ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
14. máj 2013

@gaga83 ja som iska o 10:15 na izbu ale mojeho chlapa si asi videla cital knihu
@cucoriedkacucoriedka nic mi nepichli ze po ket nepichaju mam len uzivat tabletky ale na sprave mi uz nedala prednisom ani ty si ho nebrala no uz som mala na male aby som medzi. ne nepatrila a potom tych 20 min na posteli uz som len stopovala

klaudia84
14. máj 2013

ahoj.dora rada pre vás,pre nás od bylinkárky Anni kopácovej.co menej casu byť pri pocitaci.dve hodiny denne pri pocitaci moze zabyt embrio.Adi to je hlavne pre teba.davaj si na seba pozor,a drz sa.

gaga83
14. máj 2013

Tak my sme prisli o 10.50 a ten chlap tam cital este aj ked mi sme odchadzali. Ja som mala ruzove tricko a muz modre

katulka25
14. máj 2013

@klaudia84 mne hovorila ze ani v miestnosti kde je pc v sieti.tak preto surfujem na mobile. Ze ten neskodi

maxilienka
14. máj 2013

@ada83 drzim palce, nech sa 2jky udrzia!!! Davaj si na seba pozor. Ako sa citis? Musi to byt taky zvlastny pocit vsak?
baby napiste mi este o Dr. Lattakovej - ja ju este dobre nepoznam, ste s nou spokojne??? Budem s nou vo stvrtok - mame spolu s mm prvu konzultaciu (hned po mojej hysteroskopii) - dnes mi volala, ze vo stvrtok dame dokopy ziadost do poistovne. Tak som zvedava, co vsetko mi povie a vysvetli.

sakura
15. máj 2013

@ada83
ahooj, silno držím palce nech sa bambulkám u teba páči 🙂 tfuj tfuj posielam tehu vírus 😵 😵 😵 😵 😵

sakura
15. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka
mooja teraz si ty na rade, že?? 😵

cucoriedkacucoriedka
15. máj 2013

@ada83 mne pichali agolutin a potom ešte dva dni som si mala dat pichnut🙂

cucoriedkacucoriedka
15. máj 2013

@sakura hej hej, už som sa postavila do radu 😀 😀 😀

sakura
15. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka
aj vieš kedy máš cca vklad?

cucoriedkacucoriedka
15. máj 2013

@klaudia84 mne to povedal manžel mojej kolegyne, on je gynekolog. takže je asi pravda.

ada83
15. máj 2013

@maxilienka ja chodim k lattakovej je dobra nemusis sa čoho bát

ada83
15. máj 2013

@klaudia84 snažim sa tu byť čo najmenej

ada83
15. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka no vidiš ja nič moja mama že už by som si rada pichla že už ma to baví

cucoriedkacucoriedka
15. máj 2013

@sakura a veru neviem..., uvidím, pôjdem na kontrolu a dozviem sa🙂

ada83
15. máj 2013

@maxilienka diik snazim sa ležať. hej je to taký zvláštny pocit a dufam že bude ešte 9 mesiacov

gaga83
16. máj 2013

@ada83 ako sa cítiš moja???

ada83
16. máj 2013

@gaga83 ale dá sa trochu sa mi toči hlava a občas pichne v podbrušku asi sa zahniezduju moje blastocysty 🙂 a som dosť unavená tak dúfam že bude všetko dobre a ty ako? 😉 😉 😉 😉

gaga83
16. máj 2013

@ada83 v utorok keď som bola v care tak mi pichli pregnyl a zobrali zas krv. Doc. hovoril že večer mi malo prasknúť vajíčko a ešte mi predpísal dufastom lebo sa mu nepáčilo, že mám nejakú nízku sliznicu. No a teraz čakať či sa podarilo 😀 😀 😀 😀

gaga83
16. máj 2013

@ada83 a zabudla som, keď si unavená to bude určite dobré znamenie 🙂 🙂 , ja keď som tehu tak furt som unavená čím ďalej viac

ada83
16. máj 2013

@gaga83 takze skusate sami tak budeme spolu tehotnie 😉 das aj test alebo budes cakat mrsku ja asi skusim test este. pred krvou

gaga83
16. máj 2013

@ada83 no uvidim ale ako sa poznam tak ja som to vzdy vedela uz pred mrchov a test som si robila len na potvrdenie 😀 😀

ada83
16. máj 2013

@gaga83 to mas dobre ja asi mrchu nedostane ked beriem tab ale uvidime mala by prist 25 a na krv idem 28

gaga83
16. máj 2013

ada83 ja by som mala dostat ms. 28 no tiez neviem ci pride lebo som este nebrala dufaston takto, vzdy len ked som bola tehotna

martinazvo
16. máj 2013

@klaudia84 ahoj... ja si to celkom nemyslim, ja som bola okrem noci s notebookom nonstop od vkladu a dobre to dopadlo...

vidruska
16. máj 2013

@katulka25 aj ja si myslim ze to je blbost....a taktiez si myslim, ze vsetko co realne nema logiku a narozpravaju nestastnym parom je blbost, lebo pre tie pary to je svate a veria tomu...ale realne to nema vplyv na uhniezdenie a ani tvorbu vajicok pri stimulacii...

cucoriedkacucoriedka
16. máj 2013

@vidruska no neviem, mala som kolegynu, ešte na škole ked som učila, tá učila informatiku, a dostala rakovinu, tak veru nemohla robiť už dalej to čo robila, jej to zakázali...neviem či sa dá tvrdit s istotou, že je to blbosť.....ale tak ved nech sa zariadi každá ako len chce. že? .) ved ak by sme otehotneli prirodzene, tak to neriešime. ale tak prečo neeliminovať riziko, aj ked niekedy vymyslené? 🙂

denulka85
16. máj 2013

Baby prisli mi kramyyyyyyyyyyy 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

gaga83
16. máj 2013

@denulka85 supeeeerrrrrrrrr 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ada83
16. máj 2013

Uz nam napride som sa rozhodla
@gaga83

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre