ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

klaudia84
14. okt 2013

@ada83 ahooj,to je super,ja az nov.idem na kontrolu,po menzes.

ada83
14. okt 2013

@klaudia84 ale neviem či pojdem ešte tento rok na opu či t nenechám na januar

klaudia84
14. okt 2013

JA ASI TIEZ NIE,CHCEM SKUSIT INFOLIC.

efkac
14. okt 2013

takze dnes bola piata tabletka clostilu a v stredu idem na utz..som velmi zvedava na vysledok,kedze som dost intenzivne citila uzivanie clostilu..

ada83
15. okt 2013

@efkac potom daj vediet ako si dopadla

efkac
15. okt 2013

@ada83 urcite dam vediet..🙂 a ty ako pokracujes? Cakate na ten novy rok? Ak sa smiem opytat, preco ste sa rozhodli pockat?

ada83
15. okt 2013

@efkac hej cakam vcera som vokala ze ziadoat caka na podpis 29 idem na hematologiu tak uvidim ako tam dopadnem a kedy budu vysled chceka by som mozno este tento rok uvidime kedy pride mrcha lebo zatial meska mala prist 7 a nic

efkac
15. okt 2013

@ada83 to vzdy ako naschval, ked chceme aby prisla,tak meska a ked ju nechceme tak pride aj skor...mas aj nejaky dovod pre tu hematologiu?alebo len ides len vramci inych vysetreni?

ada83
15. okt 2013

@efkac len tak som sa objednala dr mi robila nejakú hematologiu a moja dr najpr povedala že je to tam na hranici a teraz tá čo ju zastupuje tak povedala že podla tých výsledkov si budem pichať fraxik tak idem skusiť k hematologicke aby mi povedala niečo viac

efkac
15. okt 2013

@ada83 aha, tak potom drzim palce aby vysledky dopadli dobre...🙂

ada83
15. okt 2013

@efkac diikk ale chcela by som možno ešte tento rok uvidime

efkac
15. okt 2013

@ada83 pod stromcek?...🙂

ada83
15. okt 2013

@efkac dr povedala že bude babo pod stromcekom neviem uvidíme už viem do čoho idem

efkac
15. okt 2013

@ada83 treba verit, ze sa podari...pomoct ako sa da (a verit lekarom ze urobia co mozu) a zvysok nechat na prirodu..a tiez je podla dolezite tesit sa aj pocas celeho "niekedy zloziteho" obdobia nadalej z beznych radosti a zit svoj zivot dalej..aspon mne to pomaha...

ada83
15. okt 2013

@efkac to hej treba veriť a verim v to ze teraz už budeme konecne tehu všetký

efkac
16. okt 2013

takže po clostile mám 5 vajíčok, v sobotu večer predpísaný pregnyl a v pondelok ideme na to...🙂

ada83
16. okt 2013

@efkac super uroda to ides na iui hej zabula som 😀

efkac
16. okt 2013

@ada83 hej iui, valky povedal ze vyskusame a aspon si trochu odsleduje moje vajecniky ako reaguju...aj ked velku sancu tomu nedavame...ale niekedy aj motyka vystreli..🙂

ada83
16. okt 2013

@efkac to máš pravdu kamoška na tak ostala tehu

lea231
19. okt 2013

baby, tak nemam ani ja dobre spravy .... nic noveho, skusime v januari. drzim palce ....

cucoriedkacucoriedka
19. okt 2013

@lea231 😠 ☹ drž sa

lea231
19. okt 2013

@cucoriedkacucoriedka vdaka, som chora uz 3.tyzden...v pondelok idem k lekarovi ... drz sa aj ty...nech babo rastie a ste zdravucki 🙂

efkac
19. okt 2013

Pregnyl dnes pichnuty,uz len pockat do pondelka...zacinam byt nervozna...

cucoriedkacucoriedka
20. okt 2013

@lea231 jáj, to čo ťa tak skolilo? a dakujem veľmi pekne. a skoré uzdravenie prajem.

efkac
21. okt 2013

dnes mam za sebou iui, nebolo to sice nic prijemne, ale ak by pomohlo, tak by som to absolvovala aj kazdy den...ale vela si neslubujem...☹

ada83
21. okt 2013

Ziadost schvalene dnes volala sestticka

efkac
21. okt 2013

@ada83 takze si pojdete pre ten "vianocny darcek"?...🙂

ada83
22. okt 2013

@efkac asi hej uvidíme idem v pondelok za dr a uvidíme čo povie či teraz alebo v januari

efkac
22. okt 2013

@ada83 potom daj vediet ako ste sa rozhodli...

ada83
22. okt 2013

@efkac zrcite dam chcem ist v dec aj nechcem uvidime

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre