ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
2. feb 2013

@lea231 potom prídeme všetky k tebe na kolačiky 😀 😀 😀 😀 😀 😢

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2013

@lea231 presne, presne, presne.....aj ja to tak beriem...pre niečo sa tieto veci dejú....ani sa nepýtam prečo práve ja? beriem to tak..asi som si mala tým prejsť. prechádzam....a beriem to tak ako to ide🙂 robím všetko preto, aby sa to podarilo🙂

ada83
2. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka mne je už dlho neviem sa dočkať utorka a to už nie je tak daleko 😒

lea231
2. feb 2013

@martinazvo tak ti nasich poziciame 🙂 hm? moja hlavu hore.... dolezity je teraz tvoj zdrv. stav a nie este negat.mysliet. co ti poviem, kamoska bola 2x na ivf neuspesne (aj s darovanymi vajickami, mali genetic.problem no a zly spermiogram) dali si 9mes. oddych a potom prirodzene otehotnela a ma nadherne trojmesacne dievcatka Paulinku a Sofinku....zdrave, len mes. skor predcasne narodene ...obe nad 2 kg. dnes maju skoro 5,5 kg. takze hlavu hore,zazraky sa deju!

martinazvo
2. feb 2013

@ada83 skusim moja, dnes budem poobede sama doma, ale zajtra budeme montovat novy nabytok do obyvacky, tak sa rozptylim... teda ja budem akurat tak pridrzat 1 rukou 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2013

@martinazvo no, tak to ti verím... málo činností, veľa pozorovania...už len vydržať

lea231
2. feb 2013

@ada83 no problem (ziadny problem) aspon budete mat aj vylet do Madarska - Rajka 🙂 ste vitane 😲

martinazvo
2. feb 2013

@ada83
@lea231
@cucoriedkacucoriedka kočky dakujem za podporu, idem nieco porabat aby mi dnik rychlo presiel, kraaaasnu sobotu prajem 🙂 🙂 🙂

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2013

@lea231 trošku sa tu tak slabšie zatiaľ orientujem, ale rada by som ho videla....ja obdivujem takýchto ludí, pretože je to kus dizajnu, trpezlivosti...a to u mna postrádam...🙂))

martinazvo
2. feb 2013

@lea231 jeeej, tak to nie si daleko, ja byvam pri Gabcikove 😉

lea231
2. feb 2013

@martinazvo aj ja idem lebo dnes aj zajtra mame navstevny den,tak nech u nas nemaju obzerance s makom 🙂 pocujeme sa, vidime sa

ada83
2. feb 2013

@martinazvo aj to pomože trochu 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2013

@ada83 jáj, šak to už o chvílku...sa nenazdáš a maš embryjko v brusku..🙂

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2013

@martinazvo dakujeme, aj ja prajem krásny víkend..idem aj ja upratovať🙂) pa

ada83
2. feb 2013

@lea231 tak bude pekný výlet do inej krajiny 😀 😀 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2013

@martinazvo to je krásne napísané....a nakoniec z toho vyjde že sa budeš prizerať🙂)))))))))) ale šetri sa...aj ruku🙂)

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2013

@ada83 adi idem upratovať krásny den prajem🙂

ada83
2. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka nechceš prisť aj k nám upratať 😀 😀 😀

denulka85
2. feb 2013

@ada83
@cucoriedkacucoriedka aj k nam mozes budem len rada 😀 😀 😀 😀

ada83
2. feb 2013

@denulka85 najprv musi k nam potom ti ju poslem 😀 😀
@cucoriedkacucoriedka

denulka85
2. feb 2013

@ada83 len aby potom vedela aj tu potom opratovat nieze ju znicis....

ada83
2. feb 2013

@denulka85 to neviem my mame 2 poschodia tak to asi nezvládne

denulka85
2. feb 2013

@ada83 tak to asi nie 😒

denulka85
2. feb 2013

@ada83 andulka nasla som ta na fb 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ada83
2. feb 2013

@denulka85 to je super ja som našla tak martinku 😀 😀 😀

denulka85
2. feb 2013

@ada83 ti kokso ja umrem na tomto koniku je este lepsie ak na fb...... pockaj poslem ti ziadost 😀

ada83
2. feb 2013

@denulka85 prečo myslíš že je tu lepšie ako na fb?

denulka85
2. feb 2013

@ada83 lebo tu si viem pisat s vami ostatni ma nechapu kto nema taketo problemy ...... mam vas rada velmi 😉

ada83
2. feb 2013

@denulka85 to hej v tom máš pravdu tu sme spolu a zažívame všetko spolu a skoro rovnako 😀 😀 😀 😀 a občas sa aj stretneme osobne v centre 😀 😀 😀 😀 niektoré

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2013

@ada83 ty zartovníčka 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre