ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

lucka_220809
21. mar 2013

@gigi77
@cucoriedkacucoriedka
dikes dievcata, dr. mi povedala, ze mi spravi teda klasicke predoperacne, ja by som len bola nerada, keby potom volaco chybalo a kvoli tomu sa zbytocne odkladali veci. Este si to prezistim v iscare asi... dakujem v kazdom pripade 🙂

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@gigi77 hej, ja jej stále tak volám, na mobil...a nikdy nebola nervozna, zatiaľ...a ked nm.že zobrat, zavolá nazad a ja ju zruším a volám spat...takže nikdy som s tým nemala problém..

fantinka
21. mar 2013

Baby tak som študovala veci na nete 🙂, teraz sa chcem zamerať na bylinkové záležitosti na podporu - čo najmenej chémie a dočítala som sa, že je dobrá včelia materská kašička...užívali ste to? A že alchemilka čistá môže spôsobiť potrat a je lepší gynsante čaj. Čo vy na to?

bibi24
21. mar 2013

@gigi77 dakujem, hadam dobre, lebo kopkaju a tak sa tesim, ze o nich viem 😉 Aj poradne nam vychadzaju zatial super, tak sa modlim, aby sme to v stasti este dotiahli par tyzdnov.

gigi77
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no, chcela som ist s muzom, ten ide, lebo potrebujeme v ziadosti mat aktualny stav spermiogramu, ale ja teda nejdem lebo nie je volna...tak ze jej zavolam...tak potom v pohode, ked vravis ze vybavim aj takto po telefone 🙂 ona sa ma hned pytala v pondelok, ze ci mam na nu telefon, ze nech jej zavolam, ze nemusim behat, tak dufam ze zajtra bude mat cas sa pozriet na ziadost a ze povie ze je to uz komplet a ze sa to moze poslat...bola by som rada 🙂

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@gigi77 neboj sa, určite...fakt som nemala problém..aj ked som potrebovala divinu ešte predpísat, zavolala som, poprosila, nech mi nechá na recepcii recept a ochotne nechala🙂

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@fantinka preto je v tehotenstve a po ket alchemilka zakázaná..s tým opatrne..aj s malinovým listom - ten je dovolený pár týždnom pred plánovaným pôrodom.

gigi77
21. mar 2013

@bibi24 tak dufam ze sa nebudu ponahlat este aspon 6-7 tyzdnov 🙂 moja kamoska teraz tiez caka svoje prve a rovno dve a to nestihli ist ani na ivf , teraz je 17-18 tt, tak tiez ju kontrolujem ci sa ma dobre a ako to zvlada...ked uz tak dlho cakali 🙂

martinazvo
21. mar 2013

Ahojteeeeeeeee 😉 tak mam dobre spravicky z poradne 😉

Mrnusik ma 3,6cm, zodpovedame 10tt+3, podla PM 10tt+0, takze TP mi nemenila. Trepotali sme rucickami aj nozickami a uz vieme aj kotrmelce 😉

Na lavom vajecniku mam cca. 3cm cystu, ale zevraj je to po IVF normalne, bude ju len sledovat...

Bola to moja 1. poradna u gynekologicky mimo CAR, takze som si vypocula obsiahlu prednasku co vsetko mozem, ale najma co nemozem - okrem prechadzok mam absolutny zakaz sportovat, najma bicykel nie, a az potom - ak bude vsetko ok - zacnem chodit na predporodne cvicenia a pripravu.

Dalsiu poradnu mam uz 10.4., chce ma sledovat trosku castejsie ako je bezne. Dovtedy este idem teraz v pondelok 25.3. na krv a moc a este musim skocit internistke na EKG. A velmi sa pani doktorka cudovala preco idem na NT uzv este do CAR toho 4.4., ale zasadny problem v tom nevidi, dolezite je aby jej poslali potom vysledky 😉

A vy ako kocenky, co mate nove?

gigi77
21. mar 2013

@martinazvo tak to jesuuuuper, ze uz vie aj kotrmelce 🙂 juuuj, tesim sa s tebou ze to je dobre 🙂 no, nechcem ta strasit, ale ja ked som prisla tehotna z caru k mojej lekarke, tak ta ma hned oznacila ze som "rizikova" a ze ma chce vidiet kazde dva tyzdne, a veru, som cele tehu chodila k nej ako na klaviiiir 🙂 ale povedala som si, ze ved je to vlastne dobre, ona nechcela nic zanedbat....

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@martinazvo no ale ako ste vy podrástli🙂 super že je všetko v poriadku🙂

ada83
21. mar 2013

@denulka85 ahoj volala si dr

martinazvo
21. mar 2013

@gigi77 no ale PN nastastie nemusim byt, ona je proti vylihovaniu ked to nie je nutne, takze doriesim este ruku, ukoncim u obvodnej PN ku koncu marca a po Velkej noci 2.4. sup do prace 🙂

martinazvo
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka nooo, za 10 dni na dvojnasobok z 18 na 36 mm 😀 asi bude po tatovi 😀 😀 😀

fantinka
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka takže ju nemám piť? Čítala som, že sa môže piť len počas ms a inak už nie, max. 10 dní.

fantinka
21. mar 2013

@martinazvo super, že je všetko ok 🙂 snáď sa čoskoro aj my tu nakazíme 😉

denulka85
21. mar 2013

Baby volala som dr.do caru hned ze mam vysadit lieky. tak sme isli za mojim dr. uprosikala som ho ze este nevysadit co my pisali baby na inej stranke. sestricka volala na vysledky krvi jasne nenasli sa asi sa stratili tak mi rychlo zobrala dalsiu krv a ked sa hcg zvysilo od pondelka tak lieky nevysadzam. vraj mi budu volat do 16 dnes

denulka85
21. mar 2013

@martinazvo ahoj matka aspon ze ti mas dobre spravy a videla si chrustika 🙂

martinazvo
21. mar 2013

@denulka85 ahoj moja, no a co Ty? dnes si mala mat ten ultrazvuk nie? Ako to dopadlo?

sakura
21. mar 2013

@denulka85
to ti povedala Lattakova? Bez toho aby ťa videlaaaaa?

sakura
21. mar 2013

@gigi77
@cucoriedkacucoriedka
babule seruste ako sa mavate? Ja sem teraz sem tam len skočím lebo robím malej výzdobu ... v sobotu a v nedelu má párty 🙂
Ako pokračujete?
Ja som na odpis asi.. straaašne ma bolí spodok brucha.. mám také krče a pichanie..a ciciky mám snáď 100 a hroozne bolia..

denulka85
21. mar 2013

@sakura
@martinazvo dopadlo to tak ze to nebolo vidno na utz a teraz mi volala sestricka hcg sa zvysilo od pondelka na 31 056 tak ci si mam mysliet?

denulka85
21. mar 2013

@sakura ano bez toho aby ma videla

sakura
21. mar 2013

@denulka85
no tak ako....aj si jej vravela aké máš HCG, že? A aj ti povedala aby si teraz niekedy prišla či ako?

No ty si aká záhada počúvaj.. Ja si myslím že by si mala ísť na sono do centra...

martinazvo
21. mar 2013

@denulka85 aj ja si myslim ze jednoznacne skusit iny ultrazvuk........ robi Ti ho vaginalne alebo cez brusko?

denulka85
21. mar 2013

@sakura no hovorila som jej to hcg aj to ze dnes mi zas brali krv a hned povedala ze nieje dolezite aby hcg sa zvysovalo?

fantinka
21. mar 2013

@denulka85 určite iný utz spraviť a tiež by som šla do car, môže to byť hocičo...

denulka85
21. mar 2013

@martinazvo v pondelok zas idem na utz dovtedy musim nieco vymysliet aby ma poslal na iny utz ale aj ked mi povedal ze ma citlivy

denulka85
21. mar 2013

@fantinka car ani vidiet nechem som maximalne sklamana

sakura
21. mar 2013

@denulka85
čo? No to počujem prvý krát a fakt divé že ti ani neurobí sono a hned nakáže vysadiť...ešte ked aj vie že ho máš vysoké.. nepoviem keby si jej povedala že máš nejakých 10..fakt divný postup 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre