ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

danuska111
8. jan 2013

@denulka85 ďakujem, aj ja k nej chodím, boli sme včera

denulka85
8. jan 2013

@danuska111 ona je mile a podla mna aj dobra 🙂 🙂 🙂 ani vam sa nedari? nam uz tri roky 😒 😒 😒 😒

ada83
8. jan 2013

@danuska111 tak dufam že sa podarí

danuska111
8. jan 2013

@denulka85 so všetkým, čo si napísala, len súhlavím, aj mi sa snažíme už takmer 3 roky, máme jednu dcérku, ale aj tú horko ťažko splodenú, síce prirodzene, ale zase to nejde, tak sme už išli sem

danuska111
8. jan 2013

@ada83 si zaltá ďakujem.. aj ja dúfam

milacik3
8. jan 2013

@denulka85 a preco si ju absolvovala musela si ?

denulka85
8. jan 2013

@milacik3 ahoj musela lebo nevedeli ze preco sa nam nedari tak ma poslali na laparku a zistili mi zlepene vajcovody a nedaju sa oddelit tak preto nam doporucili ivf.... a ty?

martinazvo
8. jan 2013

@sakura ja som u Dr. Hrúzika

denulka85
8. jan 2013

@danuska111 neboj sa..... je mila aj teraz ked som bola na ivf a nevyslo tak ma podporila ze sa nemam bat teraz to vyslo aj lieky mi este viac predpisala...

milacik3
8. jan 2013

@denulka85 aha a to predtym robili muzovi spermiogram? lebo mne povedala dokt. ze keby som mala ist na prefuky ze aj tak budu potrebovat vysledky muza..tak on tam isiel a mal zly SPG... tak este uvidim co mi dokt.povie ci budem chodit do caru...alebo este budeme skusat prirodzenou cestou

martinazvo
8. jan 2013

@ada83 dakujeeeeem, to verim... no dnes uz je po 14:00 hod., takze uz aj keby prisla hned teraz, picham az vo stvrtok a tym padom mi vychadza 5. den az po vikende, juchuuuu 🙂

denulka85
8. jan 2013

@milacik3 no museli sme v nz spravit spermiogram a ten bol dobry... tak uz len zostali prefuky tak ma poslali do gpn koch v ba a tam to zistili a lekar ma doporucil na ivf a isla som do iscaru a som tu 🙂

denulka85
8. jan 2013

@martinazvo ti si pichas az na piaty den? ja som si musela pichat na druhy den elonvu....

milacik3
8. jan 2013

@denulka85 aha no nam v care odporucili IVF lebo mal zly SPG muz ale tak uvidime..mozno este zopakujeme SPG ..mozno sa pomylili alebo sa to zlepsi lebo berie vitaminky... tak uvidime..

martinazvo
8. jan 2013

@denulka85 picham si od 2. dna mrchy (ak dostanem do 14:00 tak to pocitam ako prvy den, ak az po 14:00 tak ako prvy den pocitam az den nasledovny), ale na kontrolny UZV kde mi skontroluju ako reagujem + upravia davky + vysvetlia pichanie Cetrotide idem na 5. den pichania s tym, ze si v ten den rano nepichnem, idem tam s perom a pichem si az tam po UZV pripadnu upravenu davku...

denulka85
8. jan 2013

@martinazvo jaj neboj vsetky tu budeme naraz tehotne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denulka85
8. jan 2013

@milacik3 aha no mozno sa vam podari aj normlane 😀 😀 😀 😀 😀

martinazvo
8. jan 2013

@denulka85 to by bola pecka! ... tento rok sa narodia same extra babatka 🙂

klaudia84
8. jan 2013

@silvinka20 drzim ti palce🙂

silvinka20
8. jan 2013

@denulka85 nieje dobre ist na ket s obavami a strachom. my sme s babami este aj blbli na izbe, som im hovorila ked som uz bola po zakroku, ze uz album s fotkami zo sona mam pomaly plny. brala som to tak trosku na lahko, brala som to tak ze ak to nevyjde aj tak mam este embryjka, ze mam moznost este skusat. skus sa trosku psychicky dat do pohody. to strasne strasne pomaha. aj ked je to velmi tazke. radsej tak pockaj kym nebudes v pohode.

silvinka20
8. jan 2013

@denulka85 mne lekar povedal ze su dvojbunkove, ze mozu mat ine pohlavie a tak. hned na prvom sone.

lubiduch
8. jan 2013

ahojte ja som chodila k Dr. Lattakovej, bola velmi mila pani doktorka.
Nakoniec sme tam na umele oplodnenie ani nesli (inseminaciu zamietli hned, ze by nam to nepomohlo), v stadiu nasho rozhodovania a pisania ziadosti do poistovne na umele oplodnenie som totiz otehotnela spontanne a velmi zazracne 🙂
Dr. Lattakova povedala ze taka moznost je u mna miziva az ziadna a predsa sa podarilo 🙂 ale oani doktorku urcite odporucam, velmi pekne nam vsetko vysvetlovala, tqak ludsky 🙂 a drzim vsetkym palce!

denulka85
8. jan 2013

@silvinka20 uz som na to lepsie psychicky koncom decembra sme sa dozvedeli ze to vtedy nevyslo 😔 ale uz to je lepsie....

lucia2505
8. jan 2013

@silvinka20 Ahoj gratulujem k dvom babulkám a môžem sa spýtať koľko bunkové ti vkladali teraz pri KET?? Mali ste PK?

zuzullik1001
8. jan 2013

@silvinka20 gratulujem dvojcatkam..🙂 mne dneska potrvdili jedno miminko tiez sme davali dve len to druhe zaniklo moje krasne....

ada83
8. jan 2013

@martinazvo tak to máš dobre len tak dalej a možno má počkas

danuska111
8. jan 2013

@denulka85 to ano ona je zlata, tak dufam a zatoven ocakavam, ze co to ake bude

martinazvo
9. jan 2013

@ada83 tak dnes mi uz BT klesla, takze do zajtra najneskor ocakavam mrsku...

cucoriedkacucoriedka
9. jan 2013

@sakura jej, tak ideš 25? no, ja ako som ti písala tak 22, ale možno ak začnem s prípravou na KET, tak tam budem 7chodiť ešte dní ako na hodiny klavíra🙂

cucoriedkacucoriedka
9. jan 2013

@silvinka20 blahoželám!!! ja idem tiež na KET v januári, prvýkrát....chcem sa opýtať, ako prebieha príprava?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre