ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

csokasi
11. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka Ďakujem za radu. Snažím sa piť hlavne urologicky čaj a ochutený rajec. Tie mliečné veci som nevedela, hneď ide nasadiť ... A pak bude dobreeee.
Ale cítím sa dobre, tak dufam, že krásavec neprepukne ... Iba po vklade má povolené 😀 ...

denulka85
11. máj 2013

@fantinka ja myslim ale predpovd nepusti 😔 😔 😔 22 stupnov a dazd 😢 😢 😢 😢

ada83
12. máj 2013

od dnes mam utroš a je mi nejako divno s tým hormónov

katulka25
12. máj 2013

@ada83 mne z utrosu nebyvalo zle :(ani neviem co by ti pomohlo :(

cucoriedkacucoriedka
12. máj 2013

@denulka85 jej, ty sa vydávaš o týžden...juj🙂

cucoriedkacucoriedka
12. máj 2013

@ada83 no, mne nebývalo tiež z utrošu zle ako katulke, tak neviem:( dúfam že mi ani nebude z neho nejako blbo.

fantinka
12. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka aj ja už chceeeeeem stimulovať.

sakura
12. máj 2013

@ada83
juuj drž sa 🙂 Ja som to už všetko vysadila.chválabohu...ale čo neurobíme pre mimi, že? 😵
Kedy máš KET ?

@cucoriedkacucoriedka
no sevas..už stimulujeeeš?

maxilienka
12. máj 2013

caute baby - ak mozem pridavam sa do temy - cakam na 1. IVFko v Iscare BA. Vsetko to zacne pravdepodobne az moj dalsi cyklus (v juni). Prosim Vas, napisete mi, ake ste znasali tu stimulaciu (branie hormonov)?

ada83
12. máj 2013

@sakura v utorok mam ket zajtra budu volať okolo 10 povedala dr

ada83
12. máj 2013

@katulka25
@cucoriedkacucoriedka ani mne nebolo zle ale teraz ked ich mam tolko tých hormonou je to iné

cucoriedkacucoriedka
12. máj 2013

@fantinka neboj saaaaaa, aj ty budeeeeeš🙂 znášam to zatím oka, pijem červené vínko, kys.listovu a od zajtra už idem na dve diviny denne🙂 takže lepšie ako pri prvej🙂

cucoriedkacucoriedka
12. máj 2013

@ada83 ach adi, verím ti. už to len fakt nejako vydržať toto všetko. uvidíš, budeme na to spomínať neskôr s úsmevom.

cucoriedkacucoriedka
12. máj 2013

@sakura no, už už🙂

ada83
12. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka asi mas pravdu a mozeno je to spojene aj stym strachom ked zajtra budu volat co vsetko musime trpet ale ak to vyjde bude to to najlepsie 😉

cucoriedkacucoriedka
12. máj 2013

@ada83 fakt veľmi držím prsty, nech zajtra zavolajú dobrú správičku🙂

ada83
12. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka diik a ty daj vediet ako opadla kontrola 😉

cucoriedkacucoriedka
12. máj 2013

@ada83 jáj, to ešte je daleko🙂

ada83
12. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka neboj utece to 😉

ada83
12. máj 2013

@maxilienka ahoj ja som znasa stimulku dobre ale nemala pichat som sa nenaucila to robila moja mama 😉

fantinka
12. máj 2013

@maxilienka u každého je to individuálne podľa mňa. Mne nebolo vôbec nič, mala som len bolesti vaječníkov, inak som všetko prežila 😉 pichala som si ich sama, lebo mi to tak lepšie pasovalo.

cucoriedkacucoriedka
12. máj 2013

@maxilienka tak vitaj na bojisku🙂 ja som ju znášala super, pichala som si sama, síce prvé tri manžel, a potom odcestoval na tri dní, tak som musela sama...🙂

a lieky pred KET tiež v pohode.

fantinka
12. máj 2013

@fantinka som nejaká depresívna zase 😔

cucoriedkacucoriedka
12. máj 2013

@fantinka inak, aj ty si mala taký pocit, že napr. ked som išla autom a skackalo po ceste, tak som cítila vaječníky nenormálne...🙂)))

fantinka
12. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka už aj sama sebe píšem, vidíš 😀

cucoriedkacucoriedka
12. máj 2013

@fantinka moja, tak to je zlé, ked si už sama sebe píšeš že si depresívna🙂 preeestan, nemôžeš byt...ja som začala čítat tajomstvo, zasa a som super naladená.....hore hlavu🙂

fantinka
12. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka hm, to nie, ale keď som ležala ma viac tlačili...aj teraz ma občas zabolia, už čakám ms bud. nedeľu, začínajú mi chute 😀

fantinka
12. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka fakt? a o čom to je?

cucoriedkacucoriedka
12. máj 2013

@fantinka inak, ale asi týžden, bola som bicyklovat, som to nejako prehnala po dlhom čase a odvtedy mám krče v prstoch na nohách...neviem čo s tým, som začala už aj magnesium brat, ale normálne sa bojím chodit, ma to chytilo na ulici a teraz mám taký pocit prichadzajuceho krču...fuuuj

cucoriedkacucoriedka
12. máj 2013

@fantinka no vidíš, tak sa ti to tiež kráti...bude pekný darček k narodkám🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre