ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

bibi24
10. apr 2013

@denulka85 jaaj aha prepac, som to nepochopila, som myslela, ze to kvoli svadbe.
No skus sa cez to preniest, kasli na druhych, mysli len seba a tvojho partnera. Cas je najlepsi lekar a do svadby ti bude troska lepsie 😉 Ber to tak, ze zacinas novu etapu zivota, ktora bude krasna, plna novych nadeji 😉 drzim palce!

denulka85
10. apr 2013

@muchotravka166 urcite nie to je kazdeho osobna vec vidis aspon ze kolko musis chodit do kostola.... ani neviem kolko krat treba ist

denulka85
10. apr 2013

@bibi24 dakujem ti.... mas viac skusenosti co by si robila na mojom mieste, mam 6 embryjok dala by si pk?

denulka85
10. apr 2013

@muchotravka166 toto iste hovorim aj ja cerstve mali dat na pk a nie slabe jedndnove

muchotravka166
10. apr 2013

@denulka85 boze inak to by som bola zvedava ktory embryolog toto robil dufam ze nie ten ujo :D vies ktory taky mlady chlapcisko okuliarnaty

bibi24
10. apr 2013

@denulka85 urcite ano. Aby som sa vyhla dalsej bolesti a sklamaniu pri KEToch, kedy by vkladali 2 - 4 bunkove. Ak su silne a zivotaschopne, tak preziju / prezije a pri vklade blastocysty je vacsia sanca, pretoze to bude to najkvalitnejsie embryjko spomedzi tych 6 tich.

muchotravka166
10. apr 2013

@denulka85 a inak to by bolo uplne super keby ti tych 18 dali pk verim tomu ze by si tam mala aj blastocysty

denulka85
10. apr 2013

@bibi24 do teraz som mala 4 6 8 bunkove neviem bojim sa tej pk lebo maternica je maternica bojim sa tej pk neprezilo mi ani jedno 😢

fantinka
10. apr 2013

@bibi24 no oni nemozu vediet ako telo zareaguje...mozu si mysliet co sa stane ale stat sa moze uplne inak ako predpokladaju...a to ze stale tehotna nie som - myslim ze cast je ich problem a cast moj s mm. Telo, organizmus, psychika. To ze ide clocek na ivf neznamena ze to vyjde okamzite..niekto ide do brna a ani tam sa nepodari...

denulka85
10. apr 2013

@muchotravka166 cerstvych by boli urcite.... nie ja mam tu mladu embrilogicku ma dlhe svetle vlasy

denulka85
10. apr 2013

Baby je to normalne ze som uz nekrvacala a po utz sa to spustilo? stale musim mat problemy na nervy n ic nejde lahko

muchotravka166
10. apr 2013

@denulka85 no ja som bola uz zo vsetkymi, aj s tou ciernovlasatou sme mali konzultaciu, potom ked som volala ze ake su embrya zdvyhol mlady, a pri et bola ta blondyna aj s tym mladym

denulka85
10. apr 2013

@muchotravka166 mladeho som mala pri vklade teraz na posledy on mi povedal ze ake su ebrya pri okienku

muchotravka166
10. apr 2013

@denulka85 no som zvedava ako sa fakt rozhodnes, to pk neni zla vec ale uvidis ci to chces risknut ale jednobunkove su velmi slabe naozaj ☹

denulka85
10. apr 2013

@muchotravka166 ale jednobunkove mi vzdy narastli aspon zatial tie co prezili rozmrazenie mala som naposledy 6 a 8 bojim sa pk radcej asi nech su u mna

cucoriedkacucoriedka
10. apr 2013

@denulka85 no veru, poznám moja, poznám:(

muchotravka166
10. apr 2013

@denulka85 to vazne ti tak narastli? az do 6-8 bunkovych ja odpadnem tak to pekne

denulka85
10. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 musime mat nabuduce stastie

denulka85
10. apr 2013

@muchotravka166 prva krat v decemri dali 3 rozmrazit jednu odumrelo a dve boli 4 bunkove
teraz dali 6 na PK vsetky odumreli rychlo dali rozmrazit dalsie 3 jedno zas odumrelo a jedno bolo 6 bunkove a druhe 8 urcite nedam pk aj muz hovori lebo vsetko sa robi na rychlo predtym mi povedali ze emrya sa rozmrazuju tri dni a po pk mi to vkladali na druhy den po rozmrazeny lebo uz nestihali

cucoriedkacucoriedka
10. apr 2013

@denulka85 neboj sa, na budúce už nebude...nebudeme stimulovať...vyjdu nám kety.🙂

denulka85
10. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka musia ja uz budem mat treti aj ked lattakova na zaciatku povedal ze s mojom diagnozou to vide hned na prvy sup aj kvoli veku

cucoriedkacucoriedka
10. apr 2013

@denulka85 no, ja druhý....neboj sa, určite sa im už u nás zapáči🙂

denulka85
10. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka dufam lebo dalsie sklamanie asi tazko prezijem a ti mas kolko embryjok a ake?

denulka85
10. apr 2013

@muchotravka166 ozaj a ako sa vola tvoj havo? MOJ JE BENI

fantinka
10. apr 2013

@denulka85 my sme mali v októbri 27st. 🙂 nikdy nevieš, ale to nebude podľa mňa také nepríjemné horúce teplo ako v lete nie? potom daj fotkuuu 🙂

fantinka
10. apr 2013

@muchotravka166 v pohode ja som tiež ateista 🙂

denulka85
10. apr 2013

@fantinka jasne neboj sa preto sme dali v maji lasky cas a v juni mame 10 rokov ze sme spolu velke teplo nechem aj tak sa budem potit od nervozity 😀 zajtra mam hotove saty idem prene ak budem vediet vstat z postele

fantinka
10. apr 2013

@muchotravka166 hej viem ktorý ten smrdí 🙂 tá mladá je milá 🙂

fantinka
10. apr 2013

@denulka85 inak vieš čo je sranda? ja som vôôôbec nebola nervózna z obradu ako takého, jediný stres som mala z toho, že sa musím fotiť. Nenávidím, keď ma niekto fotí a tie 3h s fotografkou boli hrozné 🙂 tam sa otočte, tam a sem sa pozrite. No hrúza 🙂 ale užili sme si a zábavu by som si veeeľmi rada zopakovala.

denulka85
10. apr 2013

@fantinka ja sa skor obradu bojim urcite sa zaseknem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 my sa ideme uz fotit o 11tej aj ma slahne v topankach este ze som si kupila aj baleriny 😀 😀 😀 😀 mala si biele topanky? ja budem mat cyklamenove aj kyticu ale este neviem aku vrak to staci ist vybavit zaciatkom maja 😕 len to ze sa nedohodnem s babou co ma svadbu po nas vsetko chce biele ja som kupila aj masle do kostola aj potahy na stolicky naserie ma a nech si da zvlast vyzdobu ja nechem vsetko biele staci ze masle budu biele na lavicke a ja chcem na potahy cyklamenove masle jej sa nic nepaci 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre