ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

marculik
13. dec 2012

@gaga83 a neboj vtich papieroch pokial sa pametam si vypisete ty a priatel ci manzel len udaje ako meno ,priezvisko datum narodenia,bydlisko,poistovna,vyska,vaha to je asi vsetko a tusim aj meno lekara gynekologa

katulka25
13. dec 2012

@gaga83 ahoj, k Valkymu chodim asi rok. isla som k nemu po druhom potrate, povedal vtedy, ze to skusime este raz, aby to hned poddchytil ale nevyslo to. Potom skonstatoval, ze to boli asi biochemicke tehu. pretoze ani raz mi nic nebolo vidiet na sono. jedine HCG z krvi vzdy rastlo a potom som zacala krvacat a uz to islo. teraz v januari by sme mali mat vklad. tiez mame 7 embryi zmrazenych, uvidime kolko sa rozmrazi a kolko bude ok. nejako to cele uz nerieisim a nechavam tomu volny priebeh. uz ma to psychicky velmi nicilo. a pricina? obaja ste zdravi a chudak valky je tiez z nas nestastny a nevie nam pomoct. tak uvidime ci IVF vyjde.

katulka25
13. dec 2012

@denulka85 tak silno drzim prsty aby to bol chlapes 🙂 a hlavne, aby to vyslo

denulka85
13. dec 2012

@katulka25 JAJJJJJJJJJJ dakujem ja uz v nedelu spravim test bude 10 den 🙂

katulka25
13. dec 2012

@denulka85 no tak uvidime ci uz nieco ukaze. nebude to moc skoro?

denulka85
13. dec 2012

@katulka25 nevadi spravim aj neskor bude desiaty den, mama mi hovorila ze by to mohlo mozo ukazat aspon nieco take slabe tak verim tomu 😉

katulka25
13. dec 2012

@denulka85 tak drzim prsty 🙂 urcite to bude ok

denulka85
13. dec 2012

@katulka25 dakujem a urcite sa ozvem....... 😎

gaga83
13. dec 2012

@marculik ahoj, ďakujem za palčeky.Zvažovala som aj nad brnom ale skúsime vymeniť doktora, doc. Valky má určite viac skúseností. Aj keď to máme dosť ďaleko ( 200 km ) za pokus to stojí.

gaga83
13. dec 2012

@katulka25 tak sme na tom podobne, no v utorok uvidím čo vymyslí. Tak ti držím palčeky aby to dobre dopadlo.

marculik
13. dec 2012

@gaga83 som kukala si zo zvolena ja som inak s rim.soboty,len teraz uz zijem v partizanskom a viem ze je to daleko ,no ved uvidis len ti pomoze

silvinnka
14. dec 2012

kocky,docenta Valkyho vrelo odporucam,je sice svojsky,ale vdaka nemu mam krasne zdrave dvojicky(dievcatka) 😵

gaga83
14. dec 2012

@marculik no je to dlhá cesta, uvidíme ako to budeme zvládať.To sa ti ako podarilo tak ďaleko presťahovať?? 🙂

marculik
14. dec 2012

@gaga83 noo vidis o partizanskom som ani nepocula a dost som ja cestovala za pracou ked uz u nas taka bieda a son sa zoznamila a prisla som za nim sem a uz tu byvam dva a pol roka 🙂 no o uz ,je to dlha cesta to je pravda no dufam,ze sa nam to raz vyplati,lebo ja som uz asi trosku stoho zufala ,niekedy si myslim,ze to uz nezvladam ze som tak blizko a bojim sa ze stale to ale nebude konecna cesta za nasim snom,fuu co je uz za mnou jak filozofujem,uz radsej idem off,tak pekny piatkovy vecer 🙂

katulka25
15. dec 2012

@silvinnka jeeej, tak to ti gratulujem 🙂 a ak sa smiem spytat aky ste mali problem? ja k nemu chodim tiez a verim , ze nam pomoze

silvinnka
15. dec 2012

@katulka25 ahoj,ja ked som otehotnela prirodzene,vzdy do 10 tyzna som potratila (4x som dosla o babo) ,moja dr. mi odporucila iscer,tam sa nam zadarilo az na 3. ivf,tym,ze som sice mala vzdy 6-7 oocytov,zial vsetky sa do 4teho dna prestali delit....v iscare mi zistili geneticku poruchu oocytov 😉 pri 3tom ivf. docent zmenil komplet postup,predpisal inu stimulku a nakoniec sa zadarilo....sice od 25. teho tyzdna az do poorodu som lezala non-stop v nemocke ale stalo to za to....deti sa narodili v 34 tt,zdrave a silne 😉

katulka25
15. dec 2012

@silvinnka tak ty si si toho tiež prešla. A aku stimulku si mala pri neúspešných a aku pri úspešnom pokuse 🙂 potesila si má a dodala ďalšiu nádej

silvinnka
15. dec 2012

@katulka25 merional (prve ivf),druhe(neviem ako sa volali tie inj,ale strasne stipali) a pri poslednom uspesnom Gonal 🙂

mili78
15. dec 2012

@silvinnka ... Silvi a mozem sa spytat ako ti zistili tu geneticku poruchu oocytov? Doc.Ondrejcak ti robil nejake vysetrenia, alebo ako nato prisli? dakujem

katulka25
15. dec 2012

@silvinnka no ja som mala puregon a posledny den stimulky merional. a mala som 14 vajicok,

katulka25
16. dec 2012

@denulka85 ahoj, tak ako, robila sa test?

denulka85
16. dec 2012

@katulka25 vsak rano som si spravila ale bola len jedna ciara tak vidim chyta ma depka aj ked ju nechcem tak pockam do 20 na krv 🤐

katulka25
16. dec 2012

@denulka85 nedepkuj, podla mna je to este skoro na test. aj jedna moja kamoska takto testovala na 10 den a bola len jedna ciarka a nakoniec ma uz rocn dvojicky, takze nedepkuj, to nie je dobre. a ako sa inac citis?

denulka85
16. dec 2012

@katulka25 jaj tak teraz si ma trocha potesila DAKUJEM 🙂 a podla teba ked ma po transfere od tretieho dna boli brucho tak dufam ze to vide jaj nech uz je piatok a budem vediet na com som 😉 nevies ako to je ze uchyti sa to na 3 az 4 den a hcg sa zacne hned tvorit ked sa to uchytilo?

katulka25
16. dec 2012

@denulka85 no hcg neviem kedy sa tvori, ale 10 dc je este skoro. mozno skus zmerat bazalnu teplotu. ak je nad 37 je to ok. ale niektore ju maju aj nizsiu. kazda to mame ine. ale mne napr test ukazal slabulinkiu ciarku vzdy najskor az den po vynechani mrchy. takze hlavne klud., este je skoro

denulka85
16. dec 2012

@katulka25 no vsak aj s toho mam depku lebo zajtra by mali prist a ked pridu tak ani neviem ci si mam davatz dalej ustrogestan..--- budem musiet volat do iscare ak by prisli ale modlim sa aby meskali---

katulka25
16. dec 2012

@denulka85 nepridu, uvidis. vsetko je ok.

denulka85
16. dec 2012

@katulka25potichu sa modlim..-... a ani neviem ci terba nadalej brat ten utrogestan keby prisli asi to uz nebudem ani spominat lebo este pridu 😀

martinazvo
17. dec 2012

ahojte kocky, tak ziadost je v centre a 3.1. si idem pre recepty a rozpis protokolu... neviete mi poradit, na co vsetko sa mam doktora spytat? ohladne liekov a protokolu? aby sme na nieco nezabudli... vdaka za rady a prajem krasny predvianocny den 🙂

jajus18
17. dec 2012

@martinazvo ahoj.neviem ku komu chodis,ale urcite ti vsetko on vysvetli aby si vedela ze co a kedy treba pichat,vytlaci ti protokol a podla toho budes vediet kedy mas zacat a kedy dopichovat posledne injekcie atd. 😉 drzim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre