ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

muchotravka166
7. apr 2013

@elle81 noo z jednej strany to vstrebanie aj tak beriem ze to priroda zariadi sama aby to dieta potom netrpelo a rodic radsej ako by sa malo narodit nezdrave, to je kruta realita... no a neviem zena asi nemoze velakrat darovat uz len koli tomu aby raz ona mohla mat deti v buducnosti ma 18 rokov to bola mlada baba, alebo neviem koli comu asi aby ju tak skoro nedopovali taku mladu nema este deti a tak, aa sestricka sa aj tak vyjadrila ze neni iste ze by aj chcela znova toto podstupovat

muchotravka166
7. apr 2013

@elle81 jasnee musis si zvysovat sliznicu, ja beriem uz pred etom no ber to ako ket, anopyrin, prednison, estrimax a potom 5 dni pred etom mi pridal este utrogestan

elle81
7. apr 2013

@ada83 mne po dvoch vetach dr. privolil ale uz to aj lutujem....ale clovek nikdy nevie

muchotravka166
7. apr 2013

@ada83 ty kokos adus toto by som nedovolila nikdy ked chcem dve su to moje peniaze bodka dovi dve mi das a bude lebo ti trafim nie :D ale tak mozno u mna to je fakt ine neviem no

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 a to su lieky alebo injekcie 😕

ada83
7. apr 2013

@elle81 to nevie ja si myslim keby boli 2 ze 1 ostane ale to sa uz nedozviem

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 aaa to riadne mlada baba....tak to si vaz ze si take dostala 🙂 dufam ze ich donosis 🙂

ada83
7. apr 2013

@muchotravka166 ale ked som videla dr tvar a to slovo 1 radsej som bola ticho teraz som sa jej zabudla opytat ci mi da zase 1 alebo uz 2 ale asi sa opytam ako pojden ten 14 den na kontrolu

muchotravka166
7. apr 2013

@elle81 ty kokos umrem ten konec bol dobrryy ze dufam ze ich donosis 😀 😀 😀 😝 😝 tak hadam hej ty kokos, no mlada bola to ti poviem aj to som sa naahodne dozvedela este ze su tam taky co sa prerieknu ale myslim si ze to sa spytam pre istotu aj docenta lebo ked mi budu robit screening atd tam treba udat vek atd ale moj nemozem dat

muchotravka166
7. apr 2013

@ada83 NEOPOVáááááááááááááááááááááááᎠsa ustupit daj si dve ma nestvi, rozumies!!!!!!!!

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 ja som to donosenie myslela tak ze ti to prikazujem 😀 ze aby si sa neopovazila nieco ine.....ale ty to mas uz iste, tak preto som si to dovolila 😝

muchotravka166
7. apr 2013

@elle81 noo ja som sa smiala fakt dobre to vyznelo 😀 😀 no dobre tvoje prani je mi rozkazem jo :D tak budem sa snazit hehe nic nie je este iste moja

ada83
7. apr 2013

@muchotravka166 ja zase budem chciet 2 ale inac mohla by si sa prihov. U mojej dr 😀 😉

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 a nevies aku si mala teplotu ?

muchotravka166
7. apr 2013

@ada83 ja sa nebudem prihovarat ja jej rovno trafim do cela 😝 😝 😝 nie nebud slaba fakt normalne jej povedz chcem dve dovi, platis si za to nenechaj sa alebo si daj u ineho vklad alebo neviem co povedz ze trvas na tom a tiez nahod taky ksicht ako ona pri jednom

denulka85
7. apr 2013

@gaga83 dakujem snazim sa ale dnes viac revem ako vcera ja ze to dnes uz bude lepsie 🙄

muchotravka166
7. apr 2013

@elle81 tyy niee vela 37,1 ci kolko a ja zvyknem mat dost nizku aj 36 ci menej

denulka85
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ved to je to vela uz aj na vola

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 aaale som rada ze si to pochopila 😉 ale ja si myslim, ze ked to ty mas takto tak ta uz bambicko nebude trapit a necha ti oboch 😉

denulka85
7. apr 2013

vcera sme dali stihat mojho psika a kadeernicka mu strihla do prdelky do zvacsenej zlazy teraz ma zapal v celom tele a stale place,, brali sme ho k lekarovi uz ho tam nikdy nezoberieme strihat chudacik moj 😖

muchotravka166
7. apr 2013

@elle81 no vsak prave to som si hovorila ze boze kolko trapenia uz bolo, a ked uz ma potrestal ze mi zobral total plodnost ze nic sa s tym neda robit tak aspon takto mi to vratil asi

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 aj ja mam stale skoro 37 a to ma tiez sere...neviem nacom som 😒

ada83
7. apr 2013

@muchotravka166 dobre tak ked bude mat modrinu tak to bude od teba 😀 no neviem ci si mozem povedat ze chcem niekoho ineho na vklad

muchotravka166
7. apr 2013

@denulka85 jezisi chudak malinky boze to co je za strihacku ja by som jej dala boze nevie davat pozor kriste ja som na psa hakliva je to clen rodiny

ada83
7. apr 2013

@denulka85 to je mi luto chudak akeho mas

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 tomu ver 😉

muchotravka166
7. apr 2013

dievcata potom vam poodpisujem musiiiim ist teraz surne prec potom sa vratim

denulka85
7. apr 2013

@muchotravka166
@ada83 vSAK AJ JA mam ho uz skoro 13 rokov lhasa apso podobny ako shitzu len nema taky maly nufak strasne som sklamana uz dlho k nej chodime aj mu to krvacalo ani von nechce ist este dva dni s nim musim ist na inekcie

ada83
7. apr 2013

@muchotravka166 no neviem ci sa vratis

elle81
7. apr 2013

@denulka85 debilka-ta kadernicka , co je trafena?! chudak pes 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre