ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
22. mar 2013

@muchotravka166 hm, to je nie velmi dobrý pocit:( môžem sa opýtať, prepáč nemusíš odpovedať, netvoríš vlastné vajíčka?

muchotravka166
22. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka nie som v menopauze a neviem som s tym zmierena urpimne viac podla mna to akoze fakt stoji dost usilia zmierit sa s tym, ale tak su vo mne a uz teraz ich beriem ako svoje dufam ze sa im bude u mna pacit obom a ked nie obom tak jednemu

cucoriedkacucoriedka
22. mar 2013

@muchotravka166 veľmi ti držím prsty🙂 hm....

muchotravka166
22. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka a inak este najhorsie by bolo keby som nemala maternicu no nie? od toho uz fakt horsie asi neni lebo tam sa fakt neda ani vlozit embryo, tak a strasny je aj abort mission to urcite ale vies tuto je aspon troska nadeje

muchotravka166
22. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka 😉 dakujem ti

cucoriedkacucoriedka
22. mar 2013

@muchotravka166 každá tu máme niečo, niekto nič...ale ked je takáto možnosť, tak prečo nevyužiť🙂 že?

cucoriedkacucoriedka
22. mar 2013

@muchotravka166 presne tak🙂 to si pekne napísala..

muchotravka166
22. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka jasne ze hej my zeny pre dieta spravime vsetko, ked po tom velmi tuzime.. aspon to ze ich vynosime a dame sebe dieta ktore nas bude milovat aj pre muza dame dieta , tieto myslienky ma strasne srali zo zaciatku ze ten moj chlap chudak co si dal na krk lebo on je taky citlivy ale zaroven aj tvrdy pred cudzimi ale viem ze vie strasne milovat, tak som sla do toho a budem lubit kazdeho vsetkych aj zo psikom nasim do kopy 😀

muchotravka166
22. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka inak tebe co diagnostikovali?

gigi77
22. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka jojo, cakal som este ci nezavola naspat, ale aj sestricka na recepcii vravela ze to je dnes straaaasne nabite, tak si to vybavim v pondelok

cucoriedkacucoriedka
22. mar 2013

@muchotravka166 no, slabý spermiogram a ja mam trošku zúžené vajcovody...tak nie až tak strašné

cucoriedkacucoriedka
22. mar 2013

@gigi77 no, to veru bude najlepšie...ale fakt tam volaj, lebo sa mi zdá, že už ma dovolenku pred veľkou nocou, tak mi povedala ženská na recepcii.....a povedala, ked som sa objednala na utorok po velkej noci, že je to tam straaasne plné...

muchotravka166
22. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka jaaj tak to ano to je malina aj oproti mojmu to sa da, ja neviem a kolkokrat si bola na ivf ci nebola si alebo v akom ste stadiu atd prepac nie som v obraze , je tu vela osudov pribehov atd

cucoriedkacucoriedka
22. mar 2013

@muchotravka166 maš asi fakt velmi dobrého chlapa...ale ja som to už raz napísala, že asi každá z nás...lebo toto by sme nemohli bez ich podpory podstupovat

cucoriedkacucoriedka
22. mar 2013

@muchotravka166 prvýkrát v centre v septembri pred rokom, hysteroskopia, stimulácia, odber vajíčok, hned hyperstimulák, tak všetkých desat nám mrazili, vklad nebol a mala som 4.3 vklad jedného, ostatne sa prestali vyvíjat, aj to bolo slabšie, negatívna krv v pondelok a ideme dalej....takže vôbec to bol prvý pokus🙂

muchotravka166
22. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no to hej ale nie kazdy dokaze toto vydrzat, chapes niektori sa vzdavaju atd ale kto prezije toto tak su to fakt silne vztahy to sa teraz tu ukaze ake to je ale myslim si ze sme doteraz vydrzali mame velmi pevne zaklady tak ako co sme tu a vydrzalo vam to. a moj manzel vedel ze mam problemy uz s tym si ma zobral on to vedel a zobral si ma aj s tym rizikom

muchotravka166
22. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ty kokos myslis ze koli spermiam sa to prestalo vyvijat? napr nam povedali ze mame dost vysoku patologiu ale zostali nam dve blastocysty myslis ze boli nekvalitne?

cucoriedkacucoriedka
22. mar 2013

@muchotravka166 a ver tomu že to urobil preto lebo ta lúbi...nie z ľútosti🙂 slaboch by ušiel🙂 len nech vám to vyjde, fakt, veľmi vam to prajem🙂

muchotravka166
22. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka aa dakujem ti inak on je fakt dobry jaaj uz zacinam mat zmiesane pocity ked sa tu pise ze ten utros robi divne veci ani neviem ci mam zacat plakat alebo co

cucoriedkacucoriedka
22. mar 2013

@muchotravka166 no podla všetkého áno...a moj chudatko chlap mal najhoší spermiogram práve ked bolo opu..takže teraz papaá q-max....tak hádam ak by bolo treba, tak pomôže🙂)) ale dúfam že medzi tými piatimi súúúúú tie naše dve najsilnejšie🙂 ja som veriaca a snažila som sa s pánom bohom vyjednávat🙂))) a povedala som mu, že nechcem žiadne aby ostali, tak kto vie? možno to aj tak zariadi🙂))) dúfam

cucoriedkacucoriedka
22. mar 2013

@muchotravka166 neplač, čakaj....ja som mala total tehotenské stavy, fakt...aj malého ducha na 11 den po vklade...a nakoniec negat:(

muchotravka166
22. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no ty kokso booze prave tak to zle vyslo no my sme boli odovzdat spermie a v ten den dobre prechladol kym sme tam sli vsak v piatok bolo konec sveta minuly piatok . ale nadcha prisla az na druhy den. no a ty kokso to preco je tak ze ukaze sa ti ciarka a nakoniec s toho nic neni to moze byt ten pregnyl u vas? co ho davate.no ja som inak mala 5 fakt na den et 3 a den po et to jedno co som im tam nechala skoncilo takze mam len dve embryjka a to vnutri a ak su tam este vobec no

elle81
22. mar 2013

@bibi24 to som rada, že si to napisala, tiez som myslela ze lezanim sa to neda ovplyvit, ved dokazom su tu aj baby ktore boli doma a nevyslo to...ale zase beriem to tak te urobili preto maximum 🙂

fantinka
22. mar 2013

@muchotravka166 ja som tiež mala ducha na teste, dokonca na 9 a 11dpet a nič z toho, čiže kazetové testy si nekupuj podľa mňa, tam keď vyprší tých 5min tak ti môžu ukázať pozit. výsledok falošne. Na papierovom sa mi to nikdy nestalo, keď bol negat, tak tam fakt nič nebolo.

muchotravka166
22. mar 2013

@fantinka no pockaj ale ty si mala aj pregnyl nie? nemohol ti ten ukazat falosny vysledok, ja pregnyl nemam

muchotravka166
22. mar 2013

@fantinka jaj a kupila som si dr. max test ten je asi papierovy ta tycinka nie este som to ani neotvorila

fantinka
22. mar 2013

@muchotravka166 hej ten som si skúšala aj ja...aj v dm-ke majú také obyčajné papierové za 2€ tuším...hej mala som, ktovie už.

gigi77
22. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka jejda, ma nestras, nakoniec uz bude mat v pondelok dovolenku a ja poslem ziadost v utorok po velkej noci ☹ ale to by ma hadam upozorila teta na recepcii, ci nie? ona je tam v pondelok uz od obeda, ze?

cucoriedkacucoriedka
23. mar 2013

@gigi77 hej, o dvanástej prichádza....no tak určite by ti to povedala. pretože mne to povedala, ked som jej vravela že nech ma kludne aj ráno v utorok po velkej noci objedná, že má tam už veľa, lebo pred veľkou nocou ma dovolenku....ja si myslím že tam ešte v pondelok bude a utorok už nie...a vpiatok je veľký piatok, takže to by tam určite nebola.

ada83
23. mar 2013

@katulka25 ahoj už ti prišla mrška? mne este nie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre