ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

martinazvo
27. mar 2013

@denulka85 ... a ked to dobre dopadne tak Lattakovej to mozes potom vitazoslavne oplieskat o hlavu 😀

denulka85
27. mar 2013

@martinazvo ani nehovor, strasne nervy mam hlavna vec ze kazdy ma posiela na kyret ale ani jeden dr, nenapisal ze na co ta tam posielaju, aj moj dr napisal ze na hospitalizaciu a primar mas ocareny hlavne blavou ze im ide len o peniaze a vklady co davaju nie o ludske zivoty co su pomalsie alebo o zensku psychiku... primar mi hovoril ze mam byt kludna aj ked dr mi povie nieco zas zle pokial sa zvysuje hcg a nespinim nemam krce hlavne klud vela mi to pomohlo aspon ze jeden lekar mi dava podporu dalej bojovat

katulka25
27. mar 2013

@denulka85 moja, hlavne je ze ti niekto pomoze a bude to ok. drzim palce. zajtra ides na utz?

cucoriedkacucoriedka
27. mar 2013

@denulka85 zlatíčko, ty si román na pokračovanie:( bože, držím ti strašne prsty....🙂

denulka85
27. mar 2013

@katulka25
@cucoriedkacucoriedka baby dakujem za podporu prisaham bohu ze ked to vide tak napisem o tom kniha to vam ja prisaham

denulka85
27. mar 2013

@katulka25 ano zajtra idem na utz

katulka25
28. mar 2013

@denulka85 tak nato sa uz teraz tesiiim 🙂.
Dnes drzim palce.daj potom vediet co a ako

cucoriedkacucoriedka
28. mar 2013

@denulka85 drž sa, nech sa tam už ten obraz vo vnútri trošku zmení a je vidiet aj babatko🙂 daj vedieť.

muchotravka166
28. mar 2013

aaa davam sem fotku ja to tam vidim ze to tam silnie , je mi to sem blbe dat ale tak chcem vediet nazor

cucoriedkacucoriedka
28. mar 2013

@sakura inak tak toto sa musím nabiflovať....a ked budem ja testovať, tak vytiahnem tento obraz z podvedomia 😀 😀 😀 😀 aby som vedela ako to ma vyzerať🙂

cucoriedkacucoriedka
28. mar 2013

@muchotravka166 jasné že to tam je vidiet...len tak daleeeeeeej🙂))) držím silno prsty

sakura
28. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
ani neviem ináč ako ma to napadlo 🙂)) Idem babule na krv.. držte prsty 🙂

muchotravka166
28. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka jaaaaaj dakujem, vies aj sa tesim aj mi je blbe sa tesit sakra ked tu vidim nestastie ale neviem kde sa mam vytesit alebo no vsak chapes

muchotravka166
28. mar 2013

@sakura jaaaj drz sa drz sa daj vediet potom ako

sakura
28. mar 2013

@muchotravka166
diky, diky 🙂 jasné ozvem sa 🙂

muchotravka166
28. mar 2013

@sakura a opatrne chod lebo snehu jak mraku

denulka85
28. mar 2013

@katulka25 dakujem idem az okolo 9,30 ale dr. primr povedal ze este to ma cas tak neviem lebo zas moj dr. je proti 😠

denulka85
28. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka uvidime dnes budem vediet aj presne hcg ze kolko bolo som zvedava

martinazvo
28. mar 2013

@denulka85 drzim palce moja a hned napis co noveeeee 🙂

fantinka
28. mar 2013

@muchotravka166 ale teš sa čo si 🙂 my sa budeme v máji. Len nech silnie hlavne a nech je krv pozitívna, tá je dôležitá.

muchotravka166
28. mar 2013

@fantinka aa tesim sa tesim sa len ja som taka ze myslim aj na druhych viem ake to je ked sa trapi niekto a potom vidi druhych, no hej dufam ze krv bude dobra rovno nech mam aj 3000 hcg to bude znacit vies o com :D twilight a dvojicky haha

muchotravka166
28. mar 2013

@denulka85 drz sa bud silna nedaj sa odbit, ked primar tak hovori nieco tam nie je ok alebo mozno je ale sa s tebou ihruska miminko

muchotravka166
28. mar 2013

@martinazvo bodaj by to vsetko dobre dopadlo a tej lattacke by som to fakt potom o.ebala o hlavu

fantinka
28. mar 2013

@muchotravka166 jaaaaaaj ty a ten twiligt 🙂 inak včera som kukala zase poslednú časť 😀

muchotravka166
28. mar 2013

@fantinka a vsak sranda musi byt a vidi clovek nikdy nevie ale tak co je na tom musime si sprijemnovat chvile hovadinami no ale predsa si to kukla ale kukni to po transfere 😀

fantinka
28. mar 2013

@muchotravka166 ok tak po kete kuknem celú sériu 😀 😀 😀

denulka85
28. mar 2013

@martinazvo urcite sa ozvem ale mam pocit ze este nic 🤐

denulka85
28. mar 2013

@muchotravka166 no vsak toto.... som zvedava ako to cele skonci

muchotravka166
28. mar 2013

@fantinka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teraz mi skoro sopel vyletel haha

muchotravka166
28. mar 2013

@denulka85 dufam ze dobre ale potom by si fakt mohla o.ebat lattakovej nieco o hlavu ty kokos nehoraaaznost ze ti ani sono neurobi nepozre ta na riziko ta necha tak do pci, ze len tak to chce odrobit chod na kyret a je to ty kokoos

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre