ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

martinazvo
10. feb 2013

@denulka85 jasne, to sa tiez da a do centra len zavolas vysledky...

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@katulka25 dakujem ti moja....veď práve...už som nejaká mrchavá teraz, divné, žeby to tak skoro zaberalo, asi nie...ty si ako znášala lieky?

denulka85
10. feb 2013

@katulka25 ano moja valky ma poslal lebo vraj moc moc plny a aby netlacilo na embyo a mal pravdu ked som bola prvy krat na kete tak moc my trebalo cikat a ked som isla po 20mi. tak som citila akokeby nieco vypadlo myslela som si ze to bol gel co davaju ktovie co to bolo a teraz som to necitila sam ma poslal a baby co boli na izbe tak ich neposlal asi ho nemali taky plny

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@katulka25 nooooo, tehotnučká si už trošku🙂))) držím ti prsty, nech sa to potvrdí🙂 aj ja som nízkotlaková....100/60 je u mna vynikajúúúúci:(

denulka85
10. feb 2013

@martinazvo no tak som bola aj prvy krat ked to nevyslo.... nemusm ist aj sestricka povedala uvidim ako to dopadne...

martinazvo
10. feb 2013

@denulka85 drzim palceky 🙂

denulka85
10. feb 2013

@martinazvo dakujem a ty co ako sa citis mamina? 😉

martinazvo
10. feb 2013

@denulka85 no unaveno, vela spim, sem tam ma picha v brusku (babulka/babulky si asi robia miesto), stale som smadna, cikam 2x do hodiny a jest musim tak 5x denne menej aby ma nebolel zaludok... a dnes som radsej testovala ze ako sa to vyvija a vyzera to krasne - silna ciarka ako ma byt 🙂

denulka85
10. feb 2013

@martinazvo daj do fora ze hodnoty hcg a prvy riadok mas vypisane ze kolko by mali byt hodnoty? kolko si mala 540? ak dobre citam to su dve bubulky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katulka25
10. feb 2013

@martinazvo no to ano, samu ma to dnes zaskocilo. Ale moze to.byt aj kvoli migrene :( takze neviem

martinazvo
10. feb 2013

@denulka85 ano, 540 sme mali... no tazko povedat, bola som na 15. den, takze na 1 je to vela, ale na dve to nie je jednoznacne, takze fakt sa to dozvieme az z UZV toho 21.2. 😉

katulka25
10. feb 2013

@denulka85 on vie co treba, takze verim ze sa embryo zahryzuje 🙂

katulka25
10. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka alebo len migrenka utoci :( tazko ppvedat

denulka85
10. feb 2013

@martinazvo uvidis ale podla mna to je skor na dve 😀 😀 😀 😀 😀

denulka85
10. feb 2013

@katulka25 kazdej sa nam zahryzuje 😀 😀 😀 😀 😀 musi odvcera len lezim a netujem s postele. uz musime davat na seba pozor...

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@katulka25 nie, to nie je migrénka🙂

katulka25
10. feb 2013

@denulka85 to ta obdivujem ja sa snazim nehybat ale nelezim cely den. Chodim aj vonku so psom, vatim a tak 🙂

katulka25
10. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka bodaj by 🙂 uvidime, uz by som rada aj testovala

denulka85
10. feb 2013

@katulka25 nam donesu obed mama aj svokra a teraz moj muzik uprace nedovoli mi ani stat z postele tak oddychujem....

katulka25
10. feb 2013

@denulka85 no moj zlaty v piatok vecer poupratoval 🙂 tak ma potesil 🙂 ale aspon varim a dnes aj pozehlim 🙂

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@katulka25 ešte chvílinku vydrž...ked si pamatám, tak v stredu budeš testovať, že?

katulka25
10. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka no uvidim ci nepockam az na krv 🙂 este nie som rozhodnuta 🙂 ale asi nevydrzim a testnem 🙂

denulka85
10. feb 2013

@katulka25 musime sa setrit.... a oddychovat.... moj drahy ma stale obskakuje strasne je zlaty 🙂 🙂 🙂

katulka25
10. feb 2013

@denulka85 no aj moj, len su vwci ktore musim robit ja 🙂

denulka85
10. feb 2013

@katulka25 no hej mne to nedovoli..... pekne ze takto sa o nas staraju. mozme byt radi ze mame takych chlapov.....

katulka25
10. feb 2013

@denulka85 no to hej, snad aj s babatkami budu pomahat 🙂

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@katulka25 no, tak to by som aj ja chcela počkať až do krvi, ale tiež určiiiteeeee nevydržím🙂

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@denulka85 bez tak úžasných mužov ako máme, by toto všetko ani nešlo🙂

katulka25
10. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka no uvidime. Mozno samu seba prekvapim 🙂

katulka25
10. feb 2013

Viete co mi zabralo na migrenu? Dva pohare coca coly 🙂 to je uplna parada zit ked vas hlava neboli 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre