ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
3. okt 2014

@alexia17 vies co s praci chcu 2 jedno ide k ocovi deti 1 chce mamina kole jedno chce byvala spoluziacka ale inac nasu som nasla cez bazos.sk chcela som aj ja tam dat a je to aj na mojom fb

alexia17
3. okt 2014

@ada83 tak to mas aj malo steniatok, aky zaujem 🙂 a to ze 4kg yorksir, znamena, ze je vacsi ci mensi, neviem ako je to plemeno delene . my mame apenzelskeho salasnickeho psa

alexia17
3. okt 2014

pozerali ste webstranku iscare, je uplne nova, je sice pekna, ale este sa mi nezda funkcna a uplne im vypadli lekari a ich ordinacne hodiny, snad to este upravia

demi2
3. okt 2014

Ahoj ja som ta raz vo februari videla v Iscar Ba., aspon si myslim, ze si to bola ty 🙂 Ja som bola tento tyzden u lekarky a tiez som sa pytala na soft, ale ten mi neodporucila nakolko mam uz 40r. Vraj pri softe je malo vajicok, ty mas aku skusenost?

demi2
3. okt 2014

@ada83ahoj ja som ta raz vo februari videla v Iscar Ba., aspon si myslim, ze si to bola ty emoticon Ja som bola tento tyzden u lekarky a tiez som sa pytala na soft, ale ten mi neodporucila nakolko mam uz 40r. Vraj pri softe je malo vajicok, ty mas aku skusenost?

mamartinka
3. okt 2014

@alexia17 no ja som to pozerala vcera a nezda sa mi stranka vobec zmenena.A lekari su tam na stranke co aj boli.Vsetko stare.

smejlicka
3. okt 2014

@misenaf okrem toho mam problem z pecenov a hepatolog a gastroenterolog sa tak vyjadrili ak zostanem tehotna treba pichat fraxi..

alexia17
3. okt 2014

@mamartinka pozri teraz, nasla som ordinacne hodiny, ale o lekaroch popis ako bol som nenasla

ada83
3. okt 2014

@alexia17 nepozerala ale boli tam ordibacne asi min tyzden

ada83
3. okt 2014

@demi2 moze byt ja som tam kazdu chvilu a vo februari sme riesili 2 ivf. My sme skusali soft lebo pri velkej stimulke som mala 2 vajka a neboli kvalitne tak teraz dr chcela skusit soft s jednym vajkom a malo by byt kvalitnejsie

ada83
3. okt 2014

@alexia17 kukam je nejaka nova ta stranka konecne

ada83
3. okt 2014

@alexia17 ale esste asi nefunguje nic nejde kliknut

alexia17
3. okt 2014

@ada83 malo by sa to asi rozbalit, ale ked rolujes tak to vidis a mozes rozbalit. Ale nas tim je uplne prazdny. To maly spustit az ked by to bolo plne funkcne. Prdtym sa mi zdala prehladnejsia

ada83
3. okt 2014

@alexia17 mne len to spodne slo otvorit to hej mali tam dat spranka nedostupna alebo nueco take a kedy pojde teraz tam neviem ci aspon kontakty funguju uvidime ked ju spustia a dufam ze ju budu aktualizovat aj s ordin hodinami aj cennik

alexia17
3. okt 2014

@ada83 ordinacne su tam aktualizovane aj ten aktualizovany cennik tam je

marculik
3. okt 2014

@demi2 Ahoj no mne tam povedali nech si pripravim okolo 1000 -1500e lieky ma zatial vysli 300 a este som nebola na dalsom pokuse tak neviem ci ma to vyjde lacnejsie ci mozno aj ako na sk,ale som sa rozhodla proste ist vyskusat.ked sme tam boli prvy krat mala som znich prijemny dojem nebola som len cislo a peniaze aj dokonca sestricka je z sk odkial som aj ja tak to potesilo,ale nejde oto,hlavne som ich chcela vyskusat vela kladnych ohlasov som mala na tu kliniku ,tak dufam ze tam mi to uz vyjde 🙂

marculik
3. okt 2014

@ada83 adu ty si samoplatca to si uz vyuzila 3 pokusy ?

ada83
4. okt 2014

@marculik ja mam este 1 pokus schvaleny

demi2
4. okt 2014

@marculik Aj ja som na Reprofit vela dobre pocula, chodia tam pary z celej Europy - to hovori za vsetko. Ked si isla do Brna aj si si brala kopie vysetrni ktore si mala, alebo oni dobia vsetky odznova?

demi2
4. okt 2014

@ada83 ahoj to je dobra cena, len mne ju neodporuca nakolko mam uz 40r.

ada83
4. okt 2014

@demi2 aha a ku komu chodis ale mozno by pomohlo aj soft

demi2
4. okt 2014

K Lenke R. chodim. Aj som sa pytala na ten soft ale neodporuca mi to vzhladom k mojmou veku.

ada83
4. okt 2014

@demi2 aj ja k nej chodim a mne zase ze skumeme ja som pri 2 ivf pichala 175j gonalu a boli 2 vajka nie moc kvalitne tak preto chcela soft mam este 1 ivf ziadost schvalenu ale dufam ze nebude potrebna tak idete teraz rovno na ivf

marculik
4. okt 2014

@demi2 Ahoj je tam potrebne mesiac dopredu sa objednat ,ze maju toho vela a zobrala som si papiere vsetky co som mala doma aj zo stimulacii a tak co som si pichala kolko vajok som mala a nic viac pytali sa ma ci som mala vysetrenia hematologicke ukazala som im papiere co nam robili geneticke testy a ma vysetril a navrhol co ako dalej a predpisal lieky ,pri stimulke nemusis tak cestovat staci ze by ta kontroloval tvoj gynekolog a ty by si tam len volala alebo posielala spravy emailom a to bolo vsetko 🙂 je dobre sa tam objednat a popripade ak nemas hematologicke vysetrenie je dobre si ho dat spravit a tiez aj zo stitnej

demi2
5. okt 2014

@ada83 ja som brala gonal a menopur. Mala som 8 oycitov z toho 3 prezili. 2 vlozili a 1 zamrazili. Az pri tom zamrazenom som prvykrat otehotnela ale skoncilo to MA ☹

demi2
5. okt 2014

@marculik Dakujem za info. Podla coho si si vyberala lekara v Reprofite, koho mi odporucas?

marculik
5. okt 2014

@demi2 No je stranka takisto klinika reprofit tu na modrom koniku a viac som pocula take dobre ohasy na koudelku on je tam veduci ale aj na stelca a tiez machacek.Som pocula ze tomu koudelkovi je tazko dostat no skus si zavolat a uvidis ja som bola u stelcovi je velmi sympaticky 🙂 ale bol aj velmi mily vsetko sa mozne pytal a potom mi poradil co a ako dalej,bol velmi zlaty,poznam iba tohto osobne tak ja by som ti tohto ale ved skus ist na tu stranku a popytaj sa zien

marculik
5. okt 2014

@ada83 ahoj no co ako sa citis uz mas kolko po vklade?drzim palce 🙂

ada83
5. okt 2014

@marculik ahoj v sobotu min tyzden som bola 8 den som po klade . Dobre sa citim len mam nafuknute brucho

alexia17
5. okt 2014

@ada83 co havkovia? Uz su

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre