ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

muchotravka166
2. apr 2013

@sakura to ma nestvi akoze mi nepovedz ze mi nepovedia co to asi moze byt pri takom hcg pravdepodobne, vsak im poviem ze vsak nemusi to byt na stopercent ale podla skusenosti atd bla bla, no inak ty si mala krasnu blastocystu vau no ja som mala ackovu a beckovu tak som zvedava ale pekne ze aj osem bunkovec ti takto vydrzal a som nervozna lebo mi este nevolaju

sakura
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
xi xi xi nestraš s grcaním 🙂) Pri malej som negrcala tak dúfam že ani teraz nebudem 🙂))
Noo som si aj myslela že dnes bude mať barváno..po dovolenke 🙂
Jaaj mne len stačí vedieť že je to ok, že je jedno mimi a budem spokojná 🙂 Tak ale ked budú dve sa dúfam že nezbláznim 🙂) I ked neviem neviem 🙂)
Ja asi behnem aj k svojej dr na sono 😀 😀 😀

muchotravka166
2. apr 2013

@denulka85 inak chcem sa ta spytat ked ti brali krv poprvykrat pri tomto kete na hcg aku si mala hodnotu? a na kolkaty den asi na 14ty den od ket?

muchotravka166
2. apr 2013

@sakura no toto by som asi aj ja urobila inak planujem ist aj k svojej dr. ked sa mi potvrdi hcg

denulka85
2. apr 2013

@sakura
@muchotravka166 baby ja to nezvladnemmmmmmmmmmmmmmmmm

sakura
2. apr 2013

@muchotravka166
mne volali pred 14 hod.. ti verím že si nervooozna 🙂) Neboj o chvílu zazvoní telefooon 🙂)
No mňa utešovala sestrička aby som sa nebála.. no ale to je útecha teda 🙂) Že sa uvidí na sone....
Ale ja som nemala ani PK a za 2 dni z 8 buniek nechápem ako sa rýchlo rozdelilo na expandovanú blastu...

muchotravka166
2. apr 2013

@denulka85 boze ani mi to nehovor lebo mne je z toho do revu, ja viem ze sa trapis do riti , muza mas doma teraz?

muchotravka166
2. apr 2013

@sakura a ty koks ty si jaka rychla to mas ake mega rastuce embrya vaaau a este bez pk, no ja som pk mala zase a mala som tie blasty a inak tie dvojky by som zase ja prijala vies aj som sa pytala oni podruhykrat tu istu darkynu nezavolaju bohuzial , jaj nevadi kaslat na to len aby tam aspon jedno bolo a ked budu dve bude mile prekvapenie myslim u mna a tak u teba 😝 😝 hadam zvladnes lepsie ako nic no

sakura
2. apr 2013

@denulka85
😒 😒 😒
moja musíš byť silná...vyčkaj ešte do konečných výsledkov....

sakura
2. apr 2013

@muchotravka166
no ved to.. aký turbák to bol 🙂)
No ja nie som chalibačná 🙂 Stačí mi aj jedno 🙂 Jedného čertíka už doma mám 🙂)

gigi77
2. apr 2013

tak caute babule, kedze dnes sme boli hadam vsetky v centre, tak aj ja sa pridavam, ze sme dnes s dr. poslali ziadost, ale neviem, ci nam ju schvalia, ved uvidime vraj o 4-6 tyzdnov....no, pravdupovediac, trochu o tom pochybujem ☹ pretoze embriologicka napisala ze spg kvazi v norme, i ked mame vyssiu patologiu...furt som si myslela ze to je ako zle, ale asi sa treba na to pozerat z pohladu vsetkych parametrov....inak, aj moj muz mi vravi ze podla neho to ma lepsie vdaka chili co je, a on si to dava fakt vsade....ak to teda schvalia, tak asi budem stimulovat v polovici maja, i ked neviem ako to bude kvoli mojej sluzobke, ci to neodolozim o mesiac neskor, ale nebudem predbiehat, pretoze fakt vlastne neviem ako sa toto cele vyvrbi...tak uz mi len ostava jest s muzom chili papricky a dufat ze mozno sa zadari prirodzene

sakura
2. apr 2013

@gigi77
moja a nemohla tam dr niečo dopísať také aby vám to určite schválili????

muchotravka166
2. apr 2013

@sakura ja uz sa zblaznim naozaj nic

sakura
2. apr 2013

@muchotravka166
nevolali?

sakura
2. apr 2013

@muchotravka166
brnkni ty a basta 🙂 Po ústach ti nedajú 🙂)

muchotravka166
2. apr 2013

@sakura niee boze nie co ked na mna zabudli preboha sa zblaznim uz

denulka85
2. apr 2013

@sakura
@muchotravka166 nie akurat isiel na pobednu nechcela som mu volat teraz do roboty kvoli tomu ale ako keby to citil volal tak som mi to nevladala povedat ja uz velka sancu nemam a ani nedavam kleslo o 6000 za tyzden... stale revem najhorsie je ze ked som sa na to uz minuly tyzden pripravila ze koniec vtedy mi dali dalsiu sancu a teraz sa uz nedokazem pripravir ze zas koniec ja asi umrem

muchotravka166
2. apr 2013

@denulka85 jezisi kriste to je vela 6000, no ta nova sanca je vzdy najhorsia ale ked to tak zoberes nemohli vediet ze ci to zle dopadne, chceli to skusit zase ja by som aj bola spokojnejsia na dusi ze to nenechali len tak vies ze aspon viem ze som nedala prec nieco co sa dalo este zachranit , ja nechapem preco to takto dopadne, ta lattakova by sa s tebou mala aspon porozpravat nieco povedat urobit neviem co

denulka85
2. apr 2013

@muchotravka166 kaslem na nu teraz vobec nemam na nu naladu v poslednej dobre je vzdy hnusna...

muchotravka166
2. apr 2013

@denulka85 hm ja viem ze teraz nie ani nevies premyslat nad tym co dalej to sa musis urcite ze dat do psychickej pohody, nechcela by si navstivit psychologa? neni to hanba

sakura
2. apr 2013

@denulka85
☹ to je dosť ☹
Máš aj mrazáčiky?

denulka85
2. apr 2013

@muchotravka166
@sakura mam este styri ale co ak ani to nevide? ja musim mat stale smolu vzdy,,, ja nechcem ostat v nemocnici, ja pojdem domov na vlastne riziko

gigi77
2. apr 2013

@sakura napisala nam primarnu sterilitu + mozno ten vek hadam zobra nejaku ulohu, napisala tam taky kometnar v tomto zmysle, tak hadam vie ako to bezi...aj teraz som v podstate uz rok v cykle a nedari sa nam prirodzene, a to som ja bola pripravena ze kludne aj hned ak by sa zadarilo...ona nepovedala ze urcite to neschvalia, len vravela, ze mozu nam to neschvalit, ale tvarila sa neutralne, asi sa ma nechcela strasit...ale tak hadam budem mysliet pozitivne 🙂 no a ked neschvalia, tak sa s nou mozno dohodnem na nejakych dalsich testoch...nevies co znamena v spg patologia?

muchotravka166
2. apr 2013

@denulka85 no toto zase nerob naco to je dobre ze nechces zostat v nemocnici vidis sama si skodis preboha, vsak uz pocuvaj konecne a zostan lezat preboha nemyslim si ze ti chcu zle, viem ze si nasrana ale zase musis byt zodpovedna aj voci svojmu zdraviu

bibi24
2. apr 2013

@denulka85 deni, velmi ma to mrzi, ze to takto nakoniec dopadlo, je mi to uprimne luto ☹ ☹ ☹
Aj ked som nastvana na tych lekarov, co ta umelo udrziavali v nejakej hlupej nadeji, ked uz aj mne ako laikovi bolo jasne, ze to nema ziadnu sancu. Ved napokon som to tu aj pisala pred par tyzdnami. Rast hcg nic neznamena, ked je vidno len vak a nie plod a srdiecko ☹

Tak baby, ale aspon vidite, ze treba verit doktorom v car (a nie tym a tomu co nam/ vam praje vyhovuje, aj ked pravda a realita byva kruta), pretoze maju ovela viac skusenosti.

Deni, drz sa a neboj, cas vsetko vylieci a budes pripravena na dalsi boj 😉 Aspon vies, ze babo sa u teba vie uchytit a dalsie uz moze byt to prave 😵

sakura
2. apr 2013

@denulka85
moja nesmieš myslieť negatívne... porobia ti ešte nejaké doplnkové vyšetrenia možno...super je ža sa uchytilo..len možno embryjko nebolo ok...
musíš zostať v nemocnici a dať sa rýchlo do poriadku a šup šup ide sa na ďalší pokus.. medzitým chod niekde na dovču si vyvetrať hlavu..urob si nejakú radosť...

sakura
2. apr 2013

@gigi77
fuuha to neviem čo znamená.. daj do googla 🙂)
Neboj, schvália.. ved rok sa snažíte a nič....A to tak dlho bude trvať? my sme mali do 3 týždňov...alebo 4?

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@sakura jaké pekné slovičko že chalibačná 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sakura
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
😀 😀 😀 😀 😀 😀

fantinka
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka kurna ja budem aj doma lezat a priberat konecne len nech sa to podari...a k tej dr. No ja skusam vsetko chapes...nechcem premrhat poslednu sancu od poistovne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre