ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
27. mar 2013

@lea231 potom daj vediet ako si dopadla

katulka25
27. mar 2013

@lea231 ahoj a kedy ma prist mrcha? Ja uz stimulujem od nedele 🙂

cucoriedkacucoriedka
27. mar 2013

baby, aký máte názor na to, ked je slabý spg, urobí sa isci, čo predpokladám že dávajú najlepšiu spermiu, tak ak sa embyjko nevyvíja, môže to byť aj nekvalitnou spermiou? asi sa blbo pýtaam..ale predsa🙂)))

ada83
27. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka inac naco sa pytas a potom si sama odpovedas 😀 😀 😀 😀 😅

cucoriedkacucoriedka
27. mar 2013

@katulka25 no ale jaká šikovná medzi nami🙂 zvládaš ok estrimax? mne musela meniť na divinu, lebo to bola inás sila, som nevládala existovať 😝

cucoriedkacucoriedka
27. mar 2013

@ada83 ta šak lebo som slepá, neeeee?)))))) a ty čo podpichuješ spoza skla?🙂))))

ada83
27. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ja nie to by som si nedovolila 😝 😝 😝 😀
A co pockas ma tam v utorok

ada83
27. mar 2013

Idem makat tak sa tu majte ak bude klud v praci tak sa ozvem

cucoriedkacucoriedka
27. mar 2013

@ada83 no uvidíme aká budeš šikovná🙂 ja tam dofrčím aj skôr, rozmýšľam že do deviatej by som mohla byť aj v práci nazad...aby som nevypisovala priepustku..tak uvidíme🙂 ale ved počkaj, sa stretneme na izbe na vklade🙂))) 😀 😀 😀

martinazvo
27. mar 2013

@lea231 no pomalicky sa psychicky pripravujem do prace, 2.4. uz idem 🙂 ruka sa mierne lepsi, ale este to bude chciet dlhodobu rehabilitaciu... a doma mame rusno, dnes nam dokoncuju novu strechu a vcera davali nove okna, tak makam ako diva... ale je to narocne v tomto stave, funim a nevladzem nic 🙂 babatko je dufam ok, 10.4. mam dalsiu poradnu... tak dufam ze mi zase zamava 🙂

lea231
27. mar 2013

@katulka25 skoncila dva dni dozadu a v aprili okolo 19.-teho. drzim palce.

lucia2505
27. mar 2013

@marverka tak potom už to bude v pohode...počkáš 2-3 mesiace a môžte ísť znova nato 🙂

lucia2505
27. mar 2013

@ada83 Ahoj moja...no nie nechystám...môj život nabral trochu iný spád ☹ akosi sme sa nepohodli s priateľom a vlastne sme sa rozišli, čiže tak...no človek mieni, pán Boh mení...tak neviem čo teraz bude...a ešte máme 4 zamrazené, tak to je dosť zaujímavá situácia. A ty ako? Kedy ideš?

denulka85
27. mar 2013

@martinazvo ani nehovor dnes som bola spravou z nemocnice za mojim on ma zas vytocil ze to musi ist von uz som zmetena a neviem co si mam mysliet

denulka85
27. mar 2013

@katulka25 idem teraz volat....

silvinka20
27. mar 2013

@denulka85 mne hcg klesalo, tebe ak hcg narasta nechod na kyretaz radsej pockaj, alebo sa porad s inym lekarom. mne len z hcg vedeli povedat ze sa nevyvija, vymenila som aj gynekologa kedze ten ma po osne bez odberu krvy chcel poslat na kyret. v ktorom tyzdni by si mala byt?

denulka85
27. mar 2013

@silvinka20 podla pm 9tt ale podla ket 6+3 teraz som volala a zvysilo sa na viac ako 44tisic zajtra idem na utz

denulka85
27. mar 2013

baby volala som na vysledky takze mam zas zvysene hcg na viac ako 44 tisic vraj to zodpovedan tt co ukazuje utz takze zas zajtra utz ach jaj sam dr. nevie co to je 😔

katulka25
27. mar 2013
katulka25
27. mar 2013

@denulka85 ale tak to.je fajn. Esteze ta vcera poslali domov. Podla mna to bude ok.hcg rastie 🙂 a zajtea ides na utz?

martinazvo
27. mar 2013

@denulka85 supis, no dufam ze zajtra sa uz "cervicek" ukaze 🙂

denulka85
27. mar 2013

@katulka25
@martinazvo dufam baby mne vcera primar povedal ze uz mal take ze az po troch tyzdnoch prazneho vacku sa tam objavilo male, teraz som volala dr.mojmu na vysledky a sestra povedala ze presne mi to nevie povedat ze kolko bolo hcg len ze 44 tisic a ostatne cisla nevie, lebo u dr. je moja karta a asi sa radi s jednou gynekolkogickou od vedla takze zajtra kontrolny utz

martinazvo
27. mar 2013

@denulka85 to je dobre, cim viac nazorov tym lepsie...... drzim palceky

denulka85
27. mar 2013

@martinazvo hej len kazdy nazor je iny 😀 som cudny pripad 😕

katulka25
27. mar 2013

@denulka85 urcite to bude ok.uvidis. drzim prsty 🙂

martinazvo
27. mar 2013

@denulka85 cudny, ale verim ze so stastnym koncom 🙂

marverka
27. mar 2013

@lucia2505 no neviem

ada83
27. mar 2013

@lucia2505 ja idem teraz za dr a chcela by som ist p

ada83
27. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka tak sa asi neuvidime pridem tam aj ja asi skor ale ty uz tam nebudes

denulka85
27. mar 2013

@katulka25
@martinazvo hovori sa ze primar je dobry a je aj znamy a pomohol vela zenam ktory mali diagnozu ze nevedia co to je lebo pri anembryomole sa az takto by nemal zvysit hcg hormon tak mu verim a nedam sa uz ziadnym lejkarom znechutit ako to robi moj dr. a do ba vraj vobec nemam volat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre