ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
30. apr 2013

@ada83 neviem kedy mam ist do car este mi neprisla mrcha ci pred mrchou alebo po mrche vobec neviem..... co by bolo lepsie po kyrete 😖

fantinka
30. apr 2013

@denulka85
@ada83
@cucoriedkacucoriedka takže dnes som bola u Petrovej - všetko je chvalabohu ok, vaječníky sú tip-top, teda mi predpísala lieky a s ďalšou mrchou v máji začínam. Cca na 22 deň by mal byť vklad, teda asi začiatkom júna. Mám: estrimax, lutinus, prednison a anopyrin. Ten lutinus, to je ten drahý? Švihne ma. Ale teraz to už určite vyjde, som o tom presvedčená. Preventívne kukám už aj twilight 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
30. apr 2013

@fantinka jáááj moja, cystička to bude, cystička🙂)) šak počkám na výsledky, a ked nie, tak len nech rýchlo dojde ms🙂 a ideme na to🙂) a vlastne máš pravdu, nakoniec budem tehotná, aj ty, aj ostatné🙂))

cucoriedkacucoriedka
30. apr 2013

@fantinka jejj, tak to začneme spolu stimulovať, plus mínu pár dní🙂 ja by som mala do dvoch týždňov dostať ms🙂

cucoriedkacucoriedka
30. apr 2013

@katulka25 supeeeeeer, ja som inak, tiež rozmýšľala, lotyšsko, estonsko a fínsko.🙂 znie to tak dobre a pritom som skôr morový typ🙂 teda tak že mám rada teplo a more🙂

cucoriedkacucoriedka
30. apr 2013

@sakura nooo, cítim skôr že nie ako hej, ale tak majú volať okolo jednej....vieš, bola by som veru len milo premilo prekvapená, keby to tak bolo....ale keby tam nebola cysta, tak by som tomu viac verila..lebo to zvykne cysta zadržať..tak uvidím.

no super🙂 rastiete ako z vody🙂)) a zle ti nebýva?

sakura
30. apr 2013

@fantinka
No super🙂 tentokrát to určite vyjde🙂
Jo jo lutinus stoji cca 27 euro na tyzden.. Ale zas je tam aplikátor a je jednoduchsie vkladanie.. Ja som si utrošom zavliekla nejakú infekciu...

sakura
30. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
A už si mala niekedy cystu?
Juuuj na mraky som.. Zle mi je jak hovado - ze tak musim povedat🙂) tlak 80 na 60 a tie hnusne hormony .. Juj nech uz to svinstvo vysadim... bleeee

cucoriedkacucoriedka
30. apr 2013

@sakura no, práve že nemala, nikdy...ale to je zblbnuté telo:(
no moooja, tak až tak? to čo máš za ukážkový tlak?:_))))))))))) hrozné...len si dávaj pozor, nech ta niekde nezmatoží a neodpoadneš 😖

sakura
30. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
noo tak by to mohlo byť aj to tehu 🙂 Som strašne zvedavá aké budeš mať výsledky 🙂
Jaj vieš čo...ani von s malou nechodím...sa toho bojím že niekde kvacnem...a s tým mojím Luciferom byť skoro celý deň doma.. na prášky 😝 MM na služobke ešte aj od dnes do soboty.. No bude to u nás zaujímavé 😅
Už len aj čakám kedy Petrová nakáže vysadiť lieky.. myslím že aspon tým vysadením sa mi trošku polepší..

cucoriedkacucoriedka
30. apr 2013

@denulka85 ja by som išla až po ms...ked budeš vyčistená

fantinka
30. apr 2013

@sakura super :/ a to budem musieť ako dlho brať? To až po vklade?

fantinka
30. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka počkaj, veď my sa stretneme ešte na izbe po vklade 🙂 ja mám dostať okolo 18.5., takže začneš skôr 😉 vklad vychádza predbežne na 22 DC, teda okolo mojich narodiek v júni, to by som mala pekný darček 😉

cucoriedkacucoriedka
30. apr 2013

@sakura no, tak to by bolo krásne, keby cysta nebola cysta🙂

no máš to veru perné🙂 nič iné neostáva, len vydržať..ved to, keby sa tie lieky hned vysádzali, ale no čakaj do 12. týždňa, šak to je už fakt na nervy.

sakura
30. apr 2013

@fantinka
noo to neviem... či aj pred vkladom alebo až po... Utroš sa začína brať už pred vkladom..tak asi aj toto sa bude...
Nooo ja budem asi až do 12 tt..uvidím ako nariadi dr....

cucoriedkacucoriedka
30. apr 2013

@fantinka no tak to by si mala krásny darček🙂

hehe, tak ja možno tiež okolo 18. dostanem🙂

sakura
30. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
no to by bolo prenádherné 🙂 Uvidíme 🙂
Jaaaj vieš ako tlačím tie tt očami??? Ešte 3 týždne... aaach jaaaaaaj....

fantinka
30. apr 2013

@sakura tak to bude riadna pálka - 27€ mesačne do konca 12 tt...ale nech, nemusím otrieskavať prachy za handry a kozmetiku...stačí, že si kúpim iba boty 😀

kvetkokvetko
30. apr 2013

@fantinka ahoj, aj ti petrova povedala preco lutinus a nie utros..zle si ho znasala? ja teraz cakam na ms, mala by prist niekedy buduci tyzden a idem na to 🙂

katulka25
30. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka no je to super. My uz taktp pojdeme treti rok. Najskor spanielsko az na gibraltar. Minuly rok taliansko svajciarsko a francuzsko. Vsetci nam hovoria ze sme blazni.ale nam sa to paci 🙂

sakura
30. apr 2013

@fantinka
xi xi xi 27 evor týždenne 🙂) No ale čo neurobíme pre mimi, že?
Tak tak 😀DD

sakura
30. apr 2013

@fantinka
a ináč ked to porovnám tak pri utroši mi bývalo horšie..lutinus nie je tiež výhra ale je mi lepšie 🙂

cucoriedkacucoriedka
30. apr 2013

@katulka25 jej, to je užasné takto cestovať🙂 aj my to máme radi🙂

ada83
30. apr 2013

@fantinka to mas dobru zasobu liekov mne stacia tie čo mám dnes je mi s nich nejako divno ale čo už nejako seskor budeš mať vklad mne dr povedala 19-21 den

fantinka
30. apr 2013

@ada83 no povedala mi to orientačne, tak to mám aj v tom protokole zaznačené, ale záleží od toho, ako zaberú lieky, možno to bude aj skôr.

fantinka
30. apr 2013

@kvetkokvetko nepovedala, len mi napísala recept 🙂 ale predtým som vždy mala utroš, teraz chce dať silnejšie asi, neviem.

fantinka
30. apr 2013

@sakura mne bolo zle z utrošu iba keď som ho zapíjala, keď som si ho vkladala tak v pohode. Ale riadne ma točilo z neho, keď som ho pila, som sa musela chytať stien 😀 😀

fantinka
30. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka inak a predsa mi dala ten anopyrín, čo sme sa bavili, že to nemôžem kvôli tomu tetovaniu. Ale pýtala som sa jej na to ešte a povedala, že keď je tetovanie skôr ako začína stimulácia tak je to v pohode. A tetovanie je budúci týždeň a ms príde až dva t na to 🙂

sakura
30. apr 2013

@fantinka
no ja som si ho vkladala a mala som dosť 😝 keby ho zapíjam tak ma určite klepne 😅
Jaaaaj strašné svinstvo to je...tak sa teším ked to všetko vysadím..juuuuuuj 😵

cucoriedkacucoriedka
30. apr 2013

@fantinka jaaaaj, tak predsa sa ideš dať skrášliť? no pekneeeee🙂)) a koľko máš prednison? ja 2,5 mg...mala som 5..tak mi znížila.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre