ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

gaga83
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka to ma mrzi ale treba ist dalej, raz sa to urcite podari

gigi77
18. mar 2013

idem dietatu pripravit veceru a potom trosku napisem, ale uz som stihla vybavit aj ziadost 🙂 Petrova ma zobrala bez objednania...inak vysledky mi dosli az 14

sakura
18. mar 2013

@gigi77
booožee neeee..to čo toto dnes? grrrrrr 😠 😠 😠

gigi77
18. mar 2013

teda chcela som napisat az o 14 hod.

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@gaga83 o tom veru ani ja nepochybujem🙂))

sakura
18. mar 2013

@gigi77
moja to mi je lúto..ale vidím že si akčne hned všetko vybavila 😵 😵 😵

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@gigi77 ahoj moja..ta vidím že sme to dnes riadne dali,čo?🙂

gigi77
18. mar 2013

nic to hlavy hore dievcence piknik sa kona v maji, i ked ja neviem jak to stihneme 🙂 mna to ani nejako nevzalo, i ked jasne luto cloveku je ale ved aj Petrova povedala ze ak nemali byt dobre tak tak je to lepsie

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@gigi77 supeeer a kedy si u nej bola? ja som došla o pol druhej, mala som až trištvrte prísť a hned ma vzala, som išla o desať dve už z centra🙂

gigi77
18. mar 2013

baby ale dnes aspon jedna pozitivna vec, Petrova mi nenasla moju endometriozu, vajecnik je cisty, do kelu este mozno z motyky vystreli a mozno sa zadai aj prirodzene kym budeme cakat 😀

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@gigi77 no ako, ako? jedna po druhej, nie?🙂))) tak to stihneme🙂 a aj pre teba bude maj cool a in🙂)))

gigi77
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka s tym stihnutim som to skor myslela ze ci stihnu schvalit ziadost, lebo este to stoji, lebo moj muz musi ist si dat aktualy spermiogram, takze aj preto sa to popsuva, a hlavne ze sa vraj sprisnili pravidla a v mojej poistovni je nejaka asi problematicka zenska, tak chce mat Petrova isototu ze to bude komplet

gaga83
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka presne tak, treba ist dalej a verit, inak by sme skoncili na cvokarni 🙂

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@gigi77 no úžasné....ešte aj poisťovna bude robit problémy..nechápem..sakra...ale tak hádam to prejde hladko..a rýchlo🙂

denulka85
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka tak to teda je ale aj tak si myslis ze ho to trapi

ada83
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka uvidis kedy pridu moje by teraz mali prist zajtra
@gigi77 to je mi luto ale ideme bojovat dalej

ada83
18. mar 2013

@gigi77 tak v maji ideme na piknik a v akej si poistovni

katulka25
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no ved to. Uvidime co bude
@denulka85 nemas vobec zaco. Ved nato sme tu nie 🙂

denulka85
18. mar 2013

@katulka25 asi hej dakujem vam baby

gigi77
18. mar 2013

@ada83 som vo vseobecnej...dr. vravela ze jej to trva najdlhsie...ale inak ze mi da ten isty protokol, ze sice vraj tei moje lieky zdrazeli ale ze su vraj velmi dobre a hlavne vravela ze ked bolo uspesne moje prve ivf ze potom to bolo dobree...vraj sa to bravelle dava malo lebo su asi drahsie ale ze vraj su ucinne....si prestudovala celu moju genezu, najprv ze tam nema nejake testy a potom ked sa pozrela ze to bolo v 2010, ze niektore testy sa vtedy ani nevyzadovali a teda mi ich nerobili...tak uvidime, celkom bola rozbehnuta ze aby sme to poslali hned zajtra, takze som vlastne vsetko podpisala, uz len manzel tam musi behnut, a ten pojde asi az v piatok, takze ak by prisiel menzes az cez vikend bolo by to fajn, lebo cim neskor tym viac casu pre poistovnu....ale mozno to pojde rychlo, ktovie

gigi77
18. mar 2013

@ada83 co som ale v tej rychlosti nepochopila je ci budu volat chvalenie mne alebo centru, ale pochopila som ze centru? dr. vravela ze mesiac sa caka a potom sa to uz urguje, takze ak by bol problem tak potom pojdem na et asi az koncom maja s csokasi 😵

gigi77
18. mar 2013

@denulka85 deni, drzkam palce nech aspon ty nam zajtra nejake pozitivne spravicky napises 🙂

gigi77
18. mar 2013

@sudabe blahozelam, nie je to sice velmi vysoke ale dufam ze na dooobrej ceste, ak ti nepovedali ze mas prist este znova tak je to ok, ved tie vysky su rozne, ono aj tak su dolezite tie dva dalsie utz, ked sa ukaze vakcok a potom cinnoast srdiecka...ja ked som otehotnela pri 1. ivf, mala som na 14. den hcg 214...po dvoch tyzdnoch vak, a po dalsich dvoch tyzdnoch aj srdiecko, takze u mna to islo hladko

csokasi
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka aj v car to je v poho, no Ja som bola po ET u svojho a on my tuto formu navrhlo sám, keďže som zvažovala ísť do car aby bol vysledok v ten deň a on nato, že načo, že to ide aj takto. Takže aj nabuduce to takto budem riešiť ...

csokasi
18. mar 2013

@denulka85 Ved aj mne, respektíve ma poslal do nemocnice na gynekologicke odd. a tam som len sestričke povedala čo chcem a že som od neho.

sudabe
18. mar 2013

@gigi77 dakujem no na 11 dpv je to celkom v pohode poz5erala som tabulku. nepovedali mi ja som bola u svojho gyn lepšie povedané iba za sestrickou potom som volala do caru doktorovi a on povedal ste tehotna pridelte o 3 tyzdne na ultzv. a tebe to isli super aj tehotenstvo bolo v pohode?

fantinka
18. mar 2013

Boze baby mna to vsetko za vas tak mrzi... Nemozem uverit, ze je to take nespravidlive :'( ale paci sa mi vas pristup, len aby som sa k vam v piatok nepripojila...dufam, ze ma potom vezmete na piknik 😉 inak blbe, ze nemate fotky. Ked vas stretnem v car nebudem vediet ci ste to vy 😀 a mna spoznate.

fantinka
18. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ty si psychologicka? To je ake super, budes nam davat psycho povzbudeniaa 🙂

fantinka
18. mar 2013

@sudabe uvidis budu to dvojky 😉 neboj nic. Na Vianoce budete mat darceky 😉

ada83
18. mar 2013

@gigi77 mne volali u centra že je schválená ale ja som ich v poistovni otravovala že či je už schválena ak budeš chcieť mám čislo na nich tam kde to schvaluju

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre