ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@ada83 adi, ja som mala prednisom hned od začiatku a platila som za par balení utrošu, estrimax, anopyrin a prednison asi 11 eur...a za tie, čo mi vymenila za extrimax, za divine, iba 1,84 euro

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@denulka85 ked budeš takto negatívne mysliet, tak ti nebude dobrá ani praha...už pochop, že to nie je v centre denulka🙂)

denulka85
21. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka niesom negativne naladena, len mam uz zle skusenosti s iscare,
1 silou mocou chceli dat embrya na Pk co neprezili
2rychlo dali rozmrazit dalsie
3 nebysvetlili co je fragmentovane embryo
4napisali mi do spravy zle uzivanie liekov aj druh
5 stale mi od 9.2 neposlali naspat 150 za PK
6 co si mam mysliet ked test stale nic neukazuje a vsetko robia rychlo?

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@denulka85 pokiaľ viem, embryologovia sú ovela lepší ako su v gyn.five....s predlženou kultiváciou to mysleli dobre, ver mi, neprežili by ti ani pri nepredlženej kultivácii..a ak áno, tak by ti aj tak zomreli v brušku...oni vidia ako sa delia...určite by ti zlé embryo nezaviedli....pokiaľ ide o vrátenie penazí, je to nekorektné, treba sa im len ozývat, bohužial, to sa nepáči aj mne....a ked niečo nevieš, tak sa pýtaj🙂 ja viem že nie na všetko sa dá hned opýtat, lebo ti to nenapadne, aj ja som taká, ale ked neviem, chcem vediet a nech mi to vysvetlia.... čo sa týka testu, neboj sa, ten ukáže...a ukáže hlavne krv..🙂 dočkáš sa, verím tomu.🙂

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@denulka85 a to mrazenie nebolo narýchlo, akurát ta chceli ušetriť toho, aby si zasa stimulovala hormonmi , už ked si mala peknú sliznicu, tak prečo to nevyužiť...ja by som bola len a len za.

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@denulka85 prepáč, nie mrazenie, ale rozmrazovanie

denulka85
21. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka asi mas pravdu volala som im v stredu kvoli peniazom vraj pojde za financnou no som zvedava ak zajtra nenabehnu zas im budem volat... pisala mi teraz jedna baba ze si robila test den pred krvou a test bol negativny tak plakala a krv pozitivna tak zas plakala.... citlivost testu mam 10

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@denulka85 no, vieš, to je ale všade, ak peniaze potrebujú, tak ta nahánajú, ak majú vrátiť, tak si dávajú načas...🙂 no, ved už to nemáš dlho na čakanie....pár dní a vieš výsledok🙂 už len vydrž🙂

denulka85
21. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka vies ked pocujes same negativne spravy tak ta to polozi.... ale snazim sa to nevzdat 🙂

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@denulka85 nepočúvaj negatívne správy...každá to vníma inak🙂 ja si utváram názor podla toho, čo prežijem ja...vieš, niekto je spokojný, niekto nie, treba v tom nájsť to pozitívne a fakt sa nenerváčiť...všetko je tak, ako má byť.) takže ja som tam išla preto, lebo som tam chcela ist a od začiatku im verím...ak to nevjde, tak je chyba niekde inde🙂 nie v nich ani vo mne...obe strany robia to, čo robiť majú🙂)) jasné že po neuspechu by som bola aj ja smutná, nadávala by som chvílku, ale život nekončí🙂 skúsime znova a znova....a raz to musí vyjsť🙂

denulka85
21. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka uvidim este nemam vysledky a v utorok sa vsetko ukaze 😉

ada83
21. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka uvidime čo mne predpíše pojdem asi až po dalšej mrche lebo teraz mam také krce že až nikdy som také krami nemala ☹ ☹

denulka85
21. feb 2013

@ada83 to ta prejde to poznam.... ale potom ked ti pridu tie druhe tak pred nimi chod urcite na kontrolu aby ti dala lieky

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@denulka85 áno, ved je to už len za pár dní...to už zvládneš...a držím prsty nech je to tam🙂 a netestovala si?

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@ada83 už len vydržať......daj si tabletku nejakú:( a išla by som veru tak ako ti píse denulka po týchto kramoch a dohodnete sa, čo a ako....lebo fakt ked ostaneš lieky, tak by si mohla 20 dc dna pichnut injekciu a počkať na dalšie..a stimulovať.

denulka85
21. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ked ma este v mrazaku tak si uz inekcie nepicha len lieky na pripravu sliznice berie

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@denulka85 injekcie nie, ale decapeptyl, jednu injdekciu 20:DC som mala....a čakala som menzes a zacala papat estrimax, prednison a anopyrin

denulka85
21. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka JA SOM NEMALA ZIADNU INEKCIU pred ket len tabletky a to od prveho dna menzesu.... asi kazdej daju ine

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@denulka85 no, ja som mala 31. januára pichnutý decapeptyl muskulárne....počkala som menzes, prvý riadny den, čo bolo desiateho februára začala som s estrimaxom jedna tabletka, ráno prednison a večer anopyrn....od siesteho dna už dva estrimaxi plus ostatné ostalo....a dnes je dvanásty den, už beriem tri, ale tie nové, divinu a plus ostatné ostáva...v pondelok je sestnásty den a idem na ultrazvuk a povie mi čo a ako...takže asi ma kazdá iný protokol🙂

denulka85
21. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka asi hej ja som ani pri jednom nemala inekciu asi fakt ma kazdy iny protokol takze v pondelok budes vediet kedy mas vklad?

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@denulka85 no, mala by som už vediet....povedala mi dr, že mám taký protokol, že sa niet kam ponáhlať🙂)) ale vychádza to od toho prvého do 4...je tam aj víkend, tak uvidím, či piatok, sobota alebo pondelok🙂 ale už to chcem mať tiež všetko za sebou🙂

katulka25
21. feb 2013

Tak uz mrcha prisla. Uvidime aka bude, dufam, ze nie moc silna :(

denulka85
21. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka neboj aj ti budes mat zachvilu po transfere... a cakat dva tyzdne 😀

denulka85
21. feb 2013

@katulka25 trocha asi bude silnejsia aku zvyknes mat aj brucho ta bude boliet

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@denulka85 no, ved áno...to čakanie je najhoršie..teda, ešte som ho nezažila....ale viem si predstaviť🙂

ada83
21. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
@denulka85 dievcata asi pojdem za dr a dohodnem sa ved za radu nic nedam
Dala som si tabletku uvidine kedy zabere

ada83
21. feb 2013

@katulka25 ta moja mrcha je dost silna aj krce mam

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@ada83 no, už len to vydrž.....o chvílku povolí...áno, chod....ted to takto cítiš, chod, opýtaj sa...budeš kludnejšia a múdrejšia...samozrejme.

denulka85
21. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka aha ta preto ja uz cakam druhy krat a je to na nervy 😔

denulka85
21. feb 2013

@ada83 jasne ze chod.... hned po kramoch ked ti odidu tak sa ojednaj na kontrolu.... a povie ti to co som ti pisala rano 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre