ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
10. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka uz vecer ma chcel zobrat drahy na pohotovost vraj som bluznila a plakala nevedel co somnou dufam lebo ja tam uz viac nejdem nech je uz 9

denulka85
10. apr 2013

@ada83 a mna este embriologicka prehovarala na pk. povedala som jej ze uz nechcem tam mi poumierali 6 vraj pri mrazenych nie je iste ci preziju pk asi nedam urcite nedam

ada83
10. apr 2013

@denulka85 ja som mala pk tak ich aj zamrazili už si nedam tiež. dufam že to nebude nič vážne

katulka25
10. apr 2013

@denulka85 moja drzim silno palce. Daj potom vediet ako si dopadla.verim ze to neni nic zle. Drz sa

denulka85
10. apr 2013

@ada83
@katulka25 baby dufam brucho stale boli ale uz horucku nemam ale pre istotu idem lebo co zas v noci musim byt predsa fit idem si pre saty 🙂

denulka85
10. apr 2013

@ada83 ale mne pk nerobili ked neboli este zamrazene mne ich bez opytania hned zamrazili bez pk a teraz neviem ci to chcem bojim sa ze zas nepreziju neviem co mam robit

ada83
10. apr 2013

@denulka85 ja by som si asi už nedala pk neviem

ada83
10. apr 2013

@denulka85 no uvidiš čo ti dr povie potom daj vedieť dufam že nič vážne to nebude

denulka85
10. apr 2013

@ada83 urcite dam vediet ak ma neposlu do nemocnice ale ja nejdem ani keby co bolo......

ada83
10. apr 2013

@denulka85 to ti verím ani ja by som nešla radšej budem doma ako v nemocnici 😔

denulka85
10. apr 2013

@ada83 vsak to ja tak nemusim nemocnice ze strach ja by som za zblaznila keby musim spat len jedno noc v nemocnici len dufam ze ked raz budem tehotna tak tam nebudem musiet byt dlho ako baby ktore boli teraz aj 4mesiace hrozneeeee

muchotravka166
10. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka 😀 😀 😀 😀 😀 jezis ze som si to doteraz nevsimla boze naozaj, jeeej aka si pekna vau teraz som si vsimla ze ozaj sa podobame, a nie si ty moje stratene dvojca?

muchotravka166
10. apr 2013

@denulka85 no ja som mala 5 vajicok s toho sa vsetky oplodnili, potom my tri zostali ku dnu transferu ato jedna morula, potom dve blastocysty ale jedna ackova a druha beckova a tieto dve som si dala vlozit, povedali ze neni iste ze mi zostane na mrazenie ani ta morula, tak som chcela surodencov a este dalsia vec , ze chcela som vobec aby sa jedno ujalo, ale ujali sa obe 😀 a o to lepsie pre mna nemam mrazakov ziadnych vies a vajcia uz nedostanem od tej istej a uz druhu darkynu by som nechcela no

denulka85
10. apr 2013

@muchotravka166 takze to si male cerstve vajicka? a mala si pk? ja sa uz bojim dat pk ze zas mi poumieraju to by som uz asi nezvladla 😢

denulka85
10. apr 2013

Baby myslite na mna uz idem normalne sa bojm uz aj horucka klesla na 36,5 😀

muchotravka166
10. apr 2013

@denulka85 no jasnee vsetkych 5 mi dali na PK a prezili ozaj dve, lebo ta morula ze nebola na mrazenie na druhy den som mala volat ci je schopna na mrazenie ale neprezila, ale poviem ti jedno, sice je to diskutabilne, lebo niekedy je embryjku prirodzenejsie v maternici sa uchytit, ale ja som si to takto zobrala ze: ked mi neprezije PK tak by asi neprezili ani v maternici a zacali by sa neskor vstrebavat alebo nieco, lebo myslim ze v pk preziju zivotaschopnejsie , no ale radsej som si povedala ze nech nepreziju tam ako u mna chapes co myslim

muchotravka166
10. apr 2013

@denulka85 inak ine je pk pri mrazenych no ja by som pri cerstvych dala

ada83
10. apr 2013

@muchotravka166 hoj už nespíš 😀 😝

muchotravka166
10. apr 2013

@ada83 cau cau niee ale pojdem si asi kupit kolac teraz rano lebo som hladna a zle mi je

ada83
10. apr 2013

@muchotravka166 tak si upeč

muchotravka166
10. apr 2013

@ada83 aale pojdem si kupit nejaky do pekarni mnaam

muchotravka166
10. apr 2013

@ada83 lubim aj take z listkoveho cesta vies

ada83
10. apr 2013

@muchotravka166 to sa da upiecť a budeš ich mať viac

muchotravka166
10. apr 2013

@ada83 aale praveze asi bude lepsie ked ich nebude tolko vela lebo by som vies ako vypadala celkom gulato 😝

ada83
10. apr 2013

@muchotravka166 to aj budeš gulata pri dvojkách

muchotravka166
10. apr 2013

@ada83 ty kokos nevadiiii aspon raz v zivote

ada83
10. apr 2013

@muchotravka166 to hej máš pravdu

gaga83
10. apr 2013

@denulka85 dufam ze to bude ok, daj potom vediet

cucoriedkacucoriedka
10. apr 2013

@muchotravka166 no ale teeeda, aká pochvala...aj ty vyzeráš dobre 😀 😀 😀 😀 tak to veru neviem, možno aj som.

fantinka
10. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka joj neviem čo mám spraviť, čí ísť teraz alebo až v máji...nechcem to unáhliť zbytočne a hrnúť sa do toho, keď aj ty toľko čakáš, bojím sa, aby sa niečo nepokazilo práve preto, že to rýchlo chcem chápeš...zatiaľ som to nedostala, takže počkám a uvidím. Ale som dnes nejaká depresívna, najprv, že super, podarí sa a potom, že určite sa nepodarí, budem musieť ísť na tretí pokus ☹ čo ti poviem, totálne PMS 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre