ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
8. mar 2013

@martinazvo noo, ved hej🙂 toľko hormonov...nie je to sranda🙂)) ja guličkujem 2 týždne a dúfam že ešte dllllllhoooo budem🙂 ja som sa tiež bála že ako to budem trikrát denneee...a ked niekde budem na cestách a tak...a vidíš, aj moje telo si začína zvykať🙂))

denulka85
8. mar 2013

@martinazvo ano velmi nas musia milovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nechceme aby sa trapili za kazdu blbost, len ja som nevedela ze aky pocit to je ked sa roztahuje maternica nikdy som to nepoznala 😀

vidruska
8. mar 2013

@martinazvo sranda, nas caka presne to iste do leta 🙂)

martinazvo
8. mar 2013

@vidruska ahoooj... no ved treba nachystat nie? svokra mi dnes povedala ze sme sa zblaznili tak som sa jej spytala, ze kedy to mam robit, ci az potom ked sa mi narodia dvojicky 😀 😀 😀

martinazvo
8. mar 2013

@denulka85 no ja to zazivam tiez prvy krat vobec 😀

ada83
8. mar 2013

@denulka85 neboj bude vsetko dobre

denulka85
8. mar 2013

@martinazvo hrozne aby clovek vsetko vedel 😀 😀 😀 😀

denulka85
8. mar 2013

@ada83 dufam adka som zvedava na pondelok 🙂

denulka85
8. mar 2013

@martinazvo matka v kolatom tyzdni by malo byt vidno plod?

martinazvo
8. mar 2013

@denulka85 v 5-6 by uz mohol byt a v 6-7 srdiecko

denulka85
8. mar 2013

@martinazvo tak ked som teraz 4tt+5 zak v pondelok som 5+1 tak asi este nebude.... ale pockame si na nasho drobca 😀

martinazvo
8. mar 2013

@denulka85 ono aj toto je velmi individualne....... su tu kocky co mali srdiecko v 5tt a niektore az v 9tt !!! takze vidis a neboj, dobre bude 😉

denulka85
8. mar 2013

@martinazvo urcite modlime sa aby dobre bolo.... nech je uz pondelok

martinazvo
8. mar 2013

@denulka85 uz sa len 3x vyspinkame 🙂

elle81
8. mar 2013

ahojte baby, tak ja som dnes konecne dostala menzes a od nedele k diphereline budem pichat aj menopur 🙂

denulka85
8. mar 2013

@martinazvo tak tak ale ako keby vacsnost 😔 dufam ze lattakova povie dobru spravu 😵

bibi24
8. mar 2013

@denulka85 deni, ty urcite nie si teraz 4tt + 5, uz som ti to niekde raz pisala ako sa to pocita.
Ty si mala vklad tusim 9.2., vkladali 3 dnove, cize opu = ovulka by bola akoze 6.2. To znamena teraz si presne 6tt + 2, v pondelok budes + 6tt+ 5. jo? 😉 A to kludne uz moze byt srdiecko.

martinazvo
8. mar 2013

@bibi24
@denulka85 takto som to denulke vypocitala aj ja ale lekar dnes povedal ine...

martinazvo
8. mar 2013

@denulka85 urcite povie dobru spravu, uz Ti nezmizne 😀

bibi24
8. mar 2013

@martinazvo fiiiha a to preco? Vsak vek embrya sa neda zmenit. Zvlastne.

denulka85
8. mar 2013

@bibi24 bibka lekarovi to ukazal utz podla vacku, tak ja neviem som zvedava co bude v pondelok

martinazvo
8. mar 2013

@bibi24 ved ale vyvin je individualny, vola sa to ze "velkostou zodpoveda"......denka je po KET a tie embryjka su pomalsie, odvija sa to aj od dna kedy sa zavrta atd atd.......niky nemaju 2 mamicky presne rovnake deticky v rovnaky den.....

denulka85
8. mar 2013

@martinazvo
@bibi24 no vsak to co teraz? lebo bol vidno len vacok---

martinazvo
8. mar 2013

@denulka85
@bibi24 vyhodnocuje sa to podla rozmerov vacku, neskor embrya..... to sa este upresni, najpresnejsie na uzv v 12tt

denulka85
8. mar 2013

@martinazvo
@bibi24 myslis matka ze sa to zmeni?

bibi24
8. mar 2013

@martinazvo to samozrejme ano, ale je rozdiel vek embrya podla oplodnenia a skutocny vek (rozmer) embrya. Tieto dva udaje by mali sediet, aj ked rozdiel plus minus moze byt (moji krpci napr. boli chvilu popredu, potom akurat, teraz su zas popredu, ale vzdy sa to porovnava a odvija odo dna oplodnenia, pretoze tento datum je nemenny 😉)
Ano aj ja pripustam, ze po KET mozu byt embryjka spomalenejsie, ale rozdiel by nemal byt vyrazny.

@denulka85 tak drzim silno palce, nech je coskoro srdiecko 😵

bibi24
8. mar 2013

@denulka85 ano, samozrejme, to embryjko ma sancu a moze vsetko dohnat 😉

denulka85
8. mar 2013

@bibi24 dakujem mozno lattakova povie v pondelok ine ako moj gyndos len ma bolelo cudne brucho tak som sa zlakla a isla som za nim ci nie je mmt ale chvalabohu nieje som zvedava na pondelok

martinazvo
8. mar 2013

@denulka85
@bibi24 kym meral dr. len vacok je to hrubo orientacne, az ked zmera embryo bude to smerodajny udaj..... aj moji dvaja drobci mali pomaly 80%tny rozdiel vo vrlkosti vacku a pritom samotne embrijka mali takmer rovnaku velkost a obe srdiecka bily ako zvon...

denulka85
8. mar 2013

@bibi24 myslis dufam ze sa to uz nezmeni a bude vsetko ok dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre