IUI a potom laparka a po laparke ma poslala k endokrin a potom 3 IUI a tiež nič a teraz konečne ivf ale ak máš už niečo za sebou tak pôjdeš hneť na ivf si myslim ak máš nejaké správy od tiaľ tak si ich zober potom so sebou

martinazvo
26. jan 2013

@ada83 neboj, vydrzis to, mysli na 11 bojovnickov!!! 🙂 🙂 🙂

ada83
26. jan 2013

@martinazvo hej myslím dúfam že dorastú do krásy 😀 😀 😀 😀

lila297
26. jan 2013

@ada83 laparku mam za sebou to mam v poriadku le mam trocha zhrubnute tak mi to povedal laicky lekar hrozne som zvedava co mi povedia ale dufam ,ze sa mi to konecne podari mat dieta lebo to je asi to co najviac tu kazda chceme tak musime len dufat ze pomozu

ada83
26. jan 2013

@lila297 to tu asi všetky chceme aby sme mali pod stromčekom babo

sakura
26. jan 2013

@csokasi
tak my sme s mužom tomu neverili.. a pekne nám padli sánky obom...

lea231
26. jan 2013

@ada83
@martinazvo kocky, dnes po OPU dobra sprava,napokon nie 7 ale 12 oocytov, zajtra rano sa dozvieme kolko embryjok bude.... ani mrazene sme nemuseli spermie pouzit lebo sa mm vyrazne zlepsil spermiogram... tesime sa a drzime palce 🙂

cucoriedkacucoriedka
26. jan 2013

@sakura no presne, máš pravdu...my sme mali ISCI a tiez nám povedala embryologička, že boli tam aj Ačkové...ale že nie veľa..a mali problém oplodniť:( tak dúfam že vybrala tých najlepších bojovníkov...a moj muž povedal, že ak sa podarí a bude to baba, tak bude Kristína...po embyologičke.....no, ale to sa ešte dohodneme🙂))

cucoriedkacucoriedka
26. jan 2013

@lea231 držte sa🙂

cucoriedkacucoriedka
26. jan 2013

@lila297 ja mám dr. petrovú...
tu si veru moc nechvália, ale ja som spokojná, velmi..vie čo robí, nič nepredlžujem, koná rýchlo...a je odborníčka🙂

cucoriedkacucoriedka
26. jan 2013

@sakura no, čítala som tu že anop. a prednison stále od začiatku...až do odberu krvi...no krááásne....počúvaj, to ked sa nám to podarí, čo my budeme bez tých liekov robiť? 🙂 šak nám aj chýbať budu🙂

martinazvo
26. jan 2013

@lea231 srdecne gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ada83
26. jan 2013

@lea231 super teším sa s tebou

csokasi
26. jan 2013

Dnešná otázka Mojej polovičky ma dostala: ´´ Môžem si to riešiť posvojom,ale mám vstávať na tínedžera?´´ 😀
Ta abstinencia je sila ...

ada83
26. jan 2013

neviete kto ste pichali puregon treba vrátiť to pero, lebo som sa zabudla opýtať sestričky 🙂 🙂

mamartinka
26. jan 2013

@ada83 to pero musis vratit pre dalsie pacientky.Rozhodne si ho nenechavaj ale vratit.To oni len poziciavaju.

ada83
26. jan 2013

@mamartinka myslela som si ale nič nepovedala pripravila som si ho že ho utorok vrátim

denulka85
26. jan 2013

@ada83 aj ja som ho vratila 😉

ada83
27. jan 2013

@denulka85 diik ako tam pojdem v utorok dak ho vratím mohla som im ho dať už v piatok ale este zajtra som si pichala a od dnes mam menopur

katulka25
27. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj, ja som zacaka s prednisonom a anopyrinom spolu s estrimaxom 🙂

cucoriedkacucoriedka
27. jan 2013

@katulka25 no, ja tiež takto...len som už bola fakt zmagorená zo všetkých info🙂 ako to zvládaš? dá sa?

denulka85
27. jan 2013

@ada83 adka ja som ho vratila az po opu lebo som zabudla 😒 staci ked pojdes na kontrolu a vratis ho....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre