ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
13. máj 2013

@ada83 adka volalala si? kvoli tebe sem rychlo nakuknem a ti nepises.... baby hrozne zajtra idem k lekarovi ze co bude somnou dalej ci predlzi pn alebo urad to isty... boli ma brucho urcite mi pridu kramy uzasne uz mam teraz starosti nad hlavu....

ada83
13. máj 2013

@csokasi tak to je mi luto že to takto dopadlo

ada83
13. máj 2013

@denulka85 ešte nevolali neviem či mám volať alebo cakať

ada83
13. máj 2013

že zavlaju asi za hodku že ich ešte nerozmrazili že sa k tomu nedostali des a hrôza

csokasi
13. máj 2013

@ada83 a přitom keď som tam bola okolo 12 tak tam bol kľud ... Som sa asi jediný krát dostala k docentovi na obj. čas ...

ada83
13. máj 2013

tak zajtra na 10 dobre sa rozmrazili 😉

gaga83
13. máj 2013

@csokasi je mi to luto, ze to takto dopadlo

kvetkokvetko
13. máj 2013

@ada83 paraaada, urcite ti padol velky kamen zo srdca 🙂 drzim palce na zajtra a hlavne na tych dalsich 14 dni....

gaga83
13. máj 2013

@ada83 super sprava ;););) mozno sa uvidime ja som na 11 objednana

ada83
13. máj 2013

@gaga83 potom daj vedieť a prihovor sa mi ak ma tam uvidíš 🙂
ale nechápenm tomu volala som ze sa k tomu ešte nedostali a za 10 min už boli rozmrazene a mám prisť na 10 tak neviem ako ich rozmrazuju
@kvetkokvetko

csokasi
13. máj 2013

@ada83 a kto Ti zdvyhol? Ak ten embriológ tak sa ani nečudujem ...

ada83
13. máj 2013

@csokasi nie nejaká baba nepovedala meno ale ako mi volala tak to bola ivanova sa predstavila

katulka25
13. máj 2013

@csokasi tak to ma mrzi. Ja sommala to iste :(

katulka25
13. máj 2013

@ada83 tak to je super. Drzim silno prsty. Zajtra si dan aj pohar cerveneho vinka.aby sa maternica dobre prekvila. Mne to povedali az neskoro :(

ada83
13. máj 2013

@csokasi tak asi na sale nebol klud 😉

ada83
13. máj 2013

@katulka25 a to vino nebude vadit mozem to skust rano nebudem soferovat 😉

csokasi
13. máj 2013

@katulka25 aj si brala niečo? A bola si PN?

katulka25
13. máj 2013

@ada83 ale to az ked prides domov 🙂

katulka25
13. máj 2013

@csokasi len som vela pila asi 5litrov denne.a chodila som do prace.mba to bolelo hlavne pri sadani a vstavani. A inac ajha som normalne chodila na wc

ada83
13. máj 2013

@katulka25 ja ze pred vkladom 😉

cucoriedkacucoriedka
13. máj 2013

@csokasi ja som mala to isté....hned po odbere..odber v piatok, od soboty OHSS, chodila som na infuzky a mala som dovolenku....lbo som nevládala chodit...a mne strašne, ale strašne pomohlo acidko, liter denne, vanilkové, mnam........a hlavne si urob VYVAR...poctivý, silný, kurací...fakt to o tri dni povolí.....

cucoriedkacucoriedka
13. máj 2013

@ada83 adka, tak to je super sprááááva🙂))) jaj, už sa tešíš, čo? 🙂))

cucoriedkacucoriedka
13. máj 2013

@ada83 aj pred vkladom môžeš🙂))) ja pijem už od začiatku stimulky, máme tu super červené, sudové, je to ribezlové, najdrahšie zo všetkých, ale brutálne vínko🙂)))) tak soskám🙂))

ada83
13. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka tak mi posli to tvoje dobre vinko hej uz sa tesim uz skoncilo bolenie brucha 😉

ada83
13. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka inac sesterka povedala ze pri tych tabletkach moc vino nepomaha tak nevie ale nic s tym nepokazim 😉

cucoriedkacucoriedka
13. máj 2013

@ada83 no, ale to ti pomôže na prekrvenie a lepšie uchytenie🙂 inak, mne povedala dr aj ked som mala oHSS, že si mám dat aj vínko...tak dva deci max denne🙂)) keby boli všetci takí lekári, že ti pit povolia🙂)))))

ada83
13. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka no vidis kazdy ma i y nazor ona zase ze to nepomoze tak si vyber 😉

cucoriedkacucoriedka
13. máj 2013

@ada83 dokonca aj pri antibiotikach sa môže....nesmie sa asi len pri dvoch druhoch🙂 to som ani ja nevedela🙂

cucoriedkacucoriedka
13. máj 2013

@ada83 sak nech to funguje ako placebo.....uveríme tomu a tak to bude. nie?_🙂))

ada83
13. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka ako si dopadla

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre