ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

gigi77
23. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka vidim ze cerveny karafiat doniest kvetkokveko a mne si ho nepriniesla ale si sa prihovorila. 🙂
@denulka85 deni, uz si bola v centre? co ti povedali, ze kedy by si mohla ist?

gigi77
23. máj 2013

@ada83 fuuu, ze kontrola, ja som bola pn a mala som aj vychadzky ale u mna nikto nebol
@denulka85 deni a vlastne uz sa ti obnovil cyklus? lebo asi az potom pojdes ci nie? ja som tu dlhsie nebola tak mozno si pisala

ada83
23. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka to len ja chodím sama na vklad ☹ ty tam stále niekoho máš 😀

ada83
23. máj 2013

@gigi77 no vidiš mala si protekciu

denulka85
23. máj 2013

@ada83 ahoj este som a dufam ze aj ostanem 😉

denulka85
23. máj 2013

@gigi77 ahoj no neviem ci sa obnovil cyklus ale dostala som kramy dva dni pred svadbou na 6 tyzden teraz niekdy by som chcela ist na kontrolu tak dufam ze aj pojdem len teraz mam este vybyvoacky kvoli zmene mena a nestiham pocas vychadzok vsetko.....

gaga83
23. máj 2013

@denulka85 ahoj, ja by som chcela vidiet tvoje fotecky zo svadby;););) aka si bola nevesta

gaga83
23. máj 2013

@ada83 no co dame ten testik zajtra alebo sobotu

ada83
23. máj 2013

@gaga83 dajme sobotu bude to neskor

ada83
23. máj 2013

@gaga83 bola velmi pekna nevesta pozri na fb

gaga83
23. máj 2013

@ada83 dobre, ved aj tak ja mam dostat ms az v utorok

gaga83
23. máj 2013

@ada83 ale nemam sa ako dostat na jej fb aby som ich kukla

cucoriedkacucoriedka
23. máj 2013

@gigi77 hehehe.....ale tak na teba som kukla a som vedela že si to ty🙂 hm, ako sa máš? ideš na služobku?

katulka25
24. máj 2013

@gaga83
@ada83 cakam na vysledky testov 🙂 drzte sa

kvetkokvetko
24. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka 😀 😀 😀 ... ja mam kratke hnede vlasy ...a ako bonus sa mi dnes v noci 1x stalo, ze som nepocula budik a uzila som Estrimax o 3,5 hodiny neskor...urcite ma porazi...mne sa furt nieco musi skomplikovat, uz ma to vazne stve...o pol jedenastej mam ist do CARu, som zvedava, co povie doktorka, ale zase bude taka nijaka, ako ju poznam...idem este googlit dalej co s tymi bolestami...

ada83
24. máj 2013

@katulka25 davame až zajtra bojííííííím

gaga83
24. máj 2013

@ada83 uz aby bolo zajtra rano;););););)🙂

ada83
24. máj 2013

@gaga83 nejaká si nedočkavá ja sa bojííííííííííím ale cecky ma bolia dobre 😉 😉 😀 😀 😀

gaga83
24. máj 2013

@ada83 ja som nedockava na tvoj vysledok;););););) tak mna poriadne tiez bolia ale ze vraj to je z dufastonu

ada83
24. máj 2013

@gaga83 ten nemám tak asi s estrinaxu potom v mojom pripade

denulka85
24. máj 2013

@ada83 neboj adka urcite sa ukazu // 🙂 🙂 🙂 dufam ze aj ja pojdem jun-jul na ket...

ada83
24. máj 2013

@denulka85 keby ideš na kontrolu či ešte nevieš

denulka85
24. máj 2013

@ada83 neviem stale nieco do toho pride... asi pockam novy obciansky lebo vsade ho pytaju sobasny im nestaci.... a potom chcem ist cim skor....

ada83
24. máj 2013

@denulka85 to hej treba najprv vybaviť doklady a potom to riešiť

denulka85
24. máj 2013

@ada83 vsak to.... neviem kde mi hlava stoji.................

ada83
24. máj 2013

@denulka85 a ešte ked to musis stihať všetko cez vychádzky

kvetkokvetko
24. máj 2013

@kvetkokvetko tak som prd vybavila 😀 doktorka mala vela ludi, takze ma len zavolala do ambulancie sestriciek...pozrela do karty, ze ona s tym teraz nevie nic robit, ze pokial nekrvacam...teda v pondelok bude vklad, ak dovtedy nezacnem krvacat...vidime sa v pondelok...idem aj nieco robit, lebo dnes som cele rano len googlila 😀

fantinka
24. máj 2013

@kvetkokvetko a tie lieky sa musia presne na hodinu a minútu? Prednison pijem ráno okolo 6-7, estrimax poobede o pol 3 +/- 5min a anopyrín večer okolo 8. Ale je mi divne, neviem, či z tých antihistaminík alebo hormónov...hlava sa mi krúti.

fantinka
24. máj 2013

@ada83
@denulka85
@cucoriedkacucoriedka ja idem 3.6. na kontrolu k Valkymu, to budem 15DC, takže vklad vychádza na moje narodky +/- 😀

fantinka
24. máj 2013

V tej knihe, čo som tu spomínala tento týždeň - Kľúč - sa píše, že dosiahnete všetko, po čom túžite, ak na to myslíte nielen vedome, ale aj podvedome a intenzívne...som nad tým tak uvažovala, ako som knihu čítala, že ja som vlastne počas tých prvých pokusov myslela na mimčo, že ano ano chcem ho a potom, keď som ich už mala v sebe ma chytila panika, že čo budem robiť, keď to vyjde 😀 😀 😀 chlap si po sebe ani tanier neuprace, budem mať 3 deti omg 😀 😀 ale teraz, ako sme mali toho chorého psa, tak sa staral, vozil, vybavil, teda už aj podvedome chcem mimčo, to je čo? hotová psychológia alebo psychiatria? Neviem teraz 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre