ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
14. jún 2013

@ludi123 gratulujem 🙂 konecne sa aj ppzitivne spravy objavili 🙂 a teraz sa pridame aj my ostatne 🙂

ludi123
14. jún 2013

@jananyo ano, u nas to bolo na 1x 🙂

lucka_220809
14. jún 2013

@ludi123 Ludi a kto bol tvoj lekar, ak sa smiem spytat?

ludi123
14. jún 2013

@lucka_220809 dr.tazberikova, vklad robil valky

appolo
14. jún 2013

@ada83 ahoj no bola som dnes na stichoch a povedal mi ze musim ist na umelé.inac to asi nepojde.

ada83
14. jún 2013

@appolo tak idete poslať ziadosť

appolo
14. jún 2013

@ada83 asi ano este pockame 2mesiace ak to nepojde same tak pojdeme do toho.mam s toho uz take stresy.

ada83
14. jún 2013

@appolo to ti verím aj ja som ich mala ale je to dobré uvidíš 😉

appolo
14. jún 2013

@ada83 uz ked to tam bude a uchiti sa tak už bude dobre.ale vieš co uz ked viem co mi je tak som kludnejsia.bo už som bola zufala ked som nevedela preco sa to neda

ada83
14. jún 2013

@appolo ty aspon vies preco a ja stale neviem preco ☹

jananyo
14. jún 2013

@ludi123
Aj ja chodím k Dr. Tazberíkovej 🙂
A som veľmi rada ze na prvýkrát, aspoň viem že to je vobec možné 🙂

Tak prajem hlavne veľa veľa zdravíčka vám obom 🙂

appolo
14. jún 2013

@ada83 tak to mi je ľúto.ale tiež to nemam vyhrate pokial nebudem v tom.

ada83
14. jún 2013

@appolo to hej nikto nemá vyhraté až ked budeme v tom bude dobre

appolo
14. jún 2013

@ada83 verim tomu ze kazdej s nas sa to skor ci neskor podari.

ada83
14. jún 2013

@appolo asi hej aj ja v to dufam 😉 ze uz sa to konecne podari

appolo
14. jún 2013

@ada83 snad ti to vyjde.drzim ti palce.

ada83
14. jún 2013

@appolo diiiiiiiiiiik aj tebe a teraz kedy ideš podať žiadosť

appolo
14. jún 2013

@ada83 neviem asi na buduci mesiac abo ten dalsi.este uvidime.ale cim skor tym lepsie

ada83
14. jún 2013

@appolo teraz to bude na dlhsie budu dovolenky

gaga83
15. jún 2013

@appolo cez prazdniny trva schvalovanie ziadosti dost dlho, ja som minuly rok davala v 6 mesiaci a schvalili ju na zaciatku 9

appolo
15. jún 2013

@ada83 hej ved pockame to zas tak neponahla som sa s nim dohodla že o 2mesiace sa ukazeme.

appolo
15. jún 2013

@gaga83 no tak to teda trva ale co uz.a mozem sa opytat?podarilo sa?

ada83
15. jún 2013

@appolo teraz v lete asi aj mi pockame budeme si uzivat leta

appolo
15. jún 2013

@ada83 ved jasne treba si uzit.ale pokial bude tak krásne ako dnes.

ada83
15. jún 2013

@appolo ved prave ale ak bude zima tak asi pojdeme do toho aj v lete 😉

appolo
15. jún 2013

@ada83 no ved prave.nato aka bola dlha zima a ešte aj jar.tak toto leto by mohlo byt teplo.ja to dam na taky august.snad to schvalia skoro.a tu ziadost kto schvaluje?

ada83
15. jún 2013

@appolo v. poistovni reviz dr trva mu to 6 tyzdnov vo vseobecnej

ada062
15. jún 2013

ahojte pridavam aj ja svoju skusenost.dvakrat som bola v iscare,dvakrat neuspesne:(obidva krat mi vkladali 2 osembunkove embryia,ostatne sa nepodarili zamrazit.na treti krat sme isli do Brna,vkladali mi tiez 2 osembunkove embyria a teraz tie embryjkaa uz spinkaju v postelke a maju uz rok🙂 je to chlapcek a dievcatko🙂 5 rokov sme sa snazili o babo ,vyskusala som vselico napr cvicenie mojzesovej metody,akupunktura, pila som zeleny jacmen a brala chlorellu,liecila som sa na endometriozu,pred tretim pokusom sme mali asi 4 mesiace len kondomovy pohl.styk ,nakolko nam zistili ze tvorim protilatky proti manzelovym spermiam ..a este som si dala zisti z krvy DNA diagnostiku markerov vrodenej trombofilie,na zaklade toho som si musela od odplodnenia davat injekcie do brucha az do konca tehotenstva,inak by hrozil potrat.drzim vam moc palce a verim ze vsetci dotiahnete do uspesneho konca....hlavne to nevzdavajte!

gaga83
16. jún 2013

@appolo nepodarilo, my sme dávali ivf len preto aby sa dali spraviť testy PiGD a bohužial všetky embriá boli poškodené tak ani vklad potom nebol

denulka85
16. jún 2013

@ada062 a ku komu si chodila v iscare???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre