ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
15. feb 2013

@katulka25 asi hej budeme mať menej tukov 😀 😀 a v aprili bude teplo tak to pojde lepšie 😀

cucoriedkacucoriedka
15. feb 2013

@martinazvo ahoj...nie, nemýliš sa...je to ovela lepšie ako pri stimulke pred OPU...ja sa cítim podstatne lepšie🙂)) aj ked zo začiatku sa mi trošku točila hlava, ale už stimulujem 6. den a je to uplne ok🙂)

cucoriedkacucoriedka
15. feb 2013

@katulka25 nie, ja som to mala tak, že 20. den cyklu intra muskulárne decapeptyl....počkala som menzes a začala som s estrimaxom, ráno...a plus ráno prednison a večer anopyrin....od siesteho dna dvakrát extrimax, ostatné ostáva a od jedenásteho dna trikrát estrimax a ostatné ostáva...a plus utroš asi od štrnásteho dna, 3 krát dve tabletky...tak to to je...a idem 13 den na ultrazvuk a povie čo dalej🙂

cucoriedkacucoriedka
15. feb 2013

@bibi24 jasné, je tak.... to máš pravdu🙂

soni1
15. feb 2013

@ada83
@katulka25 Ahojte, baby! Len tak som sem prišla a prečítala si vás. Aj ja som na túto stránku zvykla často chodiť. Chcem vám niečo povedať. O bábo sme sa snažili 5 rokov, prešla som rôznymi vyšetreniami a operáciami a tiež aj manžel. V Iscare sme absolvovali IVF aj KET, ale nevyšlo nám to, bolo to negatívne. Veľa som plakala a bolo mi všetkého ľúto, až som sa rozhodla, že sa musím pozbierať a v prvom rade urobiť niečo pre seba. Minulý rok v marci som sa rozhodla, že začnem chudnúť, dosť som totiž pribrala po tej hormonálnej liečbe. Upravila som si stravu a začala sa pohybovať, chodievala som behať a neskôr som pridala aj skákanie na švihadle. Kilá išli dolu, športovanie ma bavilo, lebo som po sebe videla efekt. Do konca júna so schudla 15 kg, zmestila som sa do šiat, ktoré som už nemohla nosiť, konečne som si po dlhom čase mohla obliecť minisukňu, páčila som sa sama sebe a tiež manželovi. Stále som však ešte chcela schudnúť aspoň 5-7 kg. Plánovali sme dovolenku, na tehotenstvo som prestala myslieť. Tých spomínaných 5-7 kg sa mi už zhodiť nepodarilo, lebo 14.7. som si objavila prvýkrát v mojom živote // na tehu teste. Bolo to niečo úžasné a teraz ma už pomalinky čaká pôrod. Týmto by som vás chcela povzbudiť, aby ste sa nevzdávali a bojovali. Mne chudnutie určite dopomohlo k otehotneniu a samozrejme aj to, že som sa psychicky prestala upínať len na bábo. Verte, že mne šport veľa pomohol. Prajem vám, aby ste si čo najskôr našli pozitívne tehu testy.

cucoriedkacucoriedka
15. feb 2013

@katulka25 ja mám to štastie, že ani kilo, chvála bohu, pri ohss som mala o pat viac, ale nič som nejedla, len pila, tak sedem som dala dole...to bola tá tekutina

cucoriedkacucoriedka
15. feb 2013

@soni1 nádej umiera posledná🙂 takže sa už pomaly chystáš na príchod drobčeka🙂 nech všetko dobre dopadne...a dakujeme🙂

soni1
15. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka Ďakujem aj ja.

katulka25
15. feb 2013

@ada83 urcite nam to pomoze 🙂

ada83
15. feb 2013

@soni1 dakujem za tieto pekné slová a tebe držím palčeky aby pôrod prešiel dobre

denulka85
15. feb 2013

@katulka25 posnazim sa dakujem... uz teraz nemam krce len citim bolest brucha alebo neviem ako to nazvat, uz ma boli cele telo 😖

katulka25
15. feb 2013

@soni1 velmi dakujem za tvoje slova. Povzbudili ma a urcite sa nevzdam. Chcem sa spytat ci sa potom podarili otehotniet prirodzene. Dakujem a drzim prsty

katulka25
15. feb 2013

@denulka85 tak vela oddychuj. To pomoze

soni1
15. feb 2013

@katulka25 Ano, otehotnela som prirodzene. Takže držím palce aj vám, dievčatá!

soni1
15. feb 2013

@ada83 Ďakujem pekne, držte sa!

ada83
15. feb 2013

@soni1 a ku komu si chodila v iscare?

soni1
15. feb 2013

@ada83 K Válkymu. Ty ku komu chodíš?

ada83
15. feb 2013

@soni1 k lattakovej

katulka25
15. feb 2013

@soni1 dakujeme 🙂

katulka25
15. feb 2013

@soni1 k valkymu chodim aj ja

soni1
15. feb 2013

@ada83 Nepoznám ju osobne, iba z počutia.

soni1
15. feb 2013

@katulka25 Ako si spokojná?

denulka85
15. feb 2013

@soni1 aj mne prvy ket robila lattakova ktory nevysiel a druhy ket padol na vikend a to robil valky dufaam ze to dobre dopadne.... vela stastia k porodu kde budes rodit ? nz?

ada83
15. feb 2013

@soni1 ona je dobrá mada ja som s nou spokojná ale trochu ulietaná asi ako každý tam ked chodia aj na operačky aj ordinuju

soni1
15. feb 2013

@denulka85 Ano, tam. Pozerám, že aj ty si z okresu NZ.

soni1
15. feb 2013

@denulka85 Ty si teraz po KET? Koľký deň?

katulka25
15. feb 2013

@soni1 zatial velmi. A ty si bola ako spokojna?

denulka85
15. feb 2013

@soni1 ano som z nz 🙂 tiez chodim do iscare... a som po kete 🙂 tak uz sa ti to krati, mas aj lekara pri porode urceneho, alebo nie?

soni1
15. feb 2013

@katulka25 On je veľký odborník, ale zdalo sa mi, že mňa dosť odflákol.

denulka85
15. feb 2013

@soni1 dnes 6 den den transferu neratam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre