ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
4. feb 2013

@martinazvo zatial v pphode. Tetaz uz len cakat

ada83
4. feb 2013

@csokasi ked spiníš tak to je dobrý znak a neboj mrcha nepride 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katulka25
4. feb 2013

@ada83 jaaj no ja som sa nato v nedelu pytala ked mi volali. Nsm sz z 5 rozmrazili 4. Dve dnes vlozili 2 este nechaju a zk pojdu dobre dslwj tak ich zamrazia 🙂

martinazvo
4. feb 2013

@katulka25 prajem nech Ti to rychlo uteka, je to strasne narocne teda... aspon pre mna, horsie ako vsetko doteraz 😀 😀 😀

katulka25
4. feb 2013

@martinazvo no a preto idem zajtra do roboty. Aby som bato tolko nemyslela

ada83
4. feb 2013

@katulka25 no so mnou sa moc nechcela baviť asi mali moc práce 😀 😀 drž sa

katulka25
4. feb 2013

@ada83 no tak snad ich je tam vhodnych na vklad 🙂

ada83
4. feb 2013

@katulka25 alebo ma pošlu domov že nemám nič 😒

martinazvo
4. feb 2013

@ada83 adiiiiiiii, nestresuj, mysli pozitivne isto mas krasnych bojovnickov 😉

ada83
4. feb 2013

@martinazvo no nech je už zajtra a viem na čom som 😉 😉 😉 😉 😉 to ti povedia až na koze kolko ich máš a kolko chceš vložiť ?

martinazvo
4. feb 2013

@ada83 to ze "kolko" uz musi byt jasne vopred, lebo kym ty sa chystas na kozu, embriologicka chysta embrijka... a to ake boli mi povedala az na operacke, cez take okienko tesne pred vkladom... a bola hrooooooozne zlata, taka povzbudiva 😉

vidruska
4. feb 2013

@ada83 ano, predtym ako ides na kozu ides do okienka k embryolozke 🙂) mne to bolo strasne smiesne, ked mi povedala, ze prejdite si ku okienku 🙂)

ada83
4. feb 2013

@martinazvo
@vidruska no uvidíme asi aj mne to bude smiešne že ona sa ma bude pýtať že kolko ich chcem

martinazvo
4. feb 2013

@ada83 ja som to mala jasne, 2 z 2 a nic do mrazaku, ale riesila som to s lekarom nie s embriologickou...

ada83
4. feb 2013

@martinazvo to hej tam nebolo čo rešiť

ada83
4. feb 2013

môj muž stále že dáme 3 vložiť @martinazvo

martinazvo
4. feb 2013

@ada83 sa ho spytaj ci to aj vynosi 😀

ada83
4. feb 2013

@martinazvo už je v práci že kupi aj auto aby sa tam zmestili 😀 😀 😀 😀 😀

martinazvo
4. feb 2013

@ada83 to aj my uz mame vymyslene, pred svadbou sme kupili 7miestneho Logana, ze aby bolo dost miesta aj na kociky, aspon 2 😀 😀 😀

ada83
4. feb 2013

@martinazvo no my sne kupili jarysa 5 dveroveho a kocik tam asi nedáme ale povedal že predá a kupi iné

csokasi
4. feb 2013

@ada83 Tak bacha do yarisu sa zas toho zmestiiii. Ja ho pouzivam denno denne a nedam nan dopustit, my bude aj chybat ak pojdem na matersku xixi
@martinazvo Kocky dakujem za.povzbudenie, verim ze to je uhniezdenie ...

ada83
4. feb 2013

@csokasi náhodom si nám niekedy začiatkom minulého roka nepovedala že si máme preparkovať že nás odtiahnú 😀 😀 lebo nejaká baba povedala prenśne tieto slová čo ti

martinazvo
4. feb 2013

@ada83 to uz budu tie prijemnejsie starosti ked budeme kociky riesit 😀 😀 😀

ada83
4. feb 2013

@martinazvo máš pravdu a kupovať výbavičku 😅 😅 😅 😅

katulka25
4. feb 2013

@ada83 neposlu. Ved by ta inac neobjednavali. Hlabne klud

ada83
4. feb 2013

@katulka25 asi hej ináč by mi povedali že sa nič neujalo 😉 😉 😉 už do telefonu ja som volala ešte pred 9 mala som počkať neskor zavolať

katulka25
4. feb 2013

@ada83 vsetko bude ok a zajtra to v pphode zvladnes

csokasi
4. feb 2013

@ada83 Nie Ja do BA moc nechodim, velmi sporadicky ...

ada83
4. feb 2013

@csokasi ale to bolo pred iscarom

denulka85
4. feb 2013

Baby teraz som prisla z iscare takze v piatok mam VKLAD 🙂 🙂 🙂 🙂 len jednu vec nepochopim aj kvoli tomu som volala k sestrickam ked som zacala stimulaciou tak mala som brat extrimax spolu prednisom a brala som len extrimax tak dufam ze to nebude velky problem 😒
@ada83 ada pytala som sa ked idem na vklad tak normalne rano si dat do posvy 2 utrose

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre