ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
7. jún 2013

@katulka25 a to ten liek tu u nás nemali že si išla až tak daleko

ada83
7. jún 2013

@denulka85 tak neviem asi im bolo divne že si neprišla na kontrolu alebo čo uvidís ked tam pôjdeš

mima1416
7. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka mám zníženú činnosť štítnej žľazy, ale neberiem na to žiadne lieky. tak to bude asi ono... ďakujem krásnučko 🙂

denulka85
7. jún 2013

@ada83 no uvidim chcela som ist bud.tyzden ale lattakova ma dovolenku tak idem az 18ho a dufam ze budem uz o kramoch mala som to pekne vypocitane ze pojdem pred kramami a pokaslalo sa ze ma dovolenku 😖

ada83
7. jún 2013

@denulka85 uz nie je lattakova 😝 a nechcela si ist niekomu inemu ked tam nebude

havranica
7. jún 2013

@ada83 adi a ako sa teraz vola, nevies nahodou?

ada83
7. jún 2013

@havranica grossova tak nejako by sa msla volat

cucoriedkacucoriedka
7. jún 2013

@mima1416 áno, ale mala by si brat..nie je to velmi dobre pre tehotenstvo...ja mám tiež zníženú činnosť, beriem Lthyroxin...a ak by som otehotnela, tak mi zvýši automaticky dávku...pozor na a hlavne, na štítnu žľazu 🙂

cucoriedkacucoriedka
7. jún 2013

@ada83 čččau adi, no ako? ja kašlem jak keby mi za to platili, dnes som bola u lekárky, dala mi calcium a celaskon do žily a dalšie štyri na pitie...ale už aspoň vydávam zvuky, síce sa to ešte na reč nepodobá, ale určite zajtra bude lepšie🙂)) ešte som netestovala, dnes je 11. deń....vobec m to neláka...už sa teším na pondelok, len dúfam, že ten kašeľ neublížil embijkám🙂

denulka85
7. jún 2013

@ada83 no na recepcii mi nepovedali ze mozem ist aj k inemu 😕

denulka85
7. jún 2013

@ada83 co si colombo??? vsetko vies o nej.... 😅 😅 😅 😅 😅

ada83
7. jún 2013

@denulka85 nie fantinka to písala a je to na stranke iscare má tam menené meno

ada83
7. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka neboj neublíži embrujká budu rásť 😀 tak v pondelok čakám na správu 😉 ja som prišla akurát z práce bol klud všetci chodia pozerať moravu 😉

denulka85
7. jún 2013

@ada83 ano akurat som to videla 😅 a teraz co s nami co chodime k nej??? mozme si zmenit alebo vybrat dr ked pojde na matersku????

ada83
7. jún 2013

@denulka85 to neviem ale cuci povedala že ta mladá nová že to ma po nej prevziať uvidíme ja tam pôjdem cca za mesiac a na ket ešte neviem či august alebo september a to tam asi uz dr nebude

denulka85
8. jún 2013

@ada83 neviem ani ja ale ktovie ci ta mlada nova je dobra

cucoriedkacucoriedka
8. jún 2013

@denulka85 robí v ružinove na II. gyn-por klinike...mám tam svojho doktora, ku ktorému chodím a tvrdil mi, že je šikovná, pýtala som sa🙂 a vklad mi urobila ukážkovo a čo bola hlavné, bola veľmi veľmi ľudská🙂

denulka85
8. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka to vazne??? nie ona je tam s ciech??? alebo to inu mysleli??? ja neviem a kolko moze mat a&ws rokov??? rozmyslala som nad petrovou??? ktovie dokedy bude lattakova v iscari,,,,

appolo
8. jún 2013

@ada83 ahoj tak som tam bola vcera na tej laparoskopii.a vysledok je ze mam endometriozu.uz som si o tom citala a nieje to nic dobreho.takze bude nasledovat dalsia liecba:(

ada83
8. jún 2013

@appolo tak to je mi luto že to takto dopadlo čo ti daju teraz lieky a kedy môžeš isť potom na to

appolo
8. jún 2013

neviem co bude v piatok mam ist na stichy a pak sa dohodnem s doktorom co bude.asi to budeme riešiť s liekmi

ada83
8. jún 2013

@appolo a ako sa citíš po laparke

ada83
8. jún 2013

@denulka85 to je ta co je na tej stranke lejdy čo si sa jej aj ty pýtala podla mna viac ako 30 asi nebude mať

cucoriedkacucoriedka
8. jún 2013

@denulka85 nie, ona nie je z čiech...no vieš čo, okolo tridsiatky môže mať...neviem jej vek odhadnúť, vyzerá ako dievčatko🙂))

ada83
8. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj tak čo hlas už máááááááááááááááááááááááááááááááááááááššššššššššššššššš

cucoriedkacucoriedka
8. jún 2013

@ada83 máááááááááááááááááááááááááááám 😀 ešte chripím, ale je to o patdesiat percent lepšie jak včera...juuuj, my sme s mužom nejakí fakt chrobační, nechápem, on už druhý den leží, bo ho seklo v krížoch...tak sa smejeme že jak lazari...ved vôbec nie sme chorí...a hla..odrazu obaja zalahneme🙂 ale už sa to lepší všetko🙂)) len mi je luto že von je pekne a my dnu:( ale čo už

ada83
8. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka no vidíš choroba vie kedy ta má navštíviť no bolo na čase že sa oteplilo 😉

appolo
8. jún 2013

@ada83 ako po operacii.dost to boli.ale co by som pre to neurobila aby som mohla mat baby 😉

ada83
8. jún 2013

@appolo t hej neboj bude dobre za par dni kto ta operoval 🙂

katla
8. jún 2013

@ludi123 Podla mňa to máš na dobrej ceste. U mňa bolest krizov bola znamenie číslo jedna, aj keď ma len napadlo či som neprechladla a aj zvýšená teplota je klasika pri začiatku tehotenstva. S ohss to nemusí nič mať. Ale ja som ho dostala na 5. deň po vklade kvôli zvýšenému hcg.
Kedy ideš na krv?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre